» »

Big River Man

Big River Man

dronyx ::

Zadnjič so na TV SLO predvajali dokumentarec o Strelovem plavanju po Amazonki. Moram reči, da je bil meni blazno všeč. Že dolgo se nisem tako nasmejal ob dokumentarcu! Se mi pa zdi, da je za večino slovencev Martin Strel še vedno čudak, če že ne malodane kar nor. Poslušal sem celo komentar nekoga, ki je trdil, da s takim dokumentarcem Strel samo blati slovenijo!?

Tudi jaz sicer ne trdim, da je plavanje v smeri toka reke nek vrhunski šport, je pa zame vrhunska in nevarna avantura, ki so jo v filmu odlično ujeli v objektiv kamere. Namreč ko Mankoč skoči v vodo bazena ve, da bo tudi prišel iz bazena. Pri Strelovih avanturah to ni zagotovljeno.

Skratka meni eden najboljših dokumentarcev in si bom kupil DVD verzijo. Nenazadnje ima tudi visoko povprečno oceno na metacritics in pozitivne kritike.

Bravo Martin!
  • spremenil: dronyx ()

tony1 ::

Ja, če ga kdaj srečam v živo, mu dam roko. ;)

Tomay ::

Mislim, da je bil Martin Strel predloga za Slovenca v tem videu.

Drugače pa brez alkohola in kakih drugih substanc dvomim, da bi to človek zdržal. Že samo bit v vodi toliko časa. Imamo pa Slovenci kar nekaj takih ekstremistov, alpinisti, kolesarji, ...
Voodoo 4Ever

Matek ::

Poslušal sem celo komentar nekoga, ki je trdil, da s takim dokumentarcem Strel samo blati slovenijo!?
Natančno toliko, kot Borat blati Kazahstan.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

jest10 ::

Se mi pa zdi, da je za večino slovencev Martin Strel še vedno čudak, če že ne malodane kar nor

Kdor ga osebno pozna, dobro ve, zakaj je tole res;)

Utk ::

Dokumentarc je že dober. Martin pa...saj ne da sem kdaj pomislil, da je vsaj na četrt normalen, ampak po tem dokumentarcu mi je jasno, da ni niti približno blizu normalnega. No, ampak trebanjci so itak razred zase.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Martin Strel plavanje okoli sveta

Oddelek: Loža
233680 (2425) BorutO
»

Mogoče "bluzim" ampak tale Martin Strel pa še bolj! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
625739 (3137) ABX
»

Ponos Slovenije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12510083 (7674) strictom
»

Joli za zgodovino!

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
262131 (2131) Lee_Nover
»

Martin Strel in njegov podvig...

Oddelek: Loža
191597 (1159) zile

Več podobnih tem