» »

Kupovanje preko interneta

Kupovanje preko interneta

NightHawk ::

Je kdo to ze pocel pa ce je a mi lah pove pr ker internet trgovin pa kok je bla postnina itd.

AlchemY ::

stokrat,...postnino ti zracunajo kar ob nakupu, je pa seveda odvisna od teze in trgovine in nacina dostave,...poleg koncne cene pristej se davek, ki ga bos zelo verjetno placal na carini, trgovin imas polno, kaj kupujes??

OZZY ::

Carine ne plačaš, če maš znesek nakupa manj, kot je za vsako državo določeno. Kok pa je to se pa pozanimaj. Za ZDA je to okoli 15000sit.

YouR MaMa ::

odvisno kak si narocis .. ce hoces express, da ti dostavijo v dveh dneh, te je ker drago .. tam neki okrog 20$, ce ne se kje vec .. drugace pa od 5$ dalje ..

Yohan del Sud ::

Po mojih izkušnjah imaš približno 10% šans, da ti na carini zatežijo ob vrednosti okrg 10000 ali manj. Ta procent se seveda viša s ceno izdelka...

Elemen_T ::

V bistvu imaš spletne trgovine tudi v Sloveniji...ki pa so relativno poceni...jaz nimam nobenih dobrih izkušenj s kupovanjem v tujini...

V neki spletni trgovini v VB sem nabavil (kao) neko Perl knjigo...plačal sem 9k s kreditno karticno dobil pa nix.

Predvsem se prepričaj da kupuješ v resni trgovini in v končni fazi sploh "pravi" spletni trgovini.

lp

PRiMoZ- ::

Ja pa če naročuješ v avstriji je najbolš da naročiš poštno ležeče na neko pošto blizu meje pa greš pol v avstrijo dvignt pa prpeleš čez ne da bi te dobli:D>:D
..je preizkušeno in deluje..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon.com ali Amazon.de ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
188879 (2520) Skyman

Kupovanje prek eBaya (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
567100762 (45309) Tilen
»

carina iz amerike

Oddelek: Loža
288049 (7078) darkolord
»

E BAY

Oddelek: Kaj kupiti
312673 (2074) borutz

Več podobnih tem