» »

Izpit

Izpit

dplohl96 ::

Pozdravljeni, zanima me približna cena izpita B-kategorije.
Vse od predavanj CPP do potrdil, izdaje izpita. Če ima mogoče kdo izkušnje koliko približno stane.

Hvala za odgovor, lep pozdrav.

Meizu ::

Imaš vse informacije na spletu. Povprašaj koliko stane ura vožnje pri šoli, kjer nameravaš izpit polagat, pozanimaj se kolikšno je minimalno število ur za pristop k glavni komisijski vožnji, vzemi kalkulator v roke in prični računat. Simple.

M-XXXX ::

25h po 25€= 625€
Potem pa republiški testi, CPP, tako da slabega jurja.

dplohl96 ::

Meizu je izjavil:

Imaš vse informacije na spletu. Povprašaj koliko stane ura vožnje pri šoli, kjer nameravaš izpit polagat, pozanimaj se kolikšno je minimalno število ur za pristop k glavni komisijski vožnji, vzemi kalkulator v roke in prični računat. Simple.


Sem si računal in pogledal vse, ampak imajo nekatere šole različno ceno, zato vprašam za približno ceno. Saj ni nič narobe če vprašam ali?
Jaz sem si izračunal približno na 800e.

IL_DIAVOLO ::

Cca 800 evrov pred 3 leti...odvisno od vsakega posameznika kolko rabi ur. Okoli 30 je v mejah normale.

dplohl96 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Cca 800 evrov pred 3 leti...odvisno od vsakega posameznika kolko rabi ur. Okoli 30 je v mejah normale.


Najmanj ur: 21 + izpitna. Verjetno bom še par ur vzel zraven za vsak slučaj,. :) Hvala

IL_DIAVOLO ::

Z 21 urami bo malo tezka...boljse malo vec ur, pa da v prvo naredis...take ko jaz 8-)

Meizu ::

dplohl96 je izjavil:

Meizu je izjavil:

Imaš vse informacije na spletu. Povprašaj koliko stane ura vožnje pri šoli, kjer nameravaš izpit polagat, pozanimaj se kolikšno je minimalno število ur za pristop k glavni komisijski vožnji, vzemi kalkulator v roke in prični računat. Simple.


Sem si računal in pogledal vse, ampak imajo nekatere šole različno ceno, zato vprašam za približno ceno. Saj ni nič narobe če vprašam ali?
Jaz sem si izračunal približno na 800e.


Sploh ni narobe če vprašaš. Ampak, kot si že sam ugotovil, različne šole imajo različne cene, zatorej že tu nastane problem dobit realen izračun, ki bo dovolj relevanten za tvoje nadaljnje odločanje.

Če že ne za drugo, povej vsaj katera šola te interesira, da boš dobil vsaj konkretne številke ven. Slabega jurja je cena za opravljen izpit z minimalnim številom ur. Pri šoli, ki računa 24€/uro. Obstajajo šole, ki računajo veliko več.

dplohl96 ::

Meizu je izjavil:

dplohl96 je izjavil:

Meizu je izjavil:

Imaš vse informacije na spletu. Povprašaj koliko stane ura vožnje pri šoli, kjer nameravaš izpit polagat, pozanimaj se kolikšno je minimalno število ur za pristop k glavni komisijski vožnji, vzemi kalkulator v roke in prični računat. Simple.


Sem si računal in pogledal vse, ampak imajo nekatere šole različno ceno, zato vprašam za približno ceno. Saj ni nič narobe če vprašam ali?
Jaz sem si izračunal približno na 800e.


Sploh ni narobe če vprašaš. Ampak, kot si že sam ugotovil, različne šole imajo različne cene, zatorej že tu nastane problem dobit realen izračun, ki bo dovolj relevanten za tvoje nadaljnje odločanje.

Če že ne za drugo, povej vsaj katera šola te interesira, da boš dobil vsaj konkretne številke ven. Slabega jurja je cena za opravljen izpit z minimalnim številom ur. Pri šoli, ki računa 24€/uro. Obstajajo šole, ki računajo veliko več.


Avtošola Oman, v MB v Citiju. Ura je 21€.

francek1 ::

Malo poglej po straneh s kuponi; prihranil boš kar nekaj.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Meizu ::

Imaš tudi preko študentskega servisa možnost dobit kar zajeten popust na CPP tečaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Janac ::

francek1 je izjavil:

Malo poglej po straneh s kuponi; prihranil boš kar nekaj.


A ni tole precej poceni?

francek1 ::

Janac je izjavil:

francek1 je izjavil:

Malo poglej po straneh s kuponi; prihranil boš kar nekaj.


A ni tole precej poceni?

Ne; ostali so dragi....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Janac ::

francek1 je izjavil:

Janac je izjavil:

francek1 je izjavil:

Malo poglej po straneh s kuponi; prihranil boš kar nekaj.


A ni tole precej poceni?

Ne; ostali so dragi....


Zakaj ravno 18ur? Potem verjetno rabiš še vsaj 7 po redni ceni?

noob96 ::

osebno sem imel 21 ur, 1h=18€, +70€ prva pomoč, +50€CPP, +50€ zdravniški, +administrativni stroški= cca. 570€
je pa to v celju

IL_DIAVOLO ::

Prištej še poleg varno vožnjo...cca 200 evrov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobri inštruktorji - avtošole (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6033023 (12423) mtp2
»

Najcenejše vožnje v Ljubljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5812510 (10875) šernk

Glavna vožnja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11028409 (26617) einstein :P
»

Moj vozniški izpit (izbira avtošole + ostalo)

Oddelek: Na cesti
134951 (4681) oo7

Več podobnih tem