» »

Nvidia GTX 900 series

Nvidia GTX 900 series

Temo vidijo: vsi
««
42 / 71
»»

hojnikb ::

Dr_M je izjavil:

Ce si jo konkretno preplacal, si jo res dobil za tak denar :))
Za 300e ali manj si dobil 5870. Ali pa GTX 470.


sam ne leta 2010. 460 je bla mid 2010 in 249$.
Kako 470ko reference si dobil do konca 2010 res pod 300e
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Dr_M ::

hojnikb je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Ce si jo konkretno preplacal, si jo res dobil za tak denar :))
Za 300e ali manj si dobil 5870. Ali pa GTX 470.


sam ne leta 2010. 460 je bla mid 2010 in 249$.
Kako 470ko reference si dobil do konca 2010 res pod 300e


A to govoris za comshop?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

hojnikb ::

njemačka.
#brezpodpisa

Dr_M ::

http://geizhals.eu/?fs=gtx%20470&cat=gr...

Izberi jih nekaj in poglej zgodovino.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

hojnikb ::

Hmm, res pa je, da je bla 460gtx ob launcu 229$, ne 249$ (to je bla nč kej bolša 465)

Dr_M je izjavil:

http://geizhals.eu/?fs=gtx%20470&cat=gr...

Izberi jih nekaj in poglej zgodovino.

Še vedno takrat nisi dobil tako dobro grafe kot je zdehj 950.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Dr_M ::

Kar se gaminga tice, isto sranje, samo da imas zdej 2GB rama.

Sicer pa jest tem stevilkam na testih vedno manj verjamem.
Jest komi spravim (se pravi, konkretno navit sistem) FC4 do 60fps na GTX970 in 1920x1200 locljivosti, s tem, da AA dam na max 2 al pa celo izklopim. Na FC3 je pa malenkost lazje, dobim enih 70-75fps. Crysis 3 je pa itak zgodba zase.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

m0LN4r ::

klinker je izjavil:

Kaj pa za kak photo/video editing?
Kaj je sploh trenutno smiselno kupit za tak WS, v katerem bo 6 core Intel?

Zelo zanimivo vprašanje, recimo če pokategoriziraš stvari bi blo nekako takole:
Za photo brez hitrega igpu ja, za video pa ne. Mogoče, če se ukvarjaš izključno z hevc encode/decode oz. osnovne zadeve, bi kot en pocen upgrade tudi šlo.
Za kako 3d pospeševanje v AFX pa prešvoh, tam še vedno kraljuje 780ti (p/p), titan, 980ti.
Potem je pa tu še skylake z iris pro (pozneje bo tudi novejši iris), če se že greš nov build za photo je potem taka grafa brezveze.
Če pa gremo spet na basic video in maš quicksinc in gpu podporo pa spet iris pro build.

Vglavnem ene 5-6 variant uporabe.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

hojnikb ::

>Kar se gaminga tice, isto sranje, samo da imas zdej 2GB rama.


Mah, 2010 si mogu kr lovit akcije, da si dobil zdele danes blizu 950GTX performance. Drgač je pa to dost smotana primerjava, ker nižje ko greš po lestvici, slabši p/p je. Trenutno je razlike med 950 pa 960 ušivih 20e. Noben pr zdravi pameti nebo vzel 950.

Dr_M je izjavil:

Kar se gaminga tice, isto sranje, samo da imas zdej 2GB rama.

Sicer pa jest tem stevilkam na testih vedno manj verjamem.
Jest komi spravim (se pravi, konkretno navit sistem) FC4 do 60fps na GTX970 in 1920x1200 locljivosti, s tem, da AA dam na max 2 al pa celo izklopim. Na FC3 je pa malenkost lazje, dobim enih 70-75fps. Crysis 3 je pa itak zgodba zase.


Si kupiš konzolo pa nimaš težav z fpsji, ker si itk obsojen na 30fps :))
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Dr_M ::

Si kupiš konzolo pa nimaš težav z fpsji, ker si itk obsojen na 30fps :))


Slaba sala.
Dobra konzola je tista, ki jo lahko spravis v zep ali pa vsaj v manjso pederko, seveda zaslon vkljucen.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

m0LN4r ::

Jaz bi pa mel konzolo vgrajeno v 4K 65" TV, na manj kot to nebi videl žoge v Fifi oz. ni užitek :D
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

klinker ::

m0LN4r je izjavil:

klinker je izjavil:

Kaj pa za kak photo/video editing?
Kaj je sploh trenutno smiselno kupit za tak WS, v katerem bo 6 core Intel?

Zelo zanimivo vprašanje, recimo če pokategoriziraš stvari bi blo nekako takole:
Za photo brez hitrega igpu ja, za video pa ne. Mogoče, če se ukvarjaš izključno z hevc encode/decode oz. osnovne zadeve, bi kot en pocen upgrade tudi šlo.
Za kako 3d pospeševanje v AFX pa prešvoh, tam še vedno kraljuje 780ti (p/p), titan, 980ti.
Potem je pa tu še skylake z iris pro (pozneje bo tudi novejši iris), če se že greš nov build za photo je potem taka grafa brezveze.
Če pa gremo spet na basic video in maš quicksinc in gpu podporo pa spet iris pro build.

Vglavnem ene 5-6 variant uporabe.


Hja moz je v foto ze hudo not, video pa zadnje dobro leto fura. Njegovega dela se nisem "analiziral", sva samo malo bolje podebatirala in kar sem vidu v treh urah, potrebuje med samim delom vec pospeska. Fora je da se nisem vidu modela ko tako ganja svojo kisto, tip je konkreten multitasker. Ko je za kisto, kopira fajle, zipa, renderira, obdeluje fotke in video, itd vse istocasno...pac, vecina zadev je valda v ozadju in pac skace iz okna v okno, oz. med 3emi zasloni, ampak ko pogledas performance monitor, je kista vsa na max. obremenjena in dejansko dosega temperature ki jih dobis npr. s prime95.
GPUji ga tudi delajo precej.
Trenutno ima i7 950@3.8Ghz, 24GB rama, GTX470+460, 250+500GB SSD, itd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

D3m0r4l1z3d ::

hojnikb je izjavil:

Za nekoga z 720p-900p ekranom in medium detajli je tole čist kul

TV gaming bo tole, po možnosti na HD ready TV-ju
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

m0LN4r ::

Hja, 780Ti je kr beast za video in če bi jo dobil za ~300EUR (computer universe je še mel nedolgo nazaj eno) bi bil konkreten upgrade.
Nevem točno zakaj (je senitel enkrat napisal), ampak gpuji za videoediting so najboljši vsi samo high-end ranga 480/580/680/780/780Ti oz. podobno. Recimo 770 je slabša od 580, pa si marsikdo nebi mislil. Ne veliko, ampak je. Če te bolj točno zanima si poglej malo tole tabelco za različno uporabo: https://docs.google.com/spreadsheets/d/...
980 je načeloma isti šajz kot 780, ampak s temle: https://forums.adobe.com/thread/1243687 pa je zverina, če uporabljaš. Ni pa še uradno podprto. Verjetno pa bo.
Tista tabela je univerzalna, RT je RT pa če uporabljaš furryball, vray, afx, mentalray, karkoli.

Pri skakanju iz okna v okno je tudi odvisno od softwara. Recimo archicad 18 in starejši so pri preklopi iz 2d v 3d poglede skor zaštekali. V AC19 pa dela kot putter, na isti opremi.
Jaz bi najprej probal z 780Ti (drugo pa žal titansi), če pa še to ne pomaga pa bo treba po kak 5820K in na vsaj 4Ghz.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

klinker ::

Ql. Hvala za info.
Sej verjetno se bo slo kar na 980Ti, razen ce dobimo kak rabljen TitanX za lep denar. Zadnjic je bil en Titan za 400€ v oglasih.
Bolj me je zanimalo ce sploh je smisel dajat neko hudo grafo not, al kupit 750Ti, da ni lih nek krs not. Denar ni problem, ampak metat 800€ ce ne rabis pa pac ni smiselno, al pa kupit neko 970ko in da pol ni nic iz nje.

Truga ::

Titan X je pocasnejsi od 980Ti v prakticno vseh igrah, ker je ze 6GB rama vec kot dovolj, Titan pa pride samo v referencni obliki (medtem ko nekateri 980Ti pridejo iz tovarne ze naviti na 1300mhz), in se zaradi vecje porabe ramov slabse navija.

klinker ::

Ni govora o igrah ;)

Senitel ::

Tudi sicer... Razen, če imaš zelo zelo specifično potrebo po 12GB rama na GPU-ju, je Titan X slabša opcija.

klinker ::

Ql. No, pol bo verjetno res lih 980Ti padla.
Hvala lepa za koristne informacije :)

Truga ::

Titan je.... Nisa.

Res uporaben ce se gres machine learning (kjer se 12gb rama dejansko pozna), za karkoli drugega pa ne. Dual Precision ma precej u kurcu (za razliko od prejsnjih 2h), tak da ga za ostale compute uporabe ne mores nucat, 12gb rama pa je totalen overkill za 3d dandanes, ze 6GB je vec kot bos porabil pred 2017.

Tako da pac ostane samo machine learning. Za vse ostalo je 980Ti boljsa nalozba :)

m0LN4r ::

Pri gpu RT renderju vrama nikol ni dovolj...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Truga ::

Pri renderju je dost bolj pomemben gpu power in ram bandwidth kot kolicina rama. In 980Ti/Titan nimata dovolj powerja da bi dodatnega 6GB rama delal nek blazen presezek.

m0LN4r ::

Ti maš lahk sceno, ki bo ponucala 1gb al 12gb z lahkoto, če neveš optimizirat aa za posamezne elemente, sence (accuracy, sampling size, smoothing), raylenght, raydepth, subsurface scattering, reflection accuracy, blur %, treshold value, shading subdivisions___, reflection depht, refraction... za različne zadeve, za vsak objekt posebej itd.

Gpu power je pomemben samo za hitrost, vram pa velikost in detajliranost rendrirane scene.
Ravno z Titan X je postalo zanimivo rendrirat tudi kaj kompleksnejšega z več objekti.
Physical accuracy seveda.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

RC14 ::

GTX 980Ti je res zmogljiva kartica, pa še navija se lepo. Sam kaj, ko že dolgo ni nič svežega. Torej bomo mogli zdj čakat še vsaj pol leta na novo generacijo AMDja (AMD Greenland) in NVIDIE ( pascal). Naj bi bile v 16 oz 14nm tehnologiji izdelane kartice. To bo sigurno šele konec leta 2016.

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

m0LN4r ::

Brez dreganja voltaže,
125% odklenjen PL dobra urca gaminga,
sobna 23C,
dirt rally maxed out 8xmssaa + Nvidia MFSAA (gfe) ON,
zrak, ohišje 4x14cm @ manual 5v oz. ~500rpm

 avg. dobrih 1000rpm, zvečer neslišna, tišja od slušalk

avg. dobrih 1000rpm, zvečer neslišna, tišja od slušalk



Thunder master tudi ni švoh program, ima še nek master mode, ampak to me zaenkrat ne zanima.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

D3m0r4l1z3d ::

MSI 980ti Lightning http://videocardz.com/57482/msi-geforce...

 A lot!

A lot!


najboljš, da bi kar od kakšnega vodnega hlajenja 3x 120mm gor napopal
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

mare9mm ::

Kakšne so pa to bolane cene zdej? Že en mesec berem, da je gtx 950 kartica ranga 159 U$D in bo povzročila padec gtx 750 kartic v bližino 100 dolarjev. Če upoštevam vsa nakladanja uvoznikov glede logistike, valut, carin, dajatev, da Američani govorijo o cenah brez davka, ipd. sem vseeno pričakoval, da bo pri nas 750 padla na ene 130€ in bo 950 nekje na 180 - 200 €. Pa dobim danes na netu serviran oglas za super duper ponudbo GTX 950 akcija namesto 260€ zame "samo" 244€ ali nekaj takega... Oziroma 750 TI iste znamke pri istem prodajalcu še kar za 180€. Halo? A prodajalci pri nas ne razumejo koncepta budget build kartice al so uvozniki kake kalkulacije zašuštrali?

Dami ::

Pač slovenski uvozniki niso EU standard. Kupi čez mejo in se ne sekirat.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

m0LN4r ::

Pol ure vožnje od MB jo majo za 118EUR samo moraš čez šentilj.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

hojnikb ::

>Pa dobim danes na netu serviran oglas za super duper ponudbo GTX 950 akcija namesto 260€ zame "samo" 244€ ali nekaj takega...

Dej link do tega, da se mal nasmejimo :9
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()

mare9mm ::

Ne najdem... Mimo vrste ima Strix 950 OC kao redna cena 244€ zdej in je "znižano" na 214,72€. GTX 750 TI iz 192€ "znižano" na 179€... lahko da so bili oni pa so popravili... ker me je unih 260 res vrgl iz stola.

Dopoldne sem bil na službenem laptopu, prejšnji post je bil na telefonu, tole pa na domačem PC-ju. Bom jutri pogledal zgodovino, če najdem. Nažalost zaradi (zdajšnjih in nekdanjih) službenih obveznosti dobim vse žive newsletterje, potem pa še kaj kliknem in potem se mi ves čas vrtijo oglasi, da me kakšna taka stvar lepo pogreje. Moram, pa ta balast redno brisat, da mi ne zabaše služben mail.

Funtech vidim, da ima cene bolj po mojih pričakovanjih za 950, Mlaclom se mi zdi vseeno malo drag, pa tudi za 750 TI še vsi držijo visoko ceno. Če si kdo upa pri AGT naročit... baje ta teden dobijo stvari na zalogo. :)

Meni se za artikle, ki sem jih gledal po navadi ne izide računica s poštnino iz tujine, pa večkrat sem že dobil, da ne pošiljajo v Slovenijo, čeprav je folk pisal strani in strani objav o čudovitih izkušnjah.
Torej, če bom vztrajal pri ideji da HD5770 nadomestim s GTX 950 bo treba eno IKEO z računalniško štacuno v bližini poiskati. Pa tako sem upal na tistih 159...

Za poznavalce in stare mačkone:
Po pravici povedano, nisem tega nikoli toliko spremljal, ali se vam zdi možno, da bo 750 zdaj zaradi 950 zgubila 20 - 30% vrednosti na MPC? Vsaj dokler ne spucajo zaloge, jaz ne vidim načina, razen, če ne bojo dobavitelji obljubil trgovcem po-rabate.

dominuspro ::

mare9mm je izjavil:

Ne najdem... Mimo vrste ima Strix 950 OC kao redna cena 244€ zdej in je "znižano" na 214,72€. GTX 750 TI iz 192€ "znižano" na 179€... lahko da so bili oni pa so popravili... ker me je unih 260 res vrgl iz stola.

Dopoldne sem bil na službenem laptopu, prejšnji post je bil na telefonu, tole pa na domačem PC-ju. Bom jutri pogledal zgodovino, če najdem. Nažalost zaradi (zdajšnjih in nekdanjih) službenih obveznosti dobim vse žive newsletterje, potem pa še kaj kliknem in potem se mi ves čas vrtijo oglasi, da me kakšna taka stvar lepo pogreje. Moram, pa ta balast redno brisat, da mi ne zabaše služben mail.

Funtech vidim, da ima cene bolj po mojih pričakovanjih za 950, Mlaclom se mi zdi vseeno malo drag, pa tudi za 750 TI še vsi držijo visoko ceno. Če si kdo upa pri AGT naročit... baje ta teden dobijo stvari na zalogo. :)

Meni se za artikle, ki sem jih gledal po navadi ne izide računica s poštnino iz tujine, pa večkrat sem že dobil, da ne pošiljajo v Slovenijo, čeprav je folk pisal strani in strani objav o čudovitih izkušnjah.
Torej, če bom vztrajal pri ideji da HD5770 nadomestim s GTX 950 bo treba eno IKEO z računalniško štacuno v bližini poiskati. Pa tako sem upal na tistih 159...

Za poznavalce in stare mačkone:
Po pravici povedano, nisem tega nikoli toliko spremljal, ali se vam zdi možno, da bo 750 zdaj zaradi 950 zgubila 20 - 30% vrednosti na MPC? Vsaj dokler ne spucajo zaloge, jaz ne vidim načina, razen, če ne bojo dobavitelji obljubil trgovcem po-rabate.


Za 215EUR dobiš iz Nemčije na dom MSI gtx 960 - http://geizhals.eu/msi-gtx-960-2gd5t-oc...
750ti pa za 140EUR

klinker ::

Huh. 200€ za novo 960 je pa ze ok price.

hojnikb ::

#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()

m0LN4r ::

Za poznavalce in stare mačkone:
Po pravici povedano, nisem tega nikoli toliko spremljal, ali se vam zdi možno, da bo 750 zdaj zaradi 950 zgubila 20 - 30% vrednosti na MPC? Vsaj dokler ne spucajo zaloge, jaz ne vidim načina, razen, če ne bojo dobavitelji obljubil trgovcem po-rabate.

To gladko pozabi prinas, bodo prej umaknili iz prodaje, kot pa da bi tako zelo znižali ceno.
V grazu imaš di-tech, medimarkt, mylemmon pa še kako mogoče. Tam so 118€
Drugače pa iz tujine s poštnino jo dobiš za 137€ kar je točno tolko, kot MSI 750Ti na funtech.

Ja pri eni komponenti gledaš edigital.si ali pa funtech. Če sta pa že dve ali več pa itak tujina.

Včeraj sem sestavil dva PCja za 1500€ in smo za isto ceno dal not 2x večji disk, 2x več rama, boljši cooler, boljši napajalnik in še ohišje, na kar je bilo še enkrat poštnina je še vedno blo ceneje, kot tle. 20-50€ na komponento pa se nabere. Dražje kot so, večje so razlike

Pri taki vsoti prideš prinas skozi za en rang slabši PC.
Žalost.

Pa nej se pritožujejo nad maržami, pa kupno močjo... Kdo pa je rekel, da rabimo prinas 100 PC štacun na vsakem vogalu. V dunaju maš manj PC štacun, kot v LJ
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

mare9mm ::

m0LN4r je izjavil:

V grazu imaš di-tech, medimarkt, mylemmon pa še kako mogoče. Tam so 118€
Drugače pa iz tujine s poštnino jo dobiš za 137€


OK, hvala za tole, bom prečekiral in če ne drugače, potem pa en izlet v Graz naredil.

scipascapa ::

m0LN4r: kaj čakaš, če je vse tako hudičevo preprosto?

hojnikb ::

^^ slo prodajalci ste lahk sam tiho ;)
#brezpodpisa

trnvpeti ::

a to ima kmetek nov nickname?

hojnikb ::

ja
#brezpodpisa

D3m ::

Molnar bi že lahko odprl uspešno PC trgovino samo kaj, ko nima časa na pretek. S-T požre veliko časa. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

Pri 100+ trgovinah je to nesmisel
#brezpodpisa

Dr_M ::

Ce bi bilo pri nas to mozno, bi se ziher ze kdo nasel s tako trgovino. Vecina tistih, ki so prodajal ceneje, kot povprecna Slo konkurenca, so propadli.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

D3m ::

Kaj je nesmisel? Lahko je pa inovativen pri tem.

Sam jamrat znate koliko je konkurence na trgu. Bodi boljši.
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

Sj maš bolše. edigital
#brezpodpisa

m0LN4r ::

lol, za našo kupno moč bi bla dovolj ena štacuna v LJ in MB pa bi sfolgali... mogoče še kaj prodali madžarom pa hrvatom

@d3m
Bom odprl štacuno takoj, ko se jih 99 drugih zapre.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

D3m ::

m0LN4r je izjavil:

lol, za našo kupno moč bi bla dovolj ena štacuna v LJ in MB pa bi sfolgali... mogoče še kaj prodali madžarom pa hrvatom

@d3m
Bom odprl štacuno takoj, ko se jih 99 drugih zapre.


Toliko o poslovni žilici. 8-)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Robi182 ()

m0LN4r ::

Poslovna žilica je eno, drugo pa je folku z 50% nižjo plačo prodajat 40% dražjo robo, ker imaš na število prebivalcev največ štacun daleč naokoli.
Potem pa pride en tle iz take štacune pa začne jokat, da dobavitel ne da popusta na 15 kartic in 15 procov in da se potem valajo po skladišču...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

D3m ::

No vidiš. Ne znaš prodajat in zraven daješ še potuho ljudem.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Robi182 ()

D3m0r4l1z3d ::

D3m je izjavil:

No vidiš. Ne znaš prodajat in zraven daješ še potuho ljudem.

Vse kar napišeš je popolna resnica, kako ti to uspe?
Ni ga čez Mlacom in Funtech
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

hojnikb ::

na 15 kartic je ziher popust. ce ga ni, si pac slab pogajalec ;)
#brezpodpisa
««
42 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD pokazal svojo najhitrejšo grafično kartico Radeon R9 Fury X2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
24052468 (45647) Napajalc
»

grafična kartica?katero kupiti (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Kaj kupiti
50777770 (7446) PredatorX

R9 380 prenizka frekvenca... (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
9010397 (8720) D3m

Več podobnih tem