» »

Problem s pečenjem

Problem s pečenjem

Rudi ::

Ne vem kaj delam narobe!? Ko naredim kompilacijo (uporabljam Nerota 5.9.9) in jo zapečem na CD se vedno sliši obupno hreščanje, tako da cd iz pečice roma sam še v koš. Tud to se mi je zgodilo, da Cedeja nekateri stolpi sploh ne zaznajo. Uporabljam LG pečko, ki je praktično nova, pa tud različne cd-je sm že poskusu, pa nič.
Če ma kdo kakšno idejo, se mu že zdej zahvaljujem.

WhiteWolf ::

Navadno je hrescanje posledica prevelike hitrosti pecenja! Ko peces Audio-CD ga ne peci z vec kot 8X hitrostjo in obvezno izberi DISC - AT ONCE!

Sicer se bodo spet nasli kaksni pametnjakovici, ki bodo trdili, da lahko brez problema peces npr. pri 48 amapk preizsksueno nekateri stolpi ne prebavijo cd-ja ce je zapecen z vec kot 8x hitrostjo!

Nekateri stopi tud nocejo delovat z cdji dalsimi od 74 minut!

Poskusi in porocaj!
Dijo!

Rudi ::

Tud to sm že poskusu, sicer ne z 8 kratno hitrostjo, vseno pa precej manjšo kolikor je bila maksimalna cedeja (mislm da sm probav s 24 kratno), pa vseno ni blo vredu.

WhiteWolf ::

Lej Rudi, 24 tud ne bo vredu no! Poskusi z 8X, pa bos videl! Ko sem pekel z 12x jih nekateri stoli niso hoteli brati, na 8X dela povsod brez problema!

Skratka peci glasbo z 8X, pa pol porocaj!

frenk ::

Se strinjam. Jest jo tud pečem na 8x pa lepo dela.

icek ::

Kolega je imel iste probleme. Samo njemu je CDROM crkno.
Rider of Theli
www.air-tv.net

bili_39 ::

Kakšen sistem imaš?

Rudi ::

Okej, predam se, zmagal ste. Probu sm z 8 kratno in hop cefizelj stvar se odlično sliši.Hvala! Sej tako je prov, počas pa z užitkom. Še zmeri se pa dogaja, da stolp enkra cd zazna drugič pa ne (pa ni laser kriv), je pa res da je bil to 80min cd. Pa še to bi vprašu s kolk kratno hitrostjo nej pečem ostale stvari. Pečka mi omogoča 40x, ampak da niso to sam "hišne številke".

WhiteWolf ::

Glasbo cedno in le z 8X, kot sem ti rekel! Ostale podatke pa peci vedno stopnjo pocasneje kot je deklarirna hitrost! Npr. ce na CD-ju pise 40x ga peci z 32X, ce pise 48X potem ga peci z 40X! Pack malo poskusaj pa bo! Uzivaj v glasbi!

frenk ::

tud tle se strinjam...jest mam 20x10x40 in pečem 16x, le rw-je na 10x ker ni nč za zajebat:D...sicer pa pečka počasi umira:D...končno


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Liteon DVD-R kaj prida? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35220289 (11805) svejk
»

NEC 2500 visje hitrosti pisanja in bitsetting (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
12610319 (6558) delfinus
»

hitrost in peka cd-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
323877 (3435) frenk
»

S kakšno hitrostjo pečti audio CDje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
526687 (5601) City
»

težave s plextorjem 161040A

Oddelek: Pomoč in nasveti
151036 (867) HardwareMaster

Več podobnih tem