» »

Backup filov

Backup filov

DarKel ::

pozdravljeni

Zanima me, kako oz na kakšen način delate backup filov.. se mi je parkrat naredil, da sem zaradi okvare diska izgubil kakšen pomemben podatek.. sj backup naredim ampak ne vsak dan in potem je lih tuki napaka..

zdaj doma mam laptop ki ga uporablam pa en namizni računalnik mal starejši z windows 7, ki je malokrat v uporabi in na njega kopiram potem kakšne pomembne zadeve.. razmišljam o nakupu zunanjega diska, kaj mislite?

bi bil hvaležen, če bi delili svoje izkušnje oziroma svoj postopek backupa..

crniangeo ::

zunanji disk + kakšen cobian backup daily, weekly karkolže :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

St235 ::

Jaz imam postavljen Free nas na atom procesorju in dva diska v mirror načinu potem pa Genie Timeline za set and forget backup.

Vse skupaj pa se preko btsync sihronizira z mycloud (western digital), na drugi lokaciji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

DarKel ::

St235 je izjavil:

Jaz imam postavljen Free nas na atom procesorju in dva diska v mirror načinu potem pa Genie Timeline za set and forget backup.

Vse skupaj pa se preko btsync sihronizira z mycloud (western digital), na drugi lokaciji.


zgleda res zakompliciran, jst bi si isto delal backup pa nevem na kašn način pa kako sploh... maš kšn postopk al pa navodila za kj takega :D

black ice ::

Če bi uporabil iskalnik bi našel precej odgovorov.
Recimo tole: Najboljsi Backup Program?

Dober cloud backup
Backup podatkov in ne sistema

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: black ice ()

DarKel ::

vem, da bi našel ful odgovorov ampak bi raj sprve roke kj zvedu pa da bi se poj tud lažje odloču..hvala za link

jakan123 ::

Jaz imam za pomembne mape kar robocopy skripto, ki jo zaženem ko zaključim. Skripta skopira podatke na moj domači server, od tam pa še v Google Drive in zunanji disk.

DarKel ::

aha a obstaja kšn video tutorial ki nakazuje kako poteka

jakan123 ::

Greš v command line in vpišeš robocopy /? in dobiš vse kar potrebuješ vedeti.

duff ::

Jaz imam enostavno program sync toy, katerega vsako toliko zaženem. Dela mi pa sinhronizacijo mape My Documents" na USB disk. Enostaven in brez problemov ga uporabljam že kar nekaj let.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WD NAS

Oddelek: Omrežja in internet
153537 (2803) A_A
»

Arhiviranje podatkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
598731 (7753) joker16_7
»

USB3 Zunanje uhišje za HDD mi uničuje particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
5660 (467) Jst
»

backup rešitev

Oddelek: Pomoč in nasveti
172202 (1763) buros
»

Nakup servera

Oddelek: Kaj kupiti
81009 (852) Daedalus

Več podobnih tem