» »

Darilo za birmo???

Darilo za birmo???

1
2
»

undefined ::

Kupi si nekaj kilogramov realizacije... ti bo koristila. :)

Trubadur ::

lol:D

kaj pa kšn obični fotoaparat za enkratno uporabo?
Berite Thomasa!

perci ::

Sej ni treba lih high-end nabavlat. Za vsakdanjo nezahtevno uporabo in mali format fotk je digitalc z 2ema megapixloma čist dovolj. Canon Powershot A70 z 3,2 megapixli dobiš že za 90 prešernov.

T0RN4D0 ::

pa je*** fotoaparate
de bi 10 fotk na mesc posnel? škoda 90čukov:|

(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

rozca ::

Ej fantek, men se zdi da ti od folka pričakuješ nemogoče. Očitno nihče ne bo uganil, kaj pravzaprav hočeš, ker rabš tko al tko nič.

lp

Thomas ::

Rab! Leskovo mast - tapekočo. To smo že neizpodbitno zrajtal.

:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

freserovski ::

Tri kile kondomov, da boš lahko še pol k spovedi zakaj hodo :D :D :P ;)
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

budi ::

Fantek rabi lekcijo od svojih oča.

undefined ::

Pride Tornado Boy v lekarno in pokaže pet prstov. Lekarnar ga začudeno pogleda in ga vpraša:
"A želiš kremo za roke?"

Tornado pa odvrne: "Pet tablet viagre".

Lekarnar ga začudeno pogleda in vpraša:" Ja sine, kaj pa ti bo pet tablet viagre?"

Tornado mu pojasni:" Veste, zmenjen sem s tremi dekleti."

Lekarnar mu proda tablete in Tornado Boy odide. Drugi dan se vrne in pokaže vseh deset prstov.

Lekarnar ga vpraša: "A danes pa deset viager?"

Tornado pa mu odvrne: "Kremo za roke, bejbe niso prišle!"

:D

Yoda Master ::

>:D >:D >:D

budi ::

Yoda master takega dobrega vica pa že
dovg nism slišu:D :D .vsa čast

Klemenn ::

to je blo iz nekje skopirano! že vem nedeljski dnevnik!

budi ::

Se opravičujem.ICE MAN tako dobrega vica pa že dovg nism slišu:D .vsa čast

T0RN4D0 ::

Ice Man, lepo da bereš časopise

Js jih tud


Ice manova mama piše sinu

>Dragi sinko Ice Man!
To pismo ti pišem počasi, ker vem, da ne znaš hitro brati. Najprej naj ti sporočim, da ne živimo več tam, kjer smo, ko si se odselil. Tvoj oče je v časopisu prebral, da se večina nesreč zgodi v okviru 20km od doma, zato smo se preselili. –novega naslova ti ne bom mogla sporočiti, ke je družina, ki je prej živela tu hšno številko vzela s seboj – da jim ne bo treba spremeniti naslova. Nova hiša je res čudovita. Ima celo pralni stroj, samo nisem prepričana, če dela. Prejšnji teden sem namreč vanj položila kup perila in potegnila za vrvico, a od takrat ga nismo vč videli. Tudi vreme tukaj ni tako slabo. Prejšnji teden je deževalo le dvakrat. Prvič tri in drugič štiri dni.Glede plašča, ki si hotel, da ti ga pošljem; tvoj stric je ugotovil, da je pretežak z gumbi vred, zato smo jih odrezali in jih dali v žep.Tvoja sestra je danes rodila, vendar ne vem spola. Zato ti še ne morem sporočiti ali si postal stric ali teta. Otrok je neverjetno podoben tvojemu bratu.Tvoj brat je včeraj zaklenil ključe v avto. Bili smo zaskrbljeni, saj je trajalo kar dve uri, da so naju z očetom spravili iz avta. Trije tvoji prijatelji so imeli nesrečo. – s tovornjakom so zapeljali z mosta. Janez je vozil. Imel je srečo – odprl je okno in splaval na suho. Matjaž in Vene sta bila na prikolici. Utonila sta, ker nista mogla odpreti zadka na prikolici. Drugega ni nič novega. Bolj malo se dogaja pri nas. Pozdravčke, mami
P.S.: Hotela sem ti poslati denar, pa je bila kuverta že zaprta.<:D :)) ;) :P :P :) ...






Vem, da je težko puštudirat, ker če bi blo na izi, bi že boter... al pa jz....
Mogoče širša javnost, treba probat, ane;)

Thomas ti si pa tak pameten, da ti že kar škodi. Domišlijo tud sigurn maš, sam je ne znaš uporablat!0:)

budi
>:D >:D >:D - super vic:D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Thomas ::

> Vem, da je težko puštudirat, ker če bi blo na izi, bi že boter... al pa jz....

Tolk na izi, da bi vidva poštudirala, pa tud ne more bit, no.

;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Ziga Dolhar ::

smeh :-))

Fanta (fantje), s salami v Funny links, prosim lepo.

Malce se umirite ... (Sicer bom temo premaknil v ZiT)
https://dolhar.si/

undefined ::

> Malce se umirite ...

Ok, sine. ;)

Trubadur ::

tornado ta je pa iz današnjega poleta
Berite Thomasa!

R0K ::

Ja nevem.

Kaj pa kakšno kolo? Za birmo (to ti je recimo 100 tisoč tolarjev oz pač kako močnega botra imaš -še bolj pa kolk močen je, je vežno to, če je skupuh po srcu ali ne) dobiš že dobro bicikl, ki ti bo ziher še lohk komot 5 let koristil.

Lokh pa tut kaj bolj uporabnega. Če maš recimo bolj razgibanega botra (alpa botrco :) te lohk povab na kako potovanje. Amerika vabi. Sploh zej je na izi kaj od tm prešvercat, k jim je vsak milicija pa vojska v Iraku :)

Pa tut po evropi je lepo. Za ene 100k sit bi mogu dobit kakih 3dnevni izlet v Paris...

tko da men je kr žal, da nism drgač razmišljal, ko sem imel sam birmo. Pa čeprav mi tut zdej ni žal, kar sm dubo...

OldSkul ::

Jaz sem dubu eno uro za 50 tisoč ( to sem si jaz zaželu ), ter 100 tisoč SIT ( tega si nisem jaz zaželel ).
Tko!

Highlag ::

Mislim, pa niso darila bistvo birme. No vsaj nas so včasih drugače učili. :D

undefined ::

sadarj79, in? :)

T0RN4D0 ::

ziggga ni panike, sam icemanu poste skenslite, če bo kej preveč težil. use your pover>:D



ROK page one (bike)
potovanje
hmm za en tedn bi lohk šou u Anglijo (par dni pred birmo bi se vrnu) sam se pol nism prjavu.. nimam kacga posebnga vesela



trubadur: ja valjda, sej pravm, da js tud cajtnge berem:)

(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

madviper ::

Ma Tornado Boy! maš hud problem, kot vidim.
Ker vidim, da gre vse več mladine k birmi zaradi darila, ne pa zaradi vere, mislim, da si darila ne zaslužiš. Pa ne samo ti, ampak vsi, ki grejo k birmi zaradi darila. Res se strinajm, ko je blo omenjeno, da bi morala biti biram pri 25 letih, pa še takrat je prekmalu!

Hočeš darilo!
Mam predlog. Zaželi si skok s padalom iz letala. Mislim, da je kar kul doživetje. Ni dosti adrenalina.

OK!

Pol pa ti anj dajo dnar na banko, pa ga mej na računu in ga lahk dvigneš šele ko boš mel službo oz. v izrednih primerih! Pa boš mel čas študirat ka si želiš.

Mogoč se marsikdo ne bo strinajl z mano, ampak tak je!

Pa ne mislim s tem nikogar žalit, le dva dobra predloga sem ti dal. Mogoče ti sedaj nista po volji, ampak mogoče, boš kdaj uvidel bistvo birme!

Če že moraš dobiti darilo te si zaželi nekaj takega, kar te bo vse življenje spominjalo na birmo in na botra.
Jaz sem naprimer dobo stolp, fotoaparat, torto:D in brezplačno striženje (doživljensko:) ). Pa si ničesar nisem želel razen enega navadnega fotoaparata, ki sem ga tud dobo. Pa sem bil veliko bolj presenečen in navdušen nada darilom, ko so vsi doma vedli ka bom dobo, razen mene in je nestrpnost naraščala pol je bilo pa pravo presenečenje. Če bi veldel ka bom dobo mislim, da ne bi blo isto.

Če mate pa preveč danrja pol si pa konja zažel>:D , moja zananka (ne morem trdit ka sma prijatelej) je dobla konja8-O . Kr kul darilo!

No tolk od mene:D !
I'd like to do something crazy!

undefined ::

Tornado, ti reš potrebuješ samo leskovo mast, kot je že Thomas povedal. Nič drugega. :)

Trubadur ::

sam ta s padalom je huda.ni velik adrenalina.Khm...prosim?:D
Berite Thomasa!

@ljash ::

Tornado, ej če bi biu jest tvoj botr bi se res odloču za tole zadnjo možnost - za skok s padalom.

Sam, sm pa bl skopuški, tko da zate padala ne biu kupu... :D :D :D . Sej bi biu pa pol po birmi velk užitk, da je vsaj na Slo-techu mir, pa da noben razvajen pamž, k ma vsega preveč, ne teži. :\

Sori, ampak tko je pr teb, tornado...

borinho ::

Brez dvoma leskovo mast, al pa 2 ovci da boš poleti pasel

Trubadur ::

2 kravi
Berite Thomasa!

OrkAA ::

Pa kakšna birma, to je kr neki!!! Spljoh ne vem v čem je fora, ker itak 80% ljudi, k naredi to birmo potem neha v cerkev hodit. Jest sklepam, da potem vsa leta hodijo k verouku, samo zato, da bodo na koncu dobili tisto darilo!?!

Hey, what's wrong with you?!?

Jest sicer nisem veren, ampa se mi zdi, da sem nekje slišal, da se v cerkev hodi zaradi boga, ne pa zaradi DARILA :D :D :D smeh....

tha_Kalis ::

kaj si zazeli za birmo? kup $$$$$$$$$. pol pa kupis kar hoces.

sam nisem sel k birmi in mi ni zal. tudi moj fotr ni sou, pa tut ce bom mel otroka, le-ta ne bo sou. da antichrist family >:D
ne odlasaj na jutri, kar lahko storis pojutrisnjem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Roadkill ::

Heh, jest sm šu tut h bermi zarad darila.
Pač po 7ih letih veruka sem pogruntal, da je zadeva totalno bedna (prej se nisem tolk obremenjeval), da je kimokatoliška vera totalno mem ipd... pa še če ne bi šel bi me babica verjetno razdedinla... ZLO verna. :)
Za dariu sem dubu glasben stolp in pa nekaj denarja.
Vem, da je blo to skrajno podlo, a za 8let trpljenja sem hotil neko povračilo :)

Glede darila ti pa lohka predlagam sam štrik.
Morda kak teden učenja slovenščine/bontona.
Pa poglej če kje Life prodajajo.. menda je zadnje čase to popularn. Sploh un k se ponoč svet :\

noraguta ::

100 cokoladic Životinsko Carstvo?

RamOne ::

100 cokoladic Životinsko Carstvo?

Pa še album zraven, pol bos pa car :D
too tought to die!

Thomas ::

A ni že zmenjeno, da ne zasluži in ne dobi nič?

Jest sem bil prepričan, da je temu tako!

;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

budi ::

Se strinjam Thomas!

T0RN4D0 ::

Tak. Birma je uspela. Botr je tud s svojo domišljijo najdu zlo vredi daril;


uro in denarnco.


Aja, pa 80k je blo v denarnc.:))

fertik s temo
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Zheegec ::

In krščanskemu izročilo je bilo zadoščeno0:)
Naš fant je dobil podkupnino, sedaj pa nikoli več blizu cerkve:))
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

T0RN4D0 ::

kak je moj podpis?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako prijatla odvrnit od verskih tem?

Oddelek: Loža
383201 (1432) Matako
»

Najmanjši in najdražji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
504853 (3459) Bass0
»

Sistem do 300k

Oddelek: Kaj kupiti
211650 (1225) Jan987
»

Kirgizistan-je tam varno živeti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
506111 (4675) Pumpi
»

tikanje babic in dedkov v vzgojo naših otrok in krščanstvo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1088746 (6568) cbelica

Več podobnih tem