» »

Prav zares je odšla

Prav zares je odšla

goku :) ::

Ja prav zares je odšla. Zima namreč. Včasih sem svoražil zimo, sedaj pa je vse drugače. Zakaj že? Itak da je jasno. zato ker se da dobro navijati pri niskih temperaturah. Kaj pa vi imate tudi vi radi ZIMO?:)
  • premaknil: Tomi ()

|CyGNUS-x ::

Gledano z računalniškega vidika: da. Tedaj se namreč spet spravim k programiranju in ogledu kakšnega filma ali pa igranju iger.

Glede na družabno življenje pa: absolutno ne!

Lp

l_jst ::

Računalniško: Mah dost usen mi je k če se sparvm navit itq hočm da dela pr useh temperaturah.

Iz fan vidika: Čez smučanje ga ni rula

Iz zdravstvnga je ql k nč ampak res čist nč ne cveti.

Iz družabnga je pa krneki k sicr tut drgač ni nikjer nč folka sam takrt pa razn na kakih partyih po klubih pa še to skor izumre je pa zimam popolnoma bedna pa še 5t oblek je treba met k greš km

frenk ::

zima je fajn za navijanje sicer jo pa zlo sovražm...če bi meu pozim kej za počet je verjetn nebi sovražu...pa še tko hudičeu mrzlo je:(

tony ::

Jast imam za raje poletje ker je odprta klima:D .Po zimi pa je toplo zarado ogrevanja.
Edino če pozimi ne daš računalnik skozi okno.

upirna ::

verjetno imamo vsi radi poletje, s tem pa počitnice, brez skrbi... Sam navijali pa ne bomo v ekstreme.

Roadkill ::

Sovražim poletje -> vročina (za navijanje mi "dol visi", men se kej druzga pregreva), cvetn prah (grrr), mrčes (bzzzz...)
Ljubim zimo -> ker ni poletja :)

Lih prej sm se s frendico pogovarju... ji ni blo jask, kako je mpžno, da bi jest (če bi imel možnosti izbirati) odšel na Finsko namesto na Havaje... :)

Tomi ::

Se strinjam. Finska mora biti super dežela, in naslednje leto sem se odločil, da grem še na prakso tja. Da ne omenjam niti njihove "exchange officerke". Pa tudi brez nje, Skandinavija me je vedno privlačila.
metrodusa.blogspot.com

krucymucy ::

men je pa bols poletje!
- zaradi pozitivnega vpliva na druzabno zivljenje
- zarad tega k mi ni treba cel oblecen hodt
- k bol paše pir pit
- ker mi je lepo ce vse cveti in je lepo zeleno
- ker se avto bolje drzi ceste!
....
mogoče še kaj, sam neki prednosti poletja!

goku :) ::

Z enim razlogom ti vse tole porušim. POZIMI SE DA VELIKO BOLJE NAVITI!


tole pretehta vse tvoje

upirna ::

ma, še zmeraj imam raje počitnice

ahac ::

Zima je zelo kul, k se da smučat.
Poletje je OK. Vročina me ne moti tolk.
Pomlad sux big time. Cvetni prah pa to.
Jesen je OK, ker je lahko sedet za PCjem.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

c3R4R ::

Zima je v redu samo zarad ekstremnih overclock-ov... Drugač zima sucks...

@exodus
- k bol paše pir pit
se strinjam:D

- ker se avto bolje drzi ceste!
Če maš zato rad poletje, pol res neki ne štima8-)

goku :) ::

Ne sej drugače imam tudi jst rajši poletje!

l_jst ::

roadkill: Na finskem je baje ful velik komarjeu. Tko da si raj zber državo brez jezr če te to mot.

goku :) ::

Pejmo v Rusijo ali pa v Kanado, čeprav Kanada ima tudi veliko jezer

Roadkill ::

Če pozim pr -15° sprečam kerga komarja mu dam za pir. :)

upirna ::

V Kanadi je veliku okužženih...:D

goku :) ::

pa Rusija?

Arkadij ::

ne vem no...jst mam poletje rajš (edino komarji me motjo ;( ) drugač je pa tud zima fajn zarad bordanja pa smučanja.

l_jst ::

Pa sej veš na Finskem majo tut poletje tko da pozim ga pa tm laži srečaš pr -50 Nevem sam men je to že mal preveč zmrz8-)

goku :) ::

Kogar moti marčes,muhe,komarji. Baje da pomaga če skadiš en čik ( prvi odstavek ljudske modrosti):))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: goku :) ()

frenk ::

goku16:ja to ti pa sam dodatno pokaže kolk so čiki nevarni...komarji niti zravn ne pridejo, ljudje pa še uživajo u tem...tega res ne štekam...sicer sm pa že slišou da pr folku k kadi sploh ni molou:D...jest mam raj mole če je že treba izbirat:\

p.s.:men pa ubistvu nbena skrajnost ni uredu...raj mam srednjo in pozno pomlad...pa zgodnjo jesen tud:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

Roadkill ::

Mah mene zebe sam še sm zaspan/(post)pjan/lačen. :)

goku :) ::

Dragi Frenk naj ti povem da ne kadim in sem odločno proti kajenju. Sem pač to slišal insem preveril in je bilo mišljeno kot joke.

BaRtMaN ::

Pa goku, dej se mal zamisl! Ti maš raj zimo zarad navijanja kot poletje, ko je največ druženja s frendi in morebitnimi kandidatkami za kopulacijo?
Mogoče zveni mal krepko, ampak: Get a life!

maksimvs ::

No ja Skandinavija je res lepa, bil na Norveškem dvakrat. Drugače pa zime ne maram. Fantje boste vidli kako vam bo zima všeč ko boste morali sami plačat račun za 2k litrov kurilnega olja :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: maksimvs ()

krucymucy ::

criLin15:
- ker se avto bolje drzi ceste!
Če maš zato rad poletje, pol res neki ne štima
...
ja a je bol se na unih zimskih mehkih gumah, ki na suhi cesti vedno cvilijo se vozit ... pa se drzi se ne - tko da se morm 20km/h pocasnej vozit cez ovinke!

goku :) ::

Ups pa še ispita nimaš. Sej verjetno si mislil na motor

BigWhale ::

Banzai!

Jest sicer zime ne maram iz drugih razlogov (olje sam placujem, pokuril sem ga priblizno 1k, mogoce kak liter vec :P )... Finska in ostale dezele pa so predvsem fajn zaradi C & D bra cup size... ;> To tam prevladuje... *drool* ;>

Ce ti je vroce, se se vedno lahko shladis (voda, etc), ce te zebe lahko nase obleces vse zimske in se vse poletne stvari, se vedno te bo zeblo in ko te zebe je tko tezko tipkat, da se motis se bolj pogosto kot sicer... ;>

Drugace sem pa letos zacel se z boardom vozit... ... pa zgleda nekak tko, k bi se klopotec nek u goricah utrgal... sam vrtim se po hribu navzdol... Precej komicno ;>

Bleeh... Zdej grem pa spat... Siht bo kmalu... ;>


--
BigW!

frenk ::

goku16: uprost če si tko razumeu, ampak ni blo tko mišlen...sm sam svoje mnenje izrazu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

goku :) ::

Itak da ne.

BaRtMaN ::

>Drugace sem pa letos zacel se z boardom vozit... ... pa zgleda nekak tko, k bi se klopotec nek u goricah utrgal... sam vrtim se po hribu navzdol... Precej komicno ;>

Bi reku. :)

goku :) ::

A si se mogoče kej polomu?:)

BigWhale ::

Nisem, sem precej flexible... :P Preveckrat so me ze povozil na cesti, pa sem ze navajen ;>

--
BigW!

goku :) ::

Ja itak, jst pa enkrat padem z motorjem pa je bila cela frka:8)

l_jst ::

goku16: Kogar moti marčes,muhe,komarji. Baje da pomaga če skadiš en čik ( prvi odstavek ljudske modrosti)


Člouk sm probu pa ne pomaga. Sva bla s frendom nekje pr morju se ga nasekavala in mene so koomarji skos obletaval doklr nism izvedu umika. Tut pol k sm sam zaradad ljubga miru, ki ga nism dobu pržgou en čik.:(

BaRtMaN ::

Sem že dost slišal o raznih programih, ki proizvajajo zvok, ki odgnja mrčes. Poiščte mal.

Moj prvi post iz Knoppixa. :)

goku :) ::

Ceneje če si kupiš Pips, meni kompjuter kuri 400W, ali pa še več!

BaRtMaN ::

Si pa posnameš na kaseto/CD ta zvok in ga predvajaš s kasetarjem/CD-playerjem. :)

Asgard ::

Zima rula Poletje sux (alergicen na sonce) edin kar je ql ka se pičke slečejo :D drugač pa sux. Na finsko bi pa šel al pa na Norveško ker je ql podnebje pa še bejbe so bel ql ka pr nas. Opasne prasice so baje !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SOVRAŽIM poletje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16523087 (15975) branimirII
»

Januar nov rekordno topel mesec

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4814797 (11892) gzibret
»

Zima, ki ni zima (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
13217752 (13897) Riff
»

prihaja zima

Oddelek: Loža
352482 (1628) Dragi

Več podobnih tem