» »

Naj se najprej nalozijo XPji do konca pol sele Login!?

Naj se najprej nalozijo XPji do konca pol sele Login!?

prehlajeni ::

Oj strokovnjaki,
mene pa zanima ce se da nardit to:

Mam XPpro in uporablam samo 1 account, ko przgem komp se tako kot je normalno nalozi in pride do login okna in pocaka na pasword, nato vpisem password in XPji se dokonca nalozijo z vsemi programi (npr.:MotherboardMonitor, AntiVirus, Firewall, ADSL se poveze,...)

...i kaj bi rad jaz? To da ko prizgem komp da se normalno nalozi in pride do login okna naj zahteva password a tacas ko caka na password naj se XPji dokonca nalozijo z vsemi programi a na ekranu naj bo ves cas login screen!

Lahko se nardi po "A je to!" nacinu tko da dam v Startup "LockDesktop shotrcut" a to ni to ker se pokaze desktop in ikone za 5sek in celo misko lahko uporablas tako da ni ves cas login screen na ekranu.

Lp:)

Stratus ::

Mislim da ne bo šlo, ker se desktop naloži glede na logiranega uporabnika in ne more naložiti programe prej. Boš moral najti drugo opcijo da skriješ desktop oz. onemogočiš dostop.
Poskusi če se da desktop lock naložiti kot service potem bi se to loadalo takoj po loginu

CaqKa ::

potegni dol powertoyse za xpje.
v tweakui naštelaj da te kot privzetega uporabnika kar sam prijavi.
potem pa greš v screensaver nastavitve pa naštelaj screen saver na najmanjši možno čas, pa da se ob premiku miške pojavi logon screen...
na tak način boš sicer imel mašino kakšno minuto, brez nadzora.. se mi pa zdi da je edina možna rešitev, če imaš več uporabnikov na računalu.
če si pa sam na računalniku ti bo pa verjetno dovolj samo oni prvi del z tweak ui.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 8 uvaja hitri zagon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
11929327 (23516) Jst
»

koliko hitro se vam prižge komp(za foro pač) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
658230 (6992) BlaY0
»

Ubuntu cilja na 10 sekund zagonskega časa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
10510504 (7257) techfreak :)
»

[Remote Desktop] restart + ponoven login

Oddelek: Operacijski sistemi
221817 (1501) neres
»

Bootchart in optimizacija zagonskega procesa GNU/Linux

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
383784 (2835) darkolord

Več podobnih tem