» »

120mm vent cez rezo na ohišju na procesor

120mm vent cez rezo na ohišju na procesor

prehlajeni ::

Mam kao eno "idejo"

trenutno mam ttV7+ ampak se mi zdi zadevca mal glasna pa me zanima kaj pravte na to:
Zdi se mi da ma ttV7+ kar dobro bakreno jedro, zato bi ga obdrzal. Snel bi z bakrenih reber default 70mm vent, nad rebri bi na stranici izrezu 120mm lukno nanjo montiru vent 120mm in nekako nevem se kako naredu/kupu lahek plastičn lijak (fan adapter) 120mm->70mm

Poleg tega da bi bil vent skor enkrat vecji, bi tudi zajemal hladen zrak od zunaj in bi ga pihal na proc, frenutno 70mm fan na proc piha notranji (ze ogret) zrak.

Komentarji in ideje kako narediti 120/70mm "fan-adapter" dobrodosli.

LP:)

bosstjann ::

Klemenn ::

me se bo tut spvaru kej tazga delat..sm ne iz stranice..ker je sploh gor nima..ampak enkrat ko bo mel cajt..pa velik pleksija preveč :P

rap3r ::

Če boš to delu pa boš pri tem stranica zaprta morš poskrbet tudi za zadostni odvod zraka! Pač tok kukr ga notr pošilaš tolk tud vn...kaj ti pomaga velik hladnga notr če se ti bo vroć nabiru v ohišju, sej veš hladn zrak gre dol topel pa gor....
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

prehlajeni ::

mam tri 80mm prstimane za vn pihat, not bosta pa pihala ta 120mm in en 80mm ki piha na diske. Sem sprobu teh 5 brez vulkanota pa so prava milina proti V7+:D :D :D

rap3r ::

No ql pol si na use mislu...zdej je use odvisn od kvalitete kako boš to izvedu...če bo kr neki na hitr pol dvomm da bo ql če se boš pa potrudu in lepo use preračunu načrt si saj v mislih naredu pol bi mogl pa bi uredu...
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Klemenn ::

ej...kak bi pa tit to prtrdil?

jzst sem mal mislil...ka če bi naredo neki nastavek..ki bi šel na te lukne..k je trenutno vent prišraufan..sm prašanje je..kok bi mu to škodilo..mislim..k recimo vent je širok kolk 1,5cm? bi se to ful poznalo?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

70mm ventl (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
543640 (3210) kuglvinkl
»

Kako sneti Vulcano7+ z Athlona

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191283 (1054) Klemenn
»

Volcano 11

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171384 (905) Fury
»

VolcanoII mod

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201003 (767) rc-car
»

modifikacija Volcanota2

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101167 (901) Binji

Več podobnih tem