» »

Volcano 11

Volcano 11

Zheegec ::

Očitno je Thermaltake mislil naprej in izdelal hladilnik, ki ga priporoča za Athlone do 3400+. Je res kul stvarca in na 4800Rpm ustvari 48Db hrupa. Klik

P.s: Ko že novic ne objavljate...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

the_unborn ::

samo 48db?>:D
pa zelo pomembno je, da dobis zraven pobarvan bracket za zadnjo rezo

thermaltake samo se buce prodaja, zadnji dober hladilnik je volcano 7(+) drugo pa krneki

pele-on ::

Vulcano 11 je čist isti kot vulcano 8.Kar poglejte specifikacije.Oba imata enako m3 zraka na uro.Ustalo je vse isto razen rebra so dal druga in obilka ven. je druga.ALIEN3001
napisal si na slo-comp da bo ta ventilator najboljši za podiranje oc rekordov.To pa sploh ni res.Velik boljši vent je Thermalright slk-800.

Matek ::

guzman, sej rebra so najvažnejša, ventilatorji itak da majo na več hladilnikih isti airflow, amisliš da bojo za vsak nov HSF naredili nov ventilator, ki premakne več zraka al kaj?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Gemm ::

V11X: Heatsink Dimension 70x66x30.8 mm
V7+: 70x70?x?

Se mi po slikah dozdeva, de je to 7+ z 80mm fan adapterjem in stajliš mrežico...

Dami ::

Pr v7+ je vent 70x70, sama rebra so pa dost manjša.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

sdspecy ::

Ka pa ti nuca tak hladilnik, ce pa za en k... ventilatorje prodajajo. Sam mam TT Volcano 9 z vso regulacijo, dobr, sej rebra niso najboljsa, hladi se kr nekak... , sam ventilator je katastrofa (in vsi ta novi venti od TT so enaki). Ko ga v roke primes, se ti zdi da je nastal potres; ko ga montiras na rebra, zacne ropotat ko da bi bobnar po plehu tolku; ko ga pa navijes cez 4000o/min je pa tak, ko dab starga dvokrilca pr vzletanju poslušu :( (vse to zarad te regulacije)
Krilc ni skor nic na ventilatorju, ker regulacija v sredini njega tolk placa zavzame >>> pol pa itak ni mozno, da bi ustvaru s tem konkretn pretok zraka. Po moje je najbolj nacin: SLK 900 ali slicni hladilnik (isti stil, baker, V oblika), in cim vecji ventilator z cim manj obrati, pa brez tistih jajc zraven (mogoc kak trimer, k se ga z sraufcigerjem po volji ENKRAT nastela), sej nimas casa da bi se se s tistim spilal, razen ce mas kiblo (beri: ohisje) zato da cele dneve sam zijas not...

MOJE MNENJE

PS: Za mene je se 40db PREVEC, ker ko mam kiblo przgano, se celo u spodn stuk cuje ventilator ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sdspecy ()

Fury ::

ja ibr svenkajo te venti od TT .. zato mam jest lepo enga quiet 80mm na vulcanotu 7+ mojmu in je kul :)

smirnof ::

nujno mi povej kak si ga gor dal (80mm na vucano rebra)8-O

Flamer ::

Ja, to tudi mene zanima.

smirnof ::

pa povej kolk maš temperaturo, pa ker proc

Fury ::

naredil sem bl spartansko ker nism estetik kar se modov tice :)

ven sem dal 70mm vent in precviku tiste 2 povezave k sta cez vent drgac (tanke zelezne.. tiste kksne 2mm k je krog not izrezan), nato sem uzel klesce in ohisje zvil na ven (vsak del posebej) in lepo s sraufi in maticami prsraufu 80mm vent gor, nato pa se oblepil z lepenko da ne piha mimo reber...

temperatura je primerljiva z medium settingom prej...

mam pa zdele konkretno 1700+ tbred na 2075 na 1.825V na 51°c full load... pa 2x80mm spredi in isto zadi v kisti

smirnof ::

a bi se dal kako slikco dobit!
kak to mislš da si ohišje navzven zakrivu?

a bi se dal dobit kak fan mate za za na tista rebra

Fury ::



mal je spartansko :) in ne, nocem da me uprasate zakaj mam tak polomlen vent (manj kot mesec star :))

mspaint hitra shema kaj sem naredu:


Klemenn ::

a mate še kje te slikce..jzst bi to tut rad vidu :\

Alexius Heristalski ::

Jebediah, kaj še nisi naredil 92mm adapterja?

Tudi jaz bi rad videl tiste slike. Fury!!!!!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Klemenn ::

hmm..kje pa najdem cajt!

med počitnicami pa--- 8-)

Fury ::

ufff slike so long gone :) bom pa zdej pregradil comp pa bom dal slike


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S čim hladite vaše mlinčke

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
291513 (1017) Trubadur
»

Vodno Hlajenje by: Dejancek

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
302549 (1642) Dejancek
»

Kaj kupiti za hlajenje "vročega" Athlona???

Oddelek: Kaj kupiti
311616 (1066) Dr_M
»

kateri cooler

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221556 (1172) morphling1
»

Katero Ohisje & Kater Dremel

Oddelek: Kaj kupiti
461204 (761) Fury

Več podobnih tem