» »

Fifa 15

Fifa 15

«
1
2

TigerGuy ::

Igram igre na pc, letos sem zelo navdušen za novo fifo, na pc bo končno nextgen fifa, takšna kot bo na ps4 in xbox one... zanima pa me kje bi lahko naročil fifo 15 v sloveniji? ima kdo izkušnje z naročanjem fife? kako hitro jo dobiš? koliko je cena?

oo7 ::

Pesimist ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

TigerGuy ::

Pa je kdo že naročal iz teh strani? kako hitro lahko pričakujem da dobim igro?

A120 ::

dobis jo ko pride ven :D

TigerGuy ::

Ja če igra pride ven recimo (primer) 1.1. še to ne pomeni da dobiš ti igro 1.1. .. lahko da dobiš komaj 5.1. ... ali pa 15.1. ...
jaz hočem igro imeti čimprej zato iščem stran katera je znana da to uresniči, zato sprašujem če je kdo že naročal mogoče fifo 14 itd... na kakšni strani, kjer jo je dobil takoj pri izidu.

oo7 ::

TigerGuy je izjavil:

Ja če igra pride ven recimo (primer) 1.1. še to ne pomeni da dobiš ti igro 1.1. .. lahko da dobiš komaj 5.1. ... ali pa 15.1. ...
jaz hočem igro imeti čimprej zato iščem stran katera je znana da to uresniči, zato sprašujem če je kdo že naročal mogoče fifo 14 itd... na kakšni strani, kjer jo je dobil takoj pri izidu.


Če jo naričiš pri G2A dobiš kodo na dan izida.

TigerGuy ::

To je superca, pa to pol prek origina igraš al kako je stem? Ne dobiš dejansko fizično v roke fifo 15 ki jo daš v svoj dvd pogon in inštaliraš?

oo7 ::

TigerGuy je izjavil:

To je superca, pa to pol prek origina igraš al kako je stem? Ne dobiš dejansko fizično v roke fifo 15 ki jo daš v svoj dvd pogon in inštaliraš?



Ko dobiš kodo jo vpišeš v Origin in naložiš igro in igraš. Tukaj ne boš dobil igre v fizični obliki samo kodo.

TigerGuy ::

Problem je samo da zgleda da prek tega g2a gre kupovati samo z kreditnimi karticami itd.. tega jaz nimam niti.. kakšna druga alternativa?

oo7 ::

TigerGuy je izjavil:

Problem je samo da zgleda da prek tega g2a gre kupovati samo z kreditnimi karticami itd.. tega jaz nimam niti.. kakšna druga alternativa?


Paysafe kartice

TigerGuy ::

oo7 je izjavil:

TigerGuy je izjavil:

Problem je samo da zgleda da prek tega g2a gre kupovati samo z kreditnimi karticami itd.. tega jaz nimam niti.. kakšna druga alternativa?


Paysafe kartice

Ja kako če pa je možnost samo ta paypal kateri gre samo prek kreditnih kartic?

aha sem že ugotovil, nevermind.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TigerGuy ()

oo7 ::

Pri meni je tako:

Izbereš igro FIFA 15 izbereš pre order potem greš na payment.
Potem imaš pa plačilne pogoje : Paypal, Skrill, Credit/Debit Card, Paysafecard in Ukash Voucher.
In tam zbereš Paysafecard in te vrže na Paysafovo stran kjer uitpkaš kodo, ki jo lahko kupiš na Petrolu ali preko monete.

Pesimist ::

jaz sem prednaročo na g2a, dan prej sem pa tudi playstation 50$ kupo za 48$ in takoj dobil.
Kodo pa dobiš na dan ameriškega izida v torek. Škatla verzijo pri nas pa na dan EU izida v petek 3 dni kasneje kot je splošno pravilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

GregiB ::

Any1 up for a game?! :)
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

sldcas ::

ZDRAVO
A je že kdo naročal preko ruskega origina... in če 100% varno in da dobiš kodo

Seljak ::

100% ni nič varno ;) Sam še sicer nisem naročal preko ruskega,ampak mislim,da ne bi smel biti problem. Kaj je tam ceneje?

DarwiN ::

Na ruskem zna bit problem z jezikom v igri... No, odvisno od igre, I guess.

Drgač pa imaš trenutno na mehiškem originu Fifo 15 za 28$, torej 22€.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Seljak ::

Uf to pa je poceni. Kako pa izvedem nakup. Ali moram ustvariti nov origin račun in sicer mehiški ali kako?

DarwiN ::

Nope, s svojim origin računom se normalno logiraš..

Nakup pa izvedeš takole, s tem da je zdaj cena nižja in ni preorder, ampak buy...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Seljak ::

Res hvala za tale link in pojasnilo. Ko bom naslednjič kaj kupoval bom poskusil to finto ;)

TOP ::

Mene še zanima ko kupuš preko mehiškega serverja kam dobiš key kaj na email naslov in kako hitro dobiš.

sldcas ::

Pozdravljeni!
Danes sem se odločil za nakup fife 15 in bi samo vprašal če bi si naročil preko mehiškega origina ali je varno in sigurno da dobiš kodo.
lp

Blum ::

Varno. Kodo dobiš (plačaš vrjetno preko PayPal) na mail in jo samo v Originu vpišeš (redeem code), nakar se ti začne download in večno boš imel v My games Fifo 15.

sldcas ::

plaćal bi preko kartice

DarwiN ::

Nobene kode ne dobiš.. Na origin store se logiraš v svoj račun, plačaš in potem je igra avtomatsko dodana v tvoj origin.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Izi ::

DarwiN je izjavil:

Nobene kode ne dobiš.. Na origin store se logiraš v svoj račun, plačaš in potem je igra avtomatsko dodana v tvoj origin.

Če pa kupuješ preko številnih internetnih trgovin, kjer so igre občutno cenejše kot v originalni Originovi trgovini, pa plačaš in potem po e-mailu dobiš kodo, ki jo vpišeš v svoj Originov račun.

Tuna-Chila ::

Obstaja kakšen popravek, da bi lahko Fifo špilal na win 7 32 bitnem?

hojnikb ::

ne.
#brezpodpisa

Cicek1 ::

Če kdo igra na PS 3 Fifo 15 naj me doda, moj nick cicek12345

Seljak ::

Jaz sem jo kupil,dve uri igral in pospravil. Ne vem za kaj še sploh kupujem to EA sranje,ker se itak ne spremeni NIČ!?

Pesimist ::

od takrat se je že 6x spremenila. PES15 je čista arcada proti fifci.
Verjetno je zdaj res najboljša fifa vseh časov.

Seljak ::

Kaj se je spremenilo?? Če pa imam Fifa 15!! 2K bi moral narediti fuzbal,potem bi še EA pri nogometu popušil,kot je pri košarki!

bumbaar ::

Pesimist je izjavil:

od takrat se je že 6x spremenila. PES15 je čista arcada proti fifci.
Verjetno je zdaj res najboljša fifa vseh časov.


malo morgen ?

Pesimist ::

kaj? nevem kaj točno hočeš.

Pesimist ::

Seljak je izjavil:

Kaj se je spremenilo?? Če pa imam Fifa 15!! 2K bi moral narediti fuzbal,potem bi še EA pri nogometu popušil,kot je pri košarki!


če jo imaš od začetka bi vedo da praktično ni bilo mogoče gola na daleč dati, ker je bil golam OP, te pa so samo mimo golmana laufali vsi in nizki nezni kick.
Headeri so ponavadi bili OP, zdaj so redkejši. SSprint je bil op, zdaj je bolj balancirano, da praktično nemores vec odsprintat zanesljivo. malenkossti pac.

Seljak ::

Stari kaj pomeni OP? Daj probaj pisati Slovensko,ker te sploh ne razumem. Ja,od začetka jo igram in sicer na Playstation-u.

Pesimist ::

Oprosti no. Sem na hitro pisal.
OP pomeni overpowered na strele od razdalje. Toliko kot so letos spreminjali igralnost, še nikdar niso in kot je že to tipično pri EA, Fifa 15 demo nikakor ne prikazuje dejanske FIFA 15 final več. Kar pa spet ni vredu in fer do vseh ki so igro kupili po preizkusu demota.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Seljak ::

Ni panike,samo včasih res ne poznam teh kratic :D Ja,za PC posodabljajo igralnost,ne vem pa kako je pri konzolni različici.

Pesimist ::

Danes sem fifi 14 spet pognal na starem pcju in igralci kar padajo sami od sebe in se poškodujejo! WTF lol!!!
Igra je zdownloadana iz origina, da nebo slučajno komu prišla na misel kakšna antipiratska zaščita.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

ProfAlen ::

Malo obudim fifo 15 še pred njenim "koncem" :D

eno vprašanje...malo googlam, berem forume, gledam youtube posnetke...a je možno da laufa i5 4690 z integrirano hd intelovo 4600 grafiko fifo 15?

polpo ::

ProfAlen je izjavil:

Malo obudim fifo 15 še pred njenim "koncem" :D

eno vprašanje...malo googlam, berem forume, gledam youtube posnetke...a je možno da laufa i5 4690 z integrirano hd intelovo 4600 grafiko fifo 15?


Zakaj pa ne? ->
Settings low , resolution 1366 x 768, za več lahko pozabiš :))

goldi1704 ::

Živjo! A bi mogoče kdo vedu kako rešet problem s kontrolerji. Namreč če vklučim 3 kontrolerje mi vse deluje normalno. Ko pa dam notri še 4. pa mi sam napiše fifa 15 pc has stopped working. A ima kdo rešitev?

ProfAlen ::

Fifa deluje na hd graphics 4600 :) ugotovit še moram kje so opcije za grafo, da naredim vse na low :D

kriko07 ::

Če je kdo mogoče za COOP FIFA 15 PS4 mi naj piše v zasebno sporočilo

Sssaga ::

Proper test



Low, 720p

Nastavitve štelaš v install folderju pod 'fifasetup'.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

krefi ::

zakaj mi kaze tak fps?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

maremare ::

zivjo, imam tezave z instalacijo igre. Fifa 15 ima 2 dvd/ja. Prvega sem instaliral, prav tako origin in dal kodo, nato mi rece naj vstavim dvd 2. Ko vstavim dvd mi ga ne zazene samodejno, vendar se dvd samo odpre.Na njem je zararan file fifa 15, avtorun. Tezava nastane ko zelim zararan file fifa15 odrarat. Winrar mi odpre file, ga zeli exstrahirat, izberem mapo in ne gre.Javi mi e pogon za exstrahiranje v katerem je dvd. Prekopiral sem file na disk in ga zelel od tam exstrahirat in ne gre. Winnrar sem na novo nalozil in za vse druge file dela.Napako ki javi je...cannot open ....the system cannot find the file specified....seek error in the file....
Mi lahko kdo pomaga?
Hvala, lp
LP

shadeX ::

Jaz se ne bi hecal v tvojem primeru in bi Fifo downloadal preko Origina.

IL_DIAVOLO ::

Mas kodo? Mas

Mas internet? Verjetno ja.

Torej lepo potegni igro iz origina s to kodo.

Lahko pa probas dat file is obeh diskov v isto mapo in probas instalirati.

Kakorkoli, kdo se sploh kupuje in uporablja diske. Jaz niti nimam opticne enote. Kupis lepo kljuc in donwload-as.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
718948 (2577) oo7
»

Origin (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14325662 (8993) mailer
»

FIFA 17 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18320478 (11618) kajetan
»

Fifa 16 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11416586 (8840) Beskomedo
»

fifa 15 prednarocilo

Oddelek: Igre
102478 (1688) Luka321

Več podobnih tem