» »

Origin

Origin

1 2
3
»

RegulusDraco ::

Izi je izjavil:

scipascapa je izjavil:

zažene ga pa ne...origin so največja jajca od vseh klientov.

Vsi so bolj ali manj jajca. Steam ni prav nič boljši, pa še precej grši je od Origina ;)
Sem se malo poglobil zakaj se mi je Origin zaganjal kar 40 sekund in sem ugotovil, da se je hotel nadgraditi na najnovejšo verzijo pa mu firewall ni pustil in je čakal 20 sekund preden je obupal, seveda brez obvestila.
Sem popravil in sedaj se mi tako Steam kot Origin zaganjata točno po 20 sekund. 17 sekund se ne dogaja nič 2 sekundi za log-in in 1 sekunda za program 8-O
Sem probal sistem v Safe mode in se oba zaženeta v 5 sekundah. Z nečim sta očitno nekompatibilna. Na Steam in Origin uradni strani je spisek nekompatibilnih driverjev in programov dolg ko ponedeljek. Polovico antivirus in firewall programov jima povzroča težave in močno podaljšuje zagon. Je najti kar precej ljudi, ki se jima tako Steam kot Origin zaganjata po 2 do 3 minute.


tudi posodobiti se poizkušata ob vsakem zagonu, zato toliko traja.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

ahac ::

Origin Silent Background Updater
http://answers.ea.com/t5/General-Discus...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Machete ::

RegulusDraco je izjavil:


tudi posodobiti se poizkušata ob vsakem zagonu, zato toliko traja.


Pogleda če je posodobitev, če je seveda se posodobi, če je ni se odpre praktično instantno (5 sekund?).
Origin ne traja da se odpre, to imate nekaj sfušano na računalniku.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

scipascapa ::

Danes začuda zagnal s prve.

kitl76 ::

Battlefield 4™ Final Stand on the house, če koga zanima.

BivšiUser2 ::

Zastonj.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Seljak ::

Hvala za INFO :)

r3dkv1c4 ::

scipascapa je izjavil:

Je možno zahtevati kak refund kupljenih iger, ko ti jebeni klient ne dela?

problem je pri uporabniku.....sem preprican
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

abyssus ::

Kaj menite, se origin access splaca?

McClane ::

Se splača če boš igral starejše igre ki jih še ne poseduješ. Novejše igre pridejo notri šele kasneje ozr. z zamikom.. Če si pripravljen čakati potem ok, drugače pa ne vidim smisla.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

F3jjure ::

Pozdravljeni
Imam naslednji problem pred 3 dnevi so mi ukradli origin account (neki ruski email). Zdaj pa je problem da ne vem na koga se obrniti. Na fb sem pisal na origin stran pa so mi odgovorili da naj kontaktiram Ea support. Ko gre na stran od EA mi pa vedno zahteva prijavo z računom. Vendar se ne morem prijaviti , ker so spremenili email in geslo.

Machete ::

Ustvari nov račun.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Seljak ::

Ja, na vse ostale igre pa naj pozabi? Ziher obstaja kakšna rešitev.

Machete ::

Račun naj kreira, da se zmeni s helpom. (madona, a ni logično?)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Seljak ::

Meni se ne zdi logično kako so mu ukradli račun?

Ghost007 ::

ukrasti origin račun je nekaj najlazjega na tem svetu. Ce te zanima postopek ti ga rzalozim.
1. Gres na help desk, z novo kreiranim racunom, jokas da si zmeden in si pozabo vse. Indijec na drugi strani ti spremeni vse kaj si po srcu zelis.
1.1 Postopek v prvem primeru ni deloval? Poskusi ponovno, da priletis na drugega Indijca... enrkat ti bo zagotovo ratalo.
2. Igras z ukradenim origin racunom.

Originalni lastnik pa se prijavi na kaki webapp pa vidi. Vladimir.ruskikov@gmail.com in je sokiran do podna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

Seljak ::

Ja, tako si ti zamišljaš, realnost pa je drugačna, če imaš nastavljeno varnost tako kot se zagre. Že dovolj je, če imaš narejen login verification,Secondary mail, redno posodobljen Origin na PC-ju, si pozoren, da ne klikaš vseposod in odpiraš vse kar dobiš na mail, redno menjuješ gesla in da so le ta dovolj močna in vsebujejo simbole, velike in male črke,.... To z Indijci pa si tudi malce mimo kresnil. Očitno še nisi bil v stiku z njihovo tehnično podporo. Lahko rečem, da delujejo zelo strokovno.

r3dkv1c4 ::

Ghost007 je izjavil:

ukrasti origin račun je nekaj najlazjega na tem svetu. Ce te zanima postopek ti ga rzalozim.
1. Gres na help desk, z novo kreiranim racunom, jokas da si zmeden in si pozabo vse. Indijec na drugi strani ti spremeni vse kaj si po srcu zelis.
1.1 Postopek v prvem primeru ni deloval? Poskusi ponovno, da priletis na drugega Indijca... enrkat ti bo zagotovo ratalo.
2. Igras z ukradenim origin racunom.

Originalni lastnik pa se prijavi na kaki webapp pa vidi. Vladimir.ruskikov@gmail.com in je sokiran do podna.

Zanimivo...čudno, da potem nam še nihče v vsem tem svetu še nobenega računa ni ukradel....čakam, da pokličeš svojega 1. ali 2. indijca.

idiotizem pa res nikoli ne umre
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

sivkrokar ::

V primeru kraje računa je v praksi je potrebno imeti dostop do originalnega emaila s katerim je bil račun ustvarjen (ker ti uslužbenec tja pošilja linke), ter pa vsaj en CDKEY igre na računu. To od tebe zahteva uslužbenec na Origin supportu in če imaš to dvoje potem ti brez problema spremenijo origin geslo ter origin email.

Seljak ::

Pa tudi preverjanje preko SMS-a je zelo priporočljivo in dodatno pripomore k varnosti, saj ti tja pošljejo geslo, ki ga moraš vnesti.

psytoma ::

že en mesec hočem na originu kupiti BF1 in mi vedno tle vrže ven ko kliknem buy

Whoops!
An error occurred. Please try again later. [ref. #Error: httpRequest ERROR: https://gateway.ea.com/proxy/commerce/c... 409 (Conflict)]


kaj storiti

Netrunner ::

Vzami si Origin Access in ga boš imel. Meni samostojen nakup ni vreden.

BivšiUser2 ::

Še en zastonjski špil in sicer Plants vs. Zombies™ Game of the Year Edition
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

BivšiUser2 ::

SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

mailer ::

Na Originu imajo cenejše igre. Kater Battlefield 1 je pravi, da lahko igraš vse online mape?
Kolikor vidim je pravi Battlefield 1 Revolution, ki stane 15€, lahko kdo potrdi, ker za BF4 je bil nakup verzije premium tisti pravi.
Ugoden je tudi pack Crysis 1-3 za 10€, Titanfall 2 za 7,5€
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

cebelar123 ::

Ima kdo problem da ne more prit online na originu? Enostavno ko vpišem geslo gre v offline mode ;((

cebelar123 ::

OK rešil problem. Uninstall in na novo instalacija.

Zgodovina sprememb…

kitl76 ::

Origin access premier kako se vam zdi ni slabo za slabih 100 EUR na leto igraš vse kar imajo in vse kar še pride tudi eksluzivno.

ahac ::

Zdi se mi kar dober deal, ampak skoraj vse kar je trenutno vključeno, že imam. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

EA ORIGIN USER HAS ALL HIS GAMES DELETED, PROVING DANGERS OF ALL DIGITAL FUTURE

https://www.oneangrygamer.net/2018/08/e...

kitl76 ::

Vse dobiš kar si zaželiš :)

dronyx ::

kitl76 je izjavil:

Origin access premier kako se vam zdi ni slabo za slabih 100 EUR na leto igraš vse kar imajo in vse kar še pride tudi eksluzivno.

Kaj se pa zgodi z igrami, ki si jih prenesel prek te naročnine po enem letu? Po moje če ne plačaš ponovno jih ne moreš več igrat...

Zmajc ::

Logično da igre ki si jih zakupil za določen čas po preteku tega niso več na voljo a ne.

kitl76 ::

Dokler imaš plačano naročnino lahko igraš po preteku pa ne.

mailer ::

Je varno kupiti origin key na g2a ali Kinguin strani?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Lojzze ::

zaenkrat še vse špila

ahac ::

mailer je izjavil:

Je varno kupiti origin key na g2a ali Kinguin strani?

Jaz ne bi. Saj v >90% primerov bo vse OK, ampak lahko se ti pa zgodi, da dobiš ukraden key. EA se ne bo čisto nič sekiral, ko ti bo dal ban.
Poleg tega pa te strani delajo za developerje več škode kot koristi.
Zdaj ko to vem, jih ne uporabljam več, tudi če so malo cenejši!
Raje poišči alternativo na straneh kot je isthereanydeal.com
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Machete ::

Kako točno se krade keye? Če že so samo regijske mahinacije, točiti solze za developerji je neumno. Če sami ne rešijo 'problema' z g2a, ga očitno ne rabijo reševati, niti ne rabijo ahaca, da ga rešuje namesto njih, se ti ne zdi?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

mailer ::

Zanima me C&C ultimate collection pa 30€ ne mislim dat na originu.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

rdecaluc ::

Lahko je nekdo z ukradeno kartico kupil ključ. Banka terja nazaj in ti popušiš. Po možnosti ti pa še račun onemogočijo. Good luck.
Est modus in rebus. ,typos

Machete ::

Ja, pa še portal v pekel se lahko odpre. Ne paničarite za brezveze.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

ahac ::

To smo 10x predebatiral v temah o G2A.
Zakaj bi reskiral?
In zakaj bi sploh kupoval igre na tak način, če pa še developerji pravijo, da imajo celo piratstvo rajš kot to?
Poleg tega te pa G2A še proba prijavit na tisto mesečno "zavarovanje" od katerga se je potem skoraj nemogoče odjavit. Firma, ki se poslužuje takih grdih trikov, si ne zasluži mojega denarja.

Če pogledaš na: https://isthereanydeal.com/game/command...
vidiš, da se pri legit trgovcih trenutno prodaja za manj 12EUR. Malo dražje kot G2A, ampak ne veliko.

Če sami ne rešijo 'problema' z g2a, ga očitno ne rabijo reševati, niti ne rabijo ahaca, da ga rešuje namesto njih, se ti ne zdi?
Ista logika: Kraja koles očitno ni problem, ker drugače bi jo kolesarji sami rešili.:8)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Seba22 ::

Kaj je zdaj z Origin vsi špili so mi izginili še ma kdo isti problem očitno je še origin korona zjebala:D še špilat ne mormo porka dijo :)):))
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

mailer ::

Isto tukaj, serverji so nedosegljivi.
https://downdetector.com/status/origin/
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Titanfall (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39375869 (1109) oo7
»

Battlefield 1 (Battlefield 5) (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Igre
1996276207 (40238) opeter
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323547 (5861) oo7
»

FIFA 17 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18320340 (11480) kajetan
»

Menjava iger (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11025155 (12908) ZiedRieke

Več podobnih tem