» »

Umrl Robin Williams

Umrl Robin Williams

«
1
2

imagodei ::

Mislim, da si tole skoraj zasluži temo na Slo-techu: Igralca Robina Williamsa našli mrtvega

Moram reči, da se običajno pri zvezdniških smrtih malo popraskam za ušesom in si precej neprizadeto rečem, da očitno smrti tudi oni ne morejo uiti. Tokrat me je pa kar malo pretreslo.

Kljub temu (ali pa ravno iz tega razloga), da je bil odličen komik, mislim da je blestel predvsem v resnejših vlogah. Zapomnil si ga bom npr. v vlogi učitelja Johna Keatinga v Društvu mrtvih pesnikov ter po vlogi v filmu Dobri Will Hunting.
- Hoc est qui sumus -

WarpedGone ::

Depresija is a bitch.
Zbogom in hvala za vse ribe

lonewolf_ ::

Alkohol, mamila... kaj pa drugega... Uničil je sam sebe, škoda.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

noob96 ::

one down, many to go

imagodei ::

Nekako se ravno ne spodobi, da bi se ob svežem truplu razpravljalo, a so bile za smrt krive razne razvade. V teh krajih imamo navado reči: "O mrtvih vse dobro". Za debate, a so kriva mamila, alkohol, ali pa Williamsova zasvojenost s substancami le simptom večjih problemov, bo še čas.

Na tem mestu pa se spodobi za trenutek ustaviti in pomisliti ali ste videli kak njegov film in ugotoviti, da je bil pravzaprav velik igralec, ki je filmu pustil nek pečat.
- Hoc est qui sumus -

Lion29 ::

lonewolf_ je izjavil:

Alkohol, mamila... kaj pa drugega... Uničil je sam sebe, škoda.


mamila ze dolgo ne.... alkohol pa tudi naj nebi ene 8 let ze

kakorkoli, da se spopada z depresijo je bilo vsem jasno.... vseeno pa me je kar presenetilo.

meni bo za vedno ostal v spominu...

njegovi standupi in oponasanja so vrhunski...
filmi zelo raznoliki

nikoli pa ne bom pozabil ko sem kot froc gledal MORK NANO NANO oz. v originalu Mork & Mindy...


RIP
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

RejZoR ::

That's a bummer. Definitivno eden bolj opaznih igralcev z zelo različnimi vlogami. Samo zanimivo, da največkrat razlog mamila al pa alkohol pri slavnih. Če je bil depresiven, pol je manjko utapljanja slednjega v opojnih substancah pač privedlo do samomora. Al pa bi bil zapit in zadrogiran, pa mogoče mal dlje živ...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Go-ahead ::

Škoda ga je, še bi lahko rogovilil po filmski sceni. Najbolj se ga spomnim po Društvu mrtvih pesnikov, nekateri so si ta film v kinodvoranah ogledali tudi večkrat.

Blazz ::

Uff,....

njegove upodobitve karakterjev v filmih so TOP in bodo nenadomestljive. Poleg vseh naštetih zgoraj, je meni dobro odigral tudi v filmu Jack.

Kar se tiče pa vzrokov in posledic, bi par ljudi zgoraj opomnil, da je tip poleg depresije (ki je verjetno posledica) imel bipolarno motnjo. In alkohol ter droge so nato le posledica depresije...

betmen ::

Lion29 je izjavil:

lonewolf_ je izjavil:

Alkohol, mamila... kaj pa drugega... Uničil je sam sebe, škoda.


mamila ze dolgo ne.... alkohol pa tudi naj nebi ene 8 let ze

kakorkoli, da se spopada z depresijo je bilo vsem jasno.... vseeno pa me je kar presenetilo.

meni bo za vedno ostal v spominu...

njegovi standupi in oponasanja so vrhunski...
filmi zelo raznoliki

nikoli pa ne bom pozabil ko sem kot froc gledal MORK NANO NANO oz. v originalu Mork & Mindy...


RIP

A ti si pa njegov BFF da to lahko potrdiš?

Ne vrjem vsemu kar prebereš iz medijev

marvin42 ::

betmen: če Robinov PR reče, da ne jemlje mamil in ne pije alkohola, bo pa že držalo, ne? :)
Mostly Harmless

betmen ::

marvin42 je izjavil:

betmen: če Robinov PR reče, da ne jemlje mamil in ne pije alkohola, bo pa že držalo, ne? :)


Jaz bi takoj odpustil svojega PR, če bi šel pred medije in rekel "včeraj je posnifal 2g koke, danes pa se bode z iglo. Poleg tega mu litr đeka ne zadostuje niti za čas kosila"

Bi ti imel takega PR? Dvomim, ne? :)

imagodei ::

Gledam tuje forume, reddit in podobno, folk se pogovarja o Robinu Williamsu, tle pa spet promoviramo staro slovensko navado in po desetih postih tema skrene na mamila in otročarije v stilu "jaz pa vem, ti pa ne."

A lahko poskusimo še enkrat? Ni treba pisat v temo samo za to, da se v njej "pofočkate".
- Hoc est qui sumus -

Zmajc ::

PR je PR, dejansko stanje pa je dejansko stanje, ki očitno ni bilo tako rožnato.

Kakor koli že, fenomenalen igralec, škoda ...

BlackMaX ::

Odličen igralec, ki je hkrati bil odličen komedijant. Kakšna škoda :(


Nikoli ne bomo vedeli kaj res se je zgodilo, ali je to bila depresija ali kaj drugega. Vendar, da za vsakega zvezdnika rečeš "mamila in droga" pa ni res pa tudi, če to reče njegova lastna mati.

radmannsdorf ::

rip

shadeX ::

Definitivno občudovanja vreden igralec. Pogledal veliko njegovih filmov in se od srca nasmejal.

Moram reči, da se običajno pri zvezdniških smrtih malo popraskam za ušesom in si precej neprizadeto rečem, da očitno smrti tudi oni ne morejo uiti. Tokrat me je pa kar malo pretreslo.

Mogoče bi še omenil to da Paul Walker je tudi umrl lani novembra a teme na slo-tech je ni bilo. Definitivno me je smrt PW bolj pretresla kot ta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

WarpedGone ::

Nekako se ravno ne spodobi, da bi se ob svežem truplu razpravljalo, a so bile za smrt krive razne razvade. V teh krajih imamo navado reči: "O mrtvih vse dobro". Za debate, a so kriva mamila, alkohol, ali pa Williamsova zasvojenost s substancami le simptom večjih problemov, bo še čas.

Hmm, js v omembi faktov ne vidim ničesar slabega. Človek je človek, razni problemi ga naredijo le še bol človeškega.

Na tem mestu pa se spodobi za trenutek ustaviti in pomisliti ali ste videli kak njegov film in ugotoviti, da je bil pravzaprav velik igralec, ki je filmu pustil nek pečat.

Robin Williams je (žal bil) igralec takšnega kalibra, da je takšno vprašanje pravzaprav žalitev.
Nisem videl enega filma v kateremu on s svojim karakterjem nebi pustil takšnega pečata, da je nezamenljiv del filma.
Bicentenial Man FTW.
Zbogom in hvala za vse ribe

fantasycamp ::

Ljudje ki niso nikoli imeli depresije za več časa, mislim mesecev ne vedo kako to je!

Lahko si bogat ali reven, to je velik problem in te odgovori tipa ''sej je mel denar kako je le bil depresiven''
so resnično neumni in skrajno žaljivi!

Mentalno stanje in biokemija možganov še ni tako raziskana in manjka nam informacij zakaj je depresija lahko tako močna!

Ne moreš jo zdravit z novim avtom ali več stvari...

Dokler se stigma ne razbije in to ne jemlje kot samo stvar motivacije in pomanjkanja ciljev, bo to ostalo kot nekaj s čem se ljudi zasmehuje!

Očitno je to neke vrste pomanjkanje določenih substanc ki jih možgani normalno uravnavajo in pri depresiji tega ni, ljudje pa samo rečejo daj zresni se...

jype ::

Meni se pa zdi narobe, da bi človeku odrekli dostojanstvo samo zato, ker se je iz življenja odjavil sam. Če je človek depresiven, je tveganje za samomor vedno prisotno in to ni nič drugače, kot ima srčni bolnik lahko ves čas večje tveganje za srčni zastoj in ga bo srce torej prej ali slej izdalo.

Robina Williamsa so na nek način izdali možgani, ampak hkrati je to bil del njegove osebnosti, brez katerega ne bi bil tak, kot je bil - občudovanja vreden. Spodobi se ga ceniti celega, vključno z njegovo nesmrtnostjo, ker je za seboj pustil pečat na številnih generacijah, ki jih je nasmejal ali pa jim je približal upodobljene like, pa tudi vključno z njegovo danes nadvse očitno minljivostjo, ki si jo delimo vsi.

WarpedGone ::

ampak hkrati je to bil del njegove osebnosti, brez katerega ne bi bil tak, kot je bil - občudovanja vreden.

Verjetno nisi mislu tako ampak vseeno - ne pristanem da je depresija kakrkoli "zaslužna" za njegovo "igralsko velikost". Kvečjemu mu jo je nekaj odvzela.
Podobna viža kot tisto, da morajo bit pesniki nesrečni, če hočejo bit dobri pesniki.
Tako depresija kot nesreča (precej podobna žvau) sta zadeve, ki v življenje prinašata le minuse, in ne plusov.
Zbogom in hvala za vse ribe

RejZoR ::

Jah, je pa na tem, da je precej komikov, kamor spada tud Robin (čeprav je imel tud resne vloge), v filmih smešnih za popizdit, v resničnem življenju pa so zamorjeni do konca. Rowan Atkinson recimo je tud en tak primer, pa ni edini. Očitno taki ljudje za delo pokurijo celotno vesleje do zafrkancije in so potem v resničnem življenju izven TV ekranov in odrov zamrojeni in depresivni.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

harmony ::

Samo dosti teh igralcev je depresivnih, jemljejo mamila, se ga nazirajo na polno z alkoholom. Zakaj je temu tako, se sprasujem?

billy ::

Mogoče njihova genialnost ravno izhaja iz tega?

Phantomeye ::

RejZoR je izjavil:

Jah, je pa na tem, da je precej komikov, kamor spada tud Robin (čeprav je imel tud resne vloge), v filmih smešnih za popizdit, v resničnem življenju pa so zamorjeni do konca. Rowan Atkinson recimo je tud en tak primer, pa ni edini. Očitno taki ljudje za delo pokurijo celotno vesleje do zafrkancije in so potem v resničnem življenju izven TV ekranov in odrov zamrojeni in depresivni.


Ne. Izrazit smisel za humor se razvije kot obrambni mehanizem.

Ni depresija neka posledica humorja, ampak obratno.

RejZoR ::

Torej hočeš rečt, da veseli ljudje ne obstajajo, so vsi depresivni in zamorjeni in so smešni in veseli samo zaradi depresije. Bi reku,d a je to krepko hudo posplošeno in niti slučajno pravilo...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

eric_cartman ::


Ta film je bil res lep. Ta njegov citat pa te kar zmrazi glede na to, kaj se je zgodilo.

Pa ga je res škoda.. Meni se prej postavlja vprašanje zakaj je bil tako nesrečen? Saj vemo, da finančna preskrbljenost ni vse..Pa vseeno.. Imel je hčerko, ženo, veliko denarja, da ne omenjamo njegovih ogromnih dosežkov.. Torej zakaj depresija?

Zgodovina sprememb…

WarpedGone ::

Ne, veseli ljudje ne obstajajo.
Obstajamo le ljudje, ki smo mešanica vsega, nekateri mal več ene komponente, drugi mal več druge.

Torej zakaj depresija?

Iz precej podobnega razloga kot osteoporoza.
Kemijski procesi v telesu + zob časa naredijo svoje.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

harmony ::

eric_cartman je izjavil:


Pa ga je res škoda.. Meni se prej postavlja vprašanje zakaj je bil tako nesrečen? Saj vemo, da finančna preskrbljenost ni vse..Pa vseeno.. Imel je hčerko, ženo, veliko denarja, da ne omenjamo njegovih ogromnih dosežkov.. Torej zakaj depresija?


Ni najdel smisla v zivljenju. Tako si vsaj jaz predstavljam nekoga, ki ima "vse" in je na koncu se zmeraj nesrecen. Lahko tudi, da je pregorel od vsega tega pompa.

spirit ::

Depresija je precej stvar posameznika in kot že rečeno kemijskih procesov v možganih.. zakaj je nekdo depreseiven je težko določiti in še težje pozdraviti, gre pa za zelo psihološko zadevo. Četudi je na videz vse imel ni bil srečen, ker depresija ni odsotnost sreče, je pa zelo nihajoča zadeva. Primer recimo Rowana Atkinsona je delno tudi v tem, da je skoraj vse kar si želi igrati in nastopati, pa vlogo zelo težko dobi, ne ker bi bil slab igralec, ampak ker si je igralsko vsodo rahlo zapečatil z Beanom, pa ne rabi igrati za denar... Sicer sigurno to ni vse kar ga spravlja v depresijo, je pa sigurno eden od faktorjev.

Phantomeye ::

RejZoR je izjavil:

Torej hočeš rečt, da veseli ljudje ne obstajajo, so vsi depresivni in zamorjeni in so smešni in veseli samo zaradi depresije. Bi reku,d a je to krepko hudo posplošeno in niti slučajno pravilo...



Nisem tega rekel. Ti si rekel, da pokurijo svoje 'veselje' in da so zato zamorjeni v irl. To je posploševanje.

Jaz sem rekel, da depresivni ljudje (lahko) razvijejo dober smisel za humor, ki je neke vrste obrabni mehanizem. So they can cope with their depression. Nekateri znajo pa to tudi dobro vnovčit, tako kot Robin.

Ne drži pa za vse, je pa vsekakor korelacija.

Zgodovina sprememb…

jype ::

WarpedOne> Podobna viža kot tisto, da morajo bit pesniki nesrečni, če hočejo bit dobri pesniki.

To je statistično dejstvo, mimogrede. Od veselja nad polnim življenjem nihče ne ustvarja literarnih presežkov, ever.

Pithlit ::

harmony je izjavil:

Samo dosti teh igralcev je depresivnih, jemljejo mamila, se ga nazirajo na polno z alkoholom. Zakaj je temu tako, se sprasujem?

Večinoma zato ker nimajo zasebnosti (oz. je ta skrajno omejena).
Life is as complicated as we make it...

spirit ::

jype je izjavil:

WarpedOne> Podobna viža kot tisto, da morajo bit pesniki nesrečni, če hočejo bit dobri pesniki.

To je statistično dejstvo, mimogrede. Od veselja nad polnim življenjem nihče ne ustvarja literarnih presežkov, ever.


seveda je potrebno poudariti da slabo življenje depreseija,... ne pomenita uspeha in ustvarjanja literarnih persežkov ter odličnega humorja na katerem potem posamznik ali njegovi potomci obogatijo :) je pa res da bolj malo literarnih umetnikov je imelo čudovito življenje opstlano z rožicami, nekateri so se potem potegnili ven drugi ne. Je pa vse v osnovi človeka in v njegovem dojemnanju sveta ter sposobnostih izražanja.

imagodei ::

Verjetno obstaja korelacija med "umetniško dušo" in nagnjenostjo k depresiji. Pravim verjetno. Umetniki so ljudje, ki se običajno malce bolj poglabljajo v eksistenčna vprašanja. Da stvari sploh lahko izraziš, naj bo to z besedo, likovnim delom ali pa preko telesa v obliki igre (in vsemi nenaštetimi oblikami), je treba najprej zadeve občutit, imet dovolj empatije, da se vživimo v drugega... Brez tega lahko ustvarjamo kvečjemu kič, ne pa tisto pravo umetnost,ki ni sama sebi namen in ki druge dejansko gane.

Ljudje, ki jih vidimo kot prave umetnike, so običajno tudi bolj inteligentni od povprečja. Depresija pa se pogosteje pojavlja pri inteligentnih ljudeh. Prav tako so inteligentni ljudje v večji nevarnosti, da bodo začeli zlorabljati droge.

Tako da, verjetno neka korelacija vendarle obstaja.
- Hoc est qui sumus -

RejZoR ::

Pravi inteligentni ljudje vejo kaj povzročajo droge in se jih ne pritikajo. Vprašanja o obstoju in druge stvari pa lahko študiram tud če nisem pijan al pa zadet.

Anyway, men je začuda najbolj ostal v spominu iz filma Jack, Jumanji, Flubber in Night at the Museum. Pač imam očitno čuden okus, da Good Will Hunting niti gledal še nisem, ker me niti ni vleklo da bi, oskarji gor ali dol...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

spirit ::

Inteligenca ni ravno povezana s pametnimi odločitvami, saj vsi vemo kaj in kako je z drogami pa se jih za to ne izogiboamo vso hot hudič križa... Droge omogočajo pobeg pred realnostnjo in s tem lajšanje ''bolečin'' morda je ni vse samo v tem, da lažje razmišljš, ampak da nehaš razmišljat, ali pa da drugače razmišljaš...

imagodei ::

RejZoR je izjavil:

Pravi inteligentni ljudje vejo kaj povzročajo droge in se jih ne pritikajo. Vprašanja o obstoju in druge stvari pa lahko študiram tud če nisem pijan al pa zadet.

Če to velja zate, ne moreš tega posploševat še na druge. Enostavno je dejstvo, da so inteligentni ljudje nagnjeni k zlorabam droge in da imajo povišano tveganje za depresijo.

Seveda pa ta korelacija ne pomeni tudi avtomatizma.
- Hoc est qui sumus -

WarpedGone ::

To je statistično dejstvo, mimogrede. Od veselja nad polnim življenjem nihče ne ustvarja literarnih presežkov, ever.

Zelo pogumna izjava, ki je narobe po defaultu.
Kaj pa če kdo literarne presežke ustvarja enostavno zato, ker jih rad ustvarja i.e. v ustvarjanju dosega svojo "izpolnitev"?
Grdi fakt je, da smo ljudje v splošnem nesrečna bitja, večino življenja preživimo v pozabi samega sebe i.e. nonstop neki delat, da le ne občutim kar občutim ko nič ne delam - slavni dolgcajt.
Nek procent nas ima "umetniško dušo" in se pač izraža skozi umetnost. Iz tega sklepat da se umetnost rodi iz trplenja je logična napaka.
Zbogom in hvala za vse ribe

Phantomeye ::

WarpedGone je izjavil:

To je statistično dejstvo, mimogrede. Od veselja nad polnim življenjem nihče ne ustvarja literarnih presežkov, ever.

Zelo pogumna izjava, ki je narobe po defaultu.
Kaj pa če kdo literarne presežke ustvarja enostavno zato, ker jih rad ustvarja i.e. v ustvarjanju dosega svojo "izpolnitev"?
Grdi fakt je, da smo ljudje v splošnem nesrečna bitja, večino življenja preživimo v pozabi samega sebe i.e. nonstop neki delat, da le ne občutim kar občutim ko nič ne delam - slavni dolgcajt.
Nek procent nas ima "umetniško dušo" in se pač izraža skozi umetnost. Iz tega sklepat da se umetnost rodi iz trplenja je logična napaka.


Malo pogooglaj koliko velikih avtorjev je črpalo zamisli iz lastnega življenja in skozi uporabo (in zlorabo) drog.

Pithlit ::

WarpedGone je izjavil:

Kaj pa če kdo literarne presežke ustvarja enostavno zato, ker jih rad ustvarja i.e. v ustvarjanju dosega svojo "izpolnitev"?

Če se malo poglobiš v umetnost... večina umetnikov ustvarja skozi 'trpljenje'. V glavi ima pač nekaj kar _morajo_ spravit ven da se jim ne sfuzla. In takrat lahko nastane presežek.
Life is as complicated as we make it...

zuz3k ::

meni se bo vtisnil kot dober igralec, v vlogi tiste varuške



ima pa tu veliko vlogo tudi ločitve in požrešne ženske, 30 mio je zahtevala,
kar je sledil bankrot kar je kar stresno in namesto zaslužena upokojitev, je
moral spet na igrane odre
Life is a psychological game.

WarpedGone ::

Malo pogooglaj koliko velikih avtorjev je črpalo zamisli iz lastnega življenja in skozi uporabo (in zlorabo) drog.

Ja in? Trdim, da umetniki po svojem trplenju niso ćisto nič drugačni od neumetnikov.
Vsi trpimo, nekateri so umetniki, drugi pa programerji, tretji strojevodje, četrti zdravniki...

kar je sledil bankrot kar je kar stresno in namesto zaslužena upokojitev, je moral spet na igrane odre

zamenjaj "igrane odre" s poljubno neumetniško dejavnostjo in stavek ni čisto nič manj običajen.
Confirmation bias big time.
Zbogom in hvala za vse ribe

jype ::

Nihče ne pravi, da umetniki trpijo manj ali bolj, jaz pa pravim, da tisti umetniki, ki ne trpijo, ustvarjajo znatno manj katarzične stvaritve kot tisti, ki jih karkoli boli, fizično ali duševno.

V tem ni ničesar kontroverznega: Srečno življenje je bodisi zelo dolgočasno, bodisi zelo adrenalinsko. Ker se ne želim zaplest v kulturološko debato ne želim postreči s konkretnimi primeri, sem pa prepričan, da je kvalitetno umetniško ustvarjanje za ljudi nemogoče brez poljubne oblike pretiravanja v trpljenju ali nevarnosti, ker so možgani žal narejeni tako, da iz njih občutek sreče lahko umetno izvabimo praktično zgolj pod stresom.

Nedepresivni Robin Williams bi bil nepomemben povprečen komik, ki ga nihče ne bi poznal, ker bi brez izvirne bolečine zelo težko (in bistveno težje kot katerikoli človek, ki bolečine ne pozna) tako dobro zaigral umetno bolečino, s čimer je dosegel tako močan čustven odziv vseh tistih, ki smo ga gledali (in s tem postal vsebinsko kvaliteten).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Phantomeye ::

jype je izjavil:

Nihče ne pravi, da umetniki trpijo manj ali bolj, jaz pa pravim, da tisti umetniki, ki ne trpijo, ustvarjajo znatno manj katarzične stvaritve kot tisti, ki jih karkoli boli, fizično ali duševno.

V tem ni ničesar kontroverznega: Srečno življenje je bodisi zelo dolgočasno, bodisi zelo adrenalinsko. Ker se ne želim zaplest v kulturološko debato ne želim postreči s konkretnimi primeri, sem pa prepričan, da je kvalitetno umetniško ustvarjanje za ljudi nemogoče brez poljubne oblike pretiravanja v trpljenju ali nevarnosti, ker so možgani žal narejeni tako, da iz njih občutek sreče lahko umetno izvabimo praktično zgolj pod stresom.

Nedepresivni Robin Williams bi bil nepomemben povprečen komik, ki ga nihče ne bi poznal, ker bi brez izvirne bolečine zelo težko (in bistveno težje kot katerikoli človek, ki bolečine ne pozna) tako dobro zaigral umetno bolečino, s čimer je dosegel tako močan čustven odziv vseh tistih, ki smo ga gledali (in s tem postal vsebinsko kvaliteten).


Louis C.K. je povedal, da je ljudim postal zanimiv šele ko je začel črpati iz svojega življenja.

Avtorica, ki je napisala Harrya Potterja je imela tudi težave z depresijo v času pisanja(http://www.center4mh.org/minds/jk-rowli...

jype ::

Ja:

Sriple Tix ::

Občudoval sem ga v Kraljevem ribiču in DMP, sem imel pa čast, da sva enkrat skupaj igrala na Battlefield 2 (če se nek snajper seveda ni zgolj z nickom izdajal zanj) in moram reči, da je dobro skrbel za prašinarje pred seboj :).

http://www.joystiq.com/2005/12/14/robin...

zuz3k ::

finančne skrbi zaradi ločitev pohlepnih bab

"Ločitev ti preprosto iztrga srce skozi denarnico," je dejal Williams
Life is a psychological game.

negotiator ::

Res dober igralec, moje sožalje :'(
All easy problems have already been solved.

HighBane ::

RIP

Sem presenečen, da je imel take težave v zasebnem življenju. Glede na to, da se ga spominjam kot dobrohotno pojavo iz raznih komedij. Čeprav komentarji do zdaj imajo smisel.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lenoba

Oddelek: Loža
483284 (2031) 2dark
»

Slabost (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11028627 (21260) [D]emon
»

Katera hrana za srečo in katera za depresijo?

Oddelek: Loža
378876 (8373) Matjaž Lojen
»

Zdravljenje depresije z računalniško igro

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
256723 (4843) BaToCarx

Več podobnih tem