» »

Odklepanje Athlon XP+ & bakrena zaščita za ta procesor

Odklepanje Athlon XP+ & bakrena zaščita za ta procesor

Microsoft ::

Mene pa zanima, kak je s tem. Če maš odklenjen procesor, pa da daš na njega še tisto zaščitno bakreno ploščico? A pol dela?
Ker men se zdi, da ker bi baker tam prevaju, pa tista neka prevodan pasta, bi lahko pršlo do nedelovanja procesorja. Sam ugibam.:\

by Miha

frenk ::

Kolk pa tista bakrena zaščita pomaga. Al to res deluje(ali je res tolk debela oz. visoka kot DIE:\)? A ma kdo kašne izkušne?

Fury ::

fukn stran zascito pa bo :) ceprov pomoje ne bo tezav :)

Jaka83 ::

Zaščitna ploščica ne pride v stik z mostički na procesorju, niti se ne dotika jedra procesorja. Namenjena je le zaščiti jedra pred nepazljivimi uporabniki, ki ne znajo nameščati hladilnih reber na procesorje. Ploščica je v višini DIE.

Microsoft ::

JA, sam ka bi se pa zgodil, če pa bi pršlo v stik z mostički?

Pa enkrat sm mel že to mal narazn, pa sm vidu, da ma ta ploščica polek luknje za jedro, tud še neke druge luknje. Ka so mogoče to prav tiste luknje, ki se kasneje nahajajo nad mostički?:\

by Miha

Fury ::

nc se nebi zgodl :) multiji bi se ti MOGOCE zjebal :)

rap3r ::

Plosščica kot prvo ne prekriva ničesar na procesorju skrbi samo da se nebi hladilnik namestil postrani kar pomeni da igra vlogo distančnika! Če maš v mislih kkšno artic silver paste te paste ne prevajajo tko da ni problemov glede tega...
Če ste usi tok pametni da nej da ploščico stran NE če jo maš jo dej z veseljem gor ker ni potrebno da si "nepazliv uporabnik" če dost daješ hladilnik dol in gor se ti hitro lahko zgodi da neki ni uredu sploh če maš vodno in lahko blok postran prišraufaš:| pa tud če ploščica prekriva mostiške se nč ne zgodi...pač se ti rač ugaša in premakneš tko da je use ql in dela BP naprej!Preverjeno
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Microsoft ::

rap3r, se pravi da onstaja možnost, da v določenih trenutkih (odvisno od pozicije ploščice) stvar ne bo delovala, ne bo se pa uničila?:\

by Miha

rap3r ::

Poglej ploščica je v enem od kotov mal odrezana in tist kop pride v kot kjer maš na procu tudi puščico in pač vidš da se use lepo prekriva.
Sm že vidu ko je bla ploščica narobe gor pač se je rač ugašu sam pol je blo use ql k je meu jedro stik z hladilnikom!
Nebom reku da se nima kej uničt ker to je odvisno pač a boš klub temu da si mogoče narobe dou ful zategnu oz use je treba z občutkom pač sam to kar sm ti povedu upoštevi pa občutek pa merki da škatla leži k boš go r daju ka rpomen da je proc v vodoravnem položaju in ne navpičnem!
Ker v naupičnem ti se bo ploščica dvignla pol je pa jeba..
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Microsoft ::

A mi kdo odklene Athlon XP+ 1800?:\


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Članek: Kištica utišaj se (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
13613157 (8152) Glicerin
»

artic silver 5

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151540 (1202) Poldi112
»

Zaščitna ploščica za amd proc.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131295 (1015) Keyser Soze
»

Odklepanje AMD XP 2500 Barton; čudna verzija...

Oddelek: Navijanje
121088 (809) delfinus
»

"direct die cooling"

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241727 (1442) Vesoljc

Več podobnih tem