» »

artic silver 5

artic silver 5

mihec87 ::

Sj vem da je ze blo velik debat glede te paste na slo techu use sn prebral sam se zdej ne vem a je ta prevodna(vem da pise da je v normanih pogojih neprevodna) torej ka pa na procu ko das hladilnik gor.
No torej mene zanima a artic silver 5 je varno uporablat.Recimo ce en mjhn koscek pide na proc okrog jedra npr na mosticke kaki upori ....

1.A je ze kdo unicil proc zaradi te paste ali ga kakorkoli poskodoval.
2.Ali naj raje ostanem pr titan pasti.

QuickShot ::

Ta pasta je prevodna le v primeru, da je tanka plast pod velikim pritiskom, kar pa se ne more zgoditi, če pasta zaide med nogice čipa ali na mostičke.

1. NE, ker ni prevodna!
2. Kar prešaltaj nas AS 5

frenk ::

res je...v tej pasti so majhne ploščice srebra in ko se pasta med procom in hladilnikom stisne pridejo ploščice v stik in prevajajo...sej bakren hladilnik tud prevaja pa ni problemov:D...če pa nekam vmes pridejo pa itaq ne bo tazga prtiska kot ti je že quickshot omenu...jest sm uporablal AS3, zdej pa AS5 in nimam nobenih problemov:)

Nejc Pintar ::

ta pasta nima niti delčka srebra noter, in ni prevodna
Lahko je biti prvi, če si edini!

Boki_ ::

Govoriš za Titan? Namreč, zdi se mi, da so na enem testu dokazali, da ma AS5 99% srebra, AS3 pa nekaj okrog 70%. Ne vem kako so dokazali, zdi se mi, da z nekim indikatorjem, ampak vem, da je bu test z dokazom.
I'm back

BaRtMaN ::

Puschkin gotovo ne govori o AS5, ker ima Tom DeLonge absolutno prav. Prav zaradi velike vsebnosti srebra pasta dobro prevaja, saj je srebro še boljši prevajalec toplote od bakra.

Nejc Pintar ::

da, za titan sem govoril:8)
Lahko je biti prvi, če si edini!

DjTonic ::

Na to temo so imeli na Overclockers.com en pregled teh "srebrnih" termalnih past.

DejaVu ::

se splaca nabavit as5, ce ze mam as3?

Fury ::

ne

MEDENA ::

a je res to ,da paste ne smeš direkt nanesti na GPU ....na njihovi spletni strani majo en dolg postopek opisan.....

VASkO ::

ja kam pa bos dal pasto ce ne direkt na GPU?

DejaVu ::

najprej jo das na baker od hladilnika, na tisto stran ko se pol dotika procesorja in tam vzames en majhen delcek in jo das na proc. potem pa tisto pasto na bakru lepo razmazes, da se zapolnijo nevidne pore in obrises dol. na procu lepo na tanko namazes in to je to :>

frenk ::

jest tud raj na rebra namažem, ker tako izpodrinem več zraka, ker imajo rebra bolj grobo površje kot pa proc...ampak to so samo drobnarije ki so pomoje čist nepomembne, ampak perfekcionizem nima meja:D

DjTonic ::

Jaz dam naprimer en tanek sloj na CPU, in en čisto tanek na Heatsink.

Poldi112 ::

frenk, za hladilnik pise, da naj bi ga namazal, nato pa obrisal z neko tkanino.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera termalna paste je najboljša??

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
244193 (2536) boolsheat
»

Termalne paste....

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
262088 (1535) JanezC
»

Katero termalno pasto uporabljate?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
282190 (1616) _Dejan_
»

Artic Silver termalne paste

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171783 (1466) Tic
»

Arctic silver 5

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221512 (1160) boštjan

Več podobnih tem