» »

Kje bi se lahko naučil kaj o modifikacujah in hlajenju?

Kje bi se lahko naučil kaj o modifikacujah in hlajenju?

TrotOfDoom ::

Zelo se zanimam za modifikacije računalnika in hlajenje le tega. Sicer sem našel že dosti člankov o tem, ampak raje bi v živo videl kako se to naredi. Ker na svojem računalniku ne morem experimentirati, ker bi ob tem zgubil garancijo (Mlacom), me zanima če bo kdo od vas v kratkem modificiral računalnik ali vgrajeval hladilne komponente, da bi si prišel k njemu to pogledat.

ali3n ::

Eno priliko si zamudil - Slo-Tech NEST
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

frenk ::

TrotOfDoom: škoda da se nisi prej spomnu ker zdele en mesc nazaj smo mel slo-tech NEST in tm se je vgrajevalo vodno hlajenje...sicer pa trenutno jest modificiram ampak to gre vsak dan mal:)...naprimer včer sm mal odžagal, dons bom mal popilil, jutr grem po plexi, itd...loh pa prideš pogledat ko bo že narjen in ti z veseljem razkažem, ampak problem je ker ne vem kdaj to bo:\...sicer je pa na tomshardware en filmčk o vodnem hlajenju...dol si ga potegn pa poglej:)...pa na kazaa probej še kj najdt...mogoče boš mal pa srečo:)

budi ::

Prebereš,narediš.How hard can it be?
Sj ti vse piše.Dosti na slo-techu,če pa ne tam,maš pa še miljon linkov direkt kle iz slo-techa.Zadovoljen?

budi ::

Aja in pa jebeš garancijo,jez sm ga zmodifiru dva dni potem ko sem ga dobu.

budi ::

Ja in iz kje pa si?Mogoče bi prišel pogledat mojega in bi še enkrat vgradila volcano 7+ in pokazal bi ti kako se vgradi ventilatorje in stikala ter ledice za le te.

iskra ::

use ur imagination pa malo pogled discovery channel - scrapheap challenge; morda bojo kak dan delali vodno hlajenje in mod računalnika in poltekmovali u navijanju grafe in proca :D tko d se boš lahko use naučil :D

TrotOfDoom ::

sem iz domžal, pa bi rd kej pršu pogledat če loh s ke si pa ti Budi?

HardwareMaster ::

Ej ppl kaj če bi mi mel eno predavanje na temo Modifikacije ohišij v kaki kiber pipi al pa kej tazg. Mislm da bi blo kr neki takih ljudi ki bi jih stvar zelo zanimala, pa tud folka ko te stvari obvlada, mislm da je na tem forumu povno.

Drgač pa ni druge kot da bereš in gledaš po netu, ter se spravljaš na stare mini AT ohišja, ter se iživljas nad njimi (moj stil:D), ter seveda uporabljaš svojo domišliji in si zelo natančen pri delu, ter si vzameš veliko časa pri delu.

Pa veliko modifikacij ti želim.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Mokre sanje"

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
112067 (2067) Romčy
»

(how)LOW cost vodno hlajenje .?. (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
537440 (6303) T0RN4D0
»

Galerija slik z NEST.2003 nared

Oddelek: Novice / NEST
302892 (2892) Super Sonic
»

Slike z NESTa

Oddelek: Slo-Tech
402159 (1119) alien-w
»

Slo-Tech NEST.2003 popoln uspeh! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
585040 (5040) Z-lot

Več podobnih tem