» »

Youtube - dodajanje glasbe videoposnetku

Youtube - dodajanje glasbe videoposnetku

orson ::

Na Youtubu želim svojemu video posnetku "A" dodati glasbeno podlago "B" od nekega drugega uporabnika na Youtubu. Seveda mu glasbe ne smem ukrasti, zato sem poizkusil narediti kompilacijo (seznam predvajanja), tako da sem mojemu posnetku dodal še posnetek "B". Sedaj pa bi rad ugotovil, kako bi objavil samo A+B, se pravi kompletno kompilacijo, vendar pri tem ne želim, da se samo "A" (brez glasbe) sploh vidi. Videti bi se morala samo kompilacija, je pa vprašanje, če je to možno realizirati.

Yacked2 ::

orson je izjavil:

Na Youtubu želim svojemu video posnetku "A" dodati glasbeno podlago "B" od nekega drugega uporabnika na Youtubu. Seveda mu glasbe ne smem ukrasti, zato sem poizkusil narediti kompilacijo (seznam predvajanja), tako da sem mojemu posnetku dodal še posnetek "B". Sedaj pa bi rad ugotovil, kako bi objavil samo A+B, se pravi kompletno kompilacijo, vendar pri tem ne želim, da se samo "A" (brez glasbe) sploh vidi. Videti bi se morala samo kompilacija, je pa vprašanje, če je to možno realizirati.


Odstrani posneter A in naloži posnetek A+B.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

orson ::

Na žalost ni OK. Sedaj, ko sem pobrisal A, pri predvajanju A+B dobim sporočilo, da je uporabnik A posnetek izbrisal in se tako predvaja samo B.

Yacked2 ::

Čak kwa ? v programu, ker urejaš kopiraj glasbo iz B v A
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

orson ::

Ravno tega nočem, ker če naredim to, sem mu glasbo ukradel.

Yacked2 ::

orson je izjavil:

Ravno tega nočem, ker če naredim to, sem mu glasbo ukradel.


pa spodaj napišeš da je glasbna njegova in si je ne lastiš ? kaj pa vsi mixi na yt ?
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

orson ::

Sem za, samo veliko premalo poznam te stvari na Youtubu. Ta tvoj nasvet bi morali potrditi na Youtubu, potem bi šel v to.
Kako je sploh s piratstvom tu na Youtubu, ne vem. Videl sem veliko objav posnetkov z npr. vinilnih plošč. Če to niso piratski posnetki, potem piratstva sploh ni. Nekdo ima doma ploščo in jo je uploadal, kar pa ni legalno..., tudi če Youtube nič ne protestira.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38382824 (1343) OK.d
»

Učenje Premiera / After Effectsa

Oddelek: Pomoč in nasveti
7903 (609) Sarazyph
»

Youtube in avtorske pravice

Oddelek: Sedem umetnosti
142187 (1569) easy
»

Nevarni vozniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10121232 (17083) MIHAc27
»

Predsednik vlade podpira piratstvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
524879 (3792) Caligula

Več podobnih tem