» »

Belkin prenapetostna zaščita - kje uveljavljati preboj?

Belkin prenapetostna zaščita - kje uveljavljati preboj?

Runnagain ::

Včeraj je bil belkin prepočasen za bližnjo, "hitro" strelo, pa me zanima, kdo je sedaj pri nas zastopnik za uveljavljanje garancije oz. odškodnine ?

Je kdo v zadnjem času kaj uveljavljal preboj za belkin zaščite?

Hvala za info in lp, Runnagain!!

Spajky ::

Če nimaš zadeve zavarovane pri tvoji zavarovalnici (škoda v sklopu stanovanjskega ali dodatnega zavarovanja), raje pozabi na zahtevek Belkinu (je bolj kot ne marketinški nateg...)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

butec ::

me zanima kako se bo izšlo...

http://www.e-misija.si/razno/navodila/n...

darkolord ::

raje pozabi na zahtevek Belkinu (je bolj kot ne marketinški nateg...)
Po čem to sodiš?

Mitch ::

Ja čak mal no. Če na veliko oglašujejo na embalaži zavarovalne vsote v primeru udara strele se morajo tega držati, če ne gre za zavajajoče oglaševanje in je stvar tržne inšpekcije (in morebiti odškodninske tožbe)...

darkolord ::

Pač garancija velja za pravilno priključene naprave (torej brez dodatnih podaljškov, belkin direkt v steno), poleg tega mora biti vsa poškodovana oprema na voljo za njihov pregled (kar lahko vključuje pošiljanje v tujino na njihve stroške ali pregled pri lokalnem serviserju), ne vem pa, zakaj bi zaradi tega stvar bila nateg ...

BorutK-73 ::

Pa če se ne motim, moraš biti registriran na njihovo spletno stran pred udarom strele ne po.
Imam 4 belkine in še vedno izklapljam iz vtičnic in kabelsko. Mi je en belkin "preprečil" udar, ampak ko sem priklopil nazaj je TV mrknu po 2 sekundah.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenapetostna vtičnica

Oddelek: Kaj kupiti
121354 (845) solatko
»

Zaščita mreže in tel. pred strelo...

Oddelek: Kaj kupiti
91772 (1619) Netrunner
»

udar strele - vse uničeno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
939922 (7367) gregor
»

Strela in ADSL

Oddelek: Pomoč in nasveti
162614 (2074) PacificBlue
»

Protinapetostno varovalo?

Oddelek: Kaj kupiti
171390 (1173) Good Guy

Več podobnih tem