» »

Halo (serija 2022 - )

Halo (serija 2022 - )

oo7 ::

Uf zadnja epizoda sedma je bila slaba razen zadnjih 10 minut, ko je bila akcija.

Ali sploh še kdo gleda ? :))

Gregor P ::

Jaz ko sem videl v napovedniku, da bomo spet jokal na Madrigalu, sem se odločil, da bom rajši počakal še na naslednji del in si morda takrat ogledam na hitro tega in potem še 8 del. Ampak ne vem zares, če se mi bo še dalo.

In kako jim je uspelo, da moramo še med akcijo gledat njegov obraz znotraj čelade ... juhej:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Če boš pogledal zadnjih 15 minut epizode 7 pa bo dovolj.

oo7 ::

Osma epizoda je bila tudi bolj meh. Zdaj je ostalo samo še finale. Upam, da končno gredo na HALO.

Gregor P ::

... jaz sem zaenkrat nehal gledat, moj čas je pač predragocen.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Halo considered a global hit as series grows Paramount's revenue by 148%!

Despite a rocky start and mixture of both positive and negative reviews, the live action Halo TV series has been dubbed a global success in the eyes of Paramount! An earnings call for the company's most recent quarter revealed that since streaming Halo on its new Paramount+ network, revenue grew by a whopping 148%, cashing in roughly $585 million for the studio for the quarter.


https://www.scified.com/news/halo-consi...



Kot kaže ljudje kar gledajo.

Gregor P ::

... morda bo pa 2. sezona boljša?

Saj ta ZF serija ni sedaj slaba in je za tiste, ki niti ne poznajo te igre verjetno čisto ok; le jaz sem očitno imel malo drugačna pričakovanja.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

DarkSite ::

Gregor P je izjavil:

... morda bo pa 2. sezona boljša?

Saj ta ZF serija ni sedaj slaba in je za tiste, ki niti ne poznajo te igre verjetno čisto ok; le jaz sem očitno imel malo drugačna pričakovanja.


Meni je ok. Igre nisem nikol igral, tko da. Lahko bi malce več povedali zakaj so sploh v vojni.

oo7 ::

Bomo videli kaj bodo naredili s drugo sezono predvsem pa kako bodo zaključili prvo.

Valvoline ::

Pilot epizoda je top, vsaka naslednja je slabsa k prejsna.
:D

oo7 ::

Valvoline je izjavil:

Pilot epizoda je top, vsaka naslednja je slabsa k prejsna.
:D


Men je pa 5 epizoda zaenkrat najboljša :)

oo7 ::

Danes je deveta epizoda se pravi finale prve sezone. Upam, da bo vredu epizoda :)

Gregor P ::

Povejte, če je za pogledat:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Morison ::

Gregor P je izjavil:

Povejte, če je za pogledat:D

Ti to ne boš razumel, to je prehuda zate, brez veze, da se obremenjuješ s tem.:))

Riff ::

res dobra serija vak del se bolj zapleta :)

karafeka ::

Wau.. Ne morem verjet, kako se je to izšlo...

Da je bilo tako melo epizod. Zadnje pa še nisem gledal

Izi ::

Zelo v redu serija, ampak 9 delov je odločno premalo.
Zgodbe je bilo vsaj za 20 delov in se vidi, da so močno tlačili vse skupaj v teh ubogih 9 delov. Tista Korejka, katere zgodbo se na začetku tako podrobno razvijali je v drugem delu sezone povsem izginila skupaj s tistim Ex-Spartanom, ki mora paziti na njo.
Zaključilo se ni nič. O prstanu oziroma Halo-ju ne vemo skoraj nič več kot na začetku sezone...
Sedaj pa čakamo na 2. sezono.
Po moje se morata za prikaz celotnega zemljevida lokacije prstana, dotakniti artefakta oba hkrati, John in Makee, kar pa bo sedaj težko, ko pa sta oba "mrtva".
Cortana v telesu Johna nima nobenega učinka. Artefakt reagira samo na Johnovo "dušo". Grem stavit, da bo Makee preživela in prav tako John.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

matobeli ::

Sej ne rabiš skrivat, je ful očitno da bo nekaj v tej smeri, oziroma je čez celo serijo govora sam o temu.
En mali artefakt, en velik. En mali special one, en velik special one.
Če ju združiš zadeva laufa.

Izi ::

Nisem govoril o dveh kosih artefakta. Za ta dva je jasno, da morata biti v kompletu.
Govoril sem o "The Chosen One", ki sta tokrat očitno "The Chosen Two". John-117 in Makee. Kot smo videli en sam ne more doseči nič.
Moja teorija je, da bosta morala oba skupaj sodelovati, hkrati, drugače ne bo nič. V tem je po moje vsa poanta. So sovražniki, ampak eden brez drugega ne bodo dosegli nič.

Imel sem celo občutek, da so v seriji Ljudje prikazani celo malo bolj krvoločni kot Covenanti. So pa voditelji pri obeh rasah pokvarjeni do konca. Precej realistično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

matobeli ::

Logično je da če artefakt deluje v paru da tudi izbranca delujeta v paru. Sploh ker John sede na Makee še bolš kot pašeta skup artefakta.

Pa še Cortana je v 117-telesu čist bedna in preveč učinkovita.

Izi ::

matobeli je izjavil:

Sploh ker John sede na Makee še bolš kot pašeta skup artefakta.

:D

oo7 ::

Izi je izjavil:

Zelo v redu serija, ampak 9 delov je odločno premalo.
Zgodbe je bilo vsaj za 20 delov in se vidi, da so močno tlačili vse skupaj v teh ubogih 9 delov. Tista Korejka, katere zgodbo se na začetku tako podrobno razvijali je v drugem delu sezone povsem izginila skupaj s tistim Ex-Spartanom, ki mora paziti na njo.
Zaključilo se ni nič. O prstanu oziroma Halo-ju ne vemo skoraj nič več kot na začetku sezone...
Sedaj pa čakamo na 2. sezono.
Po moje se morata za prikaz celotnega zemljevida lokacije prstana, dotakniti artefakta oba hkrati, John in Makee, kar pa bo sedaj težko, ko pa sta oba "mrtva".
Cortana v telesu Johna nima nobenega učinka. Artefakt reagira samo na Johnovo "dušo". Grem stavit, da bo Makee preživela in prav tako John.



Zaključilo se ni nič v bistvu se sploh še ni začelo :)
Začelo se bo, ko se bo dogajalo na HALO.

Ampak sem dobil občutek, da bodo tudi drugo sezono iskali lokacijo za HALO upam pa, da ne.

Gregor P ::

Tole kar lepo povzame to serijo


... še vedno nisem zbral moči, da bi si do konca ogledal prvo sezono.:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Danes so začeli snemarti drugo sezono -halo Tv serije.


oo7 ::

Halo The Series | Season 2 First Look Trailer | Paramount+

Gregor P ::

Na koncu bomo pa spet gledali čustvena popotovanja po spominu Master Chiefa brez čelade:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

oo7 ::

Gregor P je izjavil:

Na koncu bomo pa spet gledali čustvena popotovanja po spominu Master Chiefa brez čelade:P


Ja kot kaže jih prva sezona ni preveč izučila.

oo7 ::

Halo The Series | Season 2 Official Trailer | Paramount+




8 februar 2024

Gregor P ::

Še prve nisem zmogel gledati do konca, tako da so pričakovanja zelo nizka :D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

'Halo' Season 2 Review: Master Chief's Latest Adventure Is a Big Improvement

https://collider.com/halo-season-2-revi...

oo7 ::

Pogledal prve dve epizodi druge sezone. Dober začetek prve epizode znimiv konec druge epizode vse vmes pa bolj kot ne dolgčas.

opeter ::

Sem pogledal prva dva dela 2. sezone na Skyshowtime. Čisto v redu, je za pogledati.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Preveč drame naj že gredo na HALO :)

opeter ::

Komaj zdaj bodo nezemljani napadli planet Reach ... kje je še prstan? Mogoče v četri sezoni, če jo bomo kdaj doživeli.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

globoko grlo ::

Ma ja, vse je tolk raztegn'n da te mine vse skup!

ISto pr True detective al kaj je že uno sranje!!!
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

oo7 ::

opeter je izjavil:

Komaj zdaj bodo nezemljani napadli planet Reach ... kje je še prstan? Mogoče v četri sezoni, če jo bomo kdaj doživeli.


Ja ampak se dogaja v istem letu Reach in prva Halo igra.

globoko grlo ::

A kdo ve zakaj ta female dela za une vesolce?
Pa a grejo še komu na organ vsi ti "Santa Barbara" vložki? Jest veselo skipam te pizdarije!
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

oo7 ::

globoko grlo je izjavil:

A kdo ve zakaj ta female dela za une vesolce?
Pa a grejo še komu na organ vsi ti "Santa Barbara" vložki? Jest veselo skipam te pizdarije!


Makee is an orphaned human who was raised by the alien Covenant and shared their contempt for humanity. She was a Blessed One, capable of activating ancient artifacts that are critical in the Covenant religion.


Tisto s Dr Holsi in tistim klonom je bilo kar nekaj in nepotrebno.

opeter ::

oo7 je izjavil:

opeter je izjavil:

Komaj zdaj bodo nezemljani napadli planet Reach ... kje je še prstan? Mogoče v četri sezoni, če jo bomo kdaj doživeli.


Ja ampak se dogaja v istem letu Reach in prva Halo igra.


Da, ampak verjemi, da bodo raztegnili kot žvečilno. Na koncu pa bodo skenslali tretjo ali četrto sezono kot so to že naredi pri marsikateri seriji in ne bomo dobili nekega uporabnega zaključka.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

opeter je izjavil:

oo7 je izjavil:

opeter je izjavil:

Komaj zdaj bodo nezemljani napadli planet Reach ... kje je še prstan? Mogoče v četri sezoni, če jo bomo kdaj doživeli.


Ja ampak se dogaja v istem letu Reach in prva Halo igra.


Da, ampak verjemi, da bodo raztegnili kot žvečilno. Na koncu pa bodo skenslali tretjo ali četrto sezono kot so to že naredi pri marsikateri seriji in ne bomo dobili nekega uporabnega zaključka.



Ja to je najhuje, da je serija ukinjena brez zaključka. Menda naj bi bila druga sezona veliko bolj akcijska kot prva čeprav prvi dve epizodi ne kažeta na to.

AutoReiv ::

Slovensko ministrstvo za kulturo je podprlo finančno ta projekt, seveda tudi drugi. Sej mogoče je pa to dejstvo nekdo že prej omenil, nisem šel gledat cele teme oz. vseh postov v tej temi. Mene je to pozitivno pesenetilo. Lp.

globoko grlo ::

Aja?
A mogoce tut ves kdaj bo e03 vn prsu?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

AutoReiv ::

čet, 15.2.2024, če prav piše na imdb.com, izide e03. Kdaj izide piše na wiki

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AutoReiv ()

oo7 ::

AutoReiv je izjavil:

Slovensko ministrstvo za kulturo je podprlo finančno ta projekt, seveda tudi drugi. Sej mogoče je pa to dejstvo nekdo že prej omenil, nisem šel gledat cele teme oz. vseh postov v tej temi. Mene je to pozitivno pesenetilo. Lp.


Kje to piše ? :|

AutoReiv ::

Ko je konec serije ... glej še tiste zasluge al kako se temu reče, kdo je sodeloval pri seriji itd. e01 57min 22s in e02 45min 52sec

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AutoReiv ()

Valavala ::

Pozitivno te je presenetilo da davkoplačevalci sofinanciramo komercionalno ameriško serijo ????????????????

oo7 ::

AutoReiv je izjavil:

Ko je konec serije ... glej še tiste zasluge al kako se temu reče, kdo je sodeloval pri seriji itd. e01 57min 22s in e02 45min 52sec


Pa res :) kar težko verjet :)
Je velik SLO grb tako, da če gledaš, do konca napise je res težko faliti. Jaz priznam, da nisem gledal napisov.

oo7 ::

globoko grlo je izjavil:

Aja?
A mogoce tut ves kdaj bo e03 vn prsu?



Vsak četrtek nova epizoda.

oo7 ::

S02E03 spet cela epizoda ena sama drama.
Bo pa kot kaže naslednja veliko bolj zanimiva vsaj če sklepam na konec tretje epizode.

delavec44 ::

Ne vem zakaj jim je tako vseeno za cortaninih 3%.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Westworld (Tv serija 2016- ) (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1009245876 (1860) oo7
»

The Mandalorian [Star Wars - Tv serija] (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1220249436 (2233) oo7
»

Star wars - Obi-Wan Kenobi - Serija (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19440962 (1583) oo7
»

Halo: The Master Chief Collection PC

Oddelek: Igre
363047 (1327) oo7

Več podobnih tem