» »

Spawn

Spawn

oo7 ::

New Spawn Movie Coming, Says Todd McFarlane




Kdo je Spawn






Obstaja že film Spawn z davnega leta 1997.

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0120177/

oo7 ::

Pa še en fan film :)

SPAWN: THE RECALL - FAN FILM

oo7 ::

Kot kaže gre tale film na Kickstarter :|

Todd McFarlane, ki je ustvaril lik Spawn v stripih bo zbiral Kickstarter kampanijo za film Spawn. Že enkrat prej se je pisalo, da naj bi bil tole film z manjšim proračunom okoli 10 mio $.

Todd McFarlane net worth: Todd McFarlane is a Canadian graphic artist who has a net worth of $300 million. :|

djabi ::

Zakaj bi plačal iz lastnega žepa, če lahko drugi? ;)

Stari film sem gledal v kinu, ko je bil strip bolj aktualen tudi v Evropi. Bil je gledljiv B-film, to pa je vse. Spawnov kostum ni bil slab, velja tudi za CGI ogrinjalo, verige ipd. so bile v redu.

Maske so bile tudi super.

Kar mi ni bilo všeč, je bila animacija lika Malebogie - ta glavnega fiktivnega vraga. Obenem to velja za vse prizore v peklu. Vem, da je bila takrat računalniška animacija še vedno v povojih, samo vseeno. Grdo je.

Tu je še zanimiv video, kako je film nastal:

oo7 ::

djabi je izjavil:

Zakaj bi plačal iz lastnega žepa, če lahko drugi? ;)

Stari film sem gledal v kinu, ko je bil strip bolj aktualen tudi v Evropi. Bil je gledljiv B-film, to pa je vse. Spawnov kostum ni bil slab, velja tudi za CGI ogrinjalo, verige ipd. so bile v redu.

Maske so bile tudi super.

Kar mi ni bilo všeč, je bila animacija lika Malebogie - ta glavnega fiktivnega vraga. Obenem to velja za vse prizore v peklu. Vem, da je bila takrat računalniška animacija še vedno v povojih, samo vseeno. Grdo je.

Tu je še zanimiv video, kako je film nastal:


To je res ampak ne vem zakaj kakšen studio ne prevzame stroškov saj gre za precej priljubljen lik in 10 mio $ bodo sigurno v kinih hitro pokrili razen če bo šel film direktno na DVD.

vostok_1 ::

Se še spomnem kot mladenič, da sem gledal tole v kinu.
How times change.
Si predstavljate pri 70 letih (če jih bomo zaradi UMETNEGA korona virusa, ki ga je vostok pravilno napovedal, sploh doživeli), kako bodo ostareli manchildi govorili neobstoječim vnukom "veš vnuček, 40 let nazaj sem gledal Spawn".
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stripi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
13619700 (7542) crniangeo
»

Squad

Oddelek: Igre
253632 (963) Deton1k
»

El Camino: A Breaking Bad Movie (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
659560 (6085) IL_DIAVOLO
»

Captain America: The Winter Soldier (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
599871 (8073) BorutK-73
»

Philips integriral LED v tkanino

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
424977 (3538) Stepni Volk

Več podobnih tem