» »

HDMI kabel

HDMI kabel

Ganon ::

Potrebujem ga okoli 5 metrov, za povezavo televizorja in računalnika. Je važno, kakšnega kupim (prosim za povezavo), ali so vsi enaki? Ker v cenah so kar precejšnje razlike.

lonewolf_ ::

Jaz sem naročil preko e-baya dva poceni (tretjino cene kot pri nas)
Meni in kolegu delujeta odlično
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Ganon ::

Moram biti na kaj pozoren? Verzija 1.3x, 1.4x ... ?

lonewolf_ ::

Jaz tega nisem gledal in se tudi ne spoznam... Midva sva potrebovala za monitor. Verjetno je bolje višja verzija, če pa je kompatibilna za nazaj ti pa ne znam povedati

http://denon.custhelp.com/app/answers/d...
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lonewolf_ ()

Mavrik ::

Rabiš 1.3 če imaš receiver z DTS-HD/TrueHD sposobnostjo in hočeš take vsebine poslušati. 1.4 za podporo ARC. Drugače ti je popolnoma vseeno. Toliko glej da lih ne kupiš res najcenejšega.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Han ::

S tem skoraj ne moreš zgrešiti...

noob96 ::

tudi najcenejši bo najboljši ;)
če ne boš veliko preštekaval res nima veze

...:TOMI:... ::

Jaz imam 2 kabla po 5 m viška, včasih sem imel dlje narazen računalnik in STB, sedaj je vse blizu in ne rabim tako dolgih kač.
Tomi

hojnikb ::

Mavrik je izjavil:

Rabiš 1.3 če imaš receiver z DTS-HD/TrueHD sposobnostjo in hočeš take vsebine poslušati. 1.4 za podporo ARC. Drugače ti je popolnoma vseeno. Toliko glej da lih ne kupiš res najcenejšega.

A ni tko, da med HDMI 1.3 in 1.4 kabli praktično ni nobene razlike in je fora samo v certifikatu (da stvar res dela..).. ?
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Mavrik ::

hojnikb je izjavil:


A ni tko, da med HDMI 1.3 in 1.4 kabli praktično ni nobene razlike in je fora samo v certifikatu (da stvar res dela..).. ?


Ja, to je to - za 1.4 je nekdo šel pogledat če ARC res dela na njih :) Ker je razlika v ceni ponavadi majhna, se splača vzeti 1.4. Še posebej ker tam na 5m+ občasno dobiš kak crappy čungalunga kabel, ki potem zna občasno rezultirati v izgubljanju slike / zvoka.
The truth is rarely pure and never simple.

vidkul ::

Zdravo,
Imam problem pri pc-hdmi-televizor. Ko dam sliko iz računalnika na televizor preko HDMI kabla, slika ni več takšna kot je bila prej na vga kablu. Slika je slabša (barve so bolj prežgane...), ko zaženem film, tudi ne teče lepo. Prej je preko vga vse bilo bp. Sedaj pa ne vem v čem je štos. Kabel je hdmi 1.3. Je fora v slabi kvaliteti kabla?

hvala za pomoč...
lp Vid


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Priklop hišnega kina

Oddelek: Zvok in slika
265572 (3412) ninjaxx
»

HDMI kabli kot po tekočem traku ne delujejo

Oddelek: Zvok in slika
141657 (1339) deejay2
»

kateri HDMI kabel za laptop+TV

Oddelek: Zvok in slika
101139 (945) Assass1n
»

ARC (audio return chanel)

Oddelek: Zvok in slika
112836 (2636) oblogo
»

Kaj gre prek HDMI

Oddelek: Zvok in slika
91435 (1160) St235

Več podobnih tem