» »

kako v divx format

kako v divx format

goku :) ::

Torej problem je sledeči: Imam digitalno kamero, posnetek sem dal na računalnik in ga obdelal v Pinnacle studiou. Nato sem ga s pomočjo tega programčka stisnil. sedaj pa bi ga rad dal v divx format.

Predator ::

v katerem formatu imaš sedaj posnetek preden bi rad stisnil( mpg..? )

goku :) ::

tole bo MPEG, a mi je kej pomoči????

Predator ::

downloadi si virtualdub;

potem rabiš instalirane codece v katere želiš imet vse skupaj kompresirano, naprimer xvid za video, vorbis ali pa lame mp3 za zvok

kar se bitratov tiče uporabi bitrate calculator za divx oz xvid oz poglej na googlu če je kaj novejšega

potem je pa na vrsti experimentiranje >:D
zaženeš virtualdub, odpreš film

pod video mora bit izbran ful procesing mode, pod compression izberi nek codec ( če bo xvid si poglej to temo )

audio ti ni treba še enkrat kompresirat, ker je najbrž že v posnetku zato naj bo pod audio izbran direct stream copy

potem pa save as...

na začetku prekini kompresiranje po nekaj minutah pa si poglej izdelek da boš videl kakšna je kakovost

goku :) ::

Najllepša hvala, bom poiskusil. Če bodo kakšni problemi pa se še kej oglasim!:))

ali3n ::

Za reševanje morebitnih težav ti bo morda v pomoč tale link: http://www.dvdrhelp.com/
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

grga001 ::

V Pinnaclu dej v DVD quality pol pa pejt na www.doom9.org pa si potegn GordianKnot in sledi navodilom. S tem programom lahko naredis DivX ki bo imel najboljšo kvaliteto. Sevada je kar nekaj nastavitev :( zato je druga opcija da MPEG2 skompresiraš s Virtual Dub-om!8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VirtualDub za začetnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5814669 (8075) Revenant
»

rezanje videa mpg

Oddelek: Zvok in slika
353446 (2978) jan01
»

Pretvorba DV v DivX

Oddelek: Zvok in slika
323249 (2152) teoo
»

Kako "narediti" arhiv video posnetkov?

Oddelek: Zvok in slika
202465 (2124) #000000
»

Sergio & Predavanje od Voodoo do GeForceFX (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
796072 (4328) Jeebs

Več podobnih tem