» »

UEFA Champions League

UEFA Champions League

Temo vidijo: vsi
««
21 / 68
»»

Vazelin ::

Uf sanjsko bi bilo, da Ajax letos zmaga CL. Prvič eden od ne-elitnih klubov po Murijevem Portu:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Mato989 ::

Vec kot 1.000 dni na vrhu Evrope... Lov na ta reklrd je odprt, kdaj bo uspelu se komu? Pred tem ni nikomur...

Je pa jutri solari adijo... Vsem igralcem pa bi morali vzet pol leta plac... Tako nezavzeto niso igrali ze od casov 2009 oz takrat ko jih je lyon v osmini ven metal...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Saul Goodman ::

oh mato, veš kolk cajta je že odprt lov na trojčka? svaka čast za trojni zaporedni LP, ampak da taki kralji ene sezone v zgodovini ne morejo pokazati konsistence in osvojiti lige, pokala in lp? da ne govorimo o šestorčku. verjetno bo prej padel back to back.

Mato989 ::

Osebno jih razumem... Ce si prvak evrope kaj bos pol samo z 1 drzavo... Sestorcek je bil ze pred njimi ponovna osvojitev LP in potem trikrat so bli pa prvi... V sestorcu pa niso mogli bit vec prvi kakorkoli bi bilo... Tam bo barca prva ki ga je osvojila...

Vsako leto odkar gledam fuzbal od tam 2000 je to da klub za katerega navijam, oprostim vse ce so prvaki evrope...

Ampak je sestorcek ali trojcek je tudi fajn...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

CL je češnja na torti.;) Sveti gral klubskega fuzbala.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Kdor visoko leta nizko pade :D

oo7 ::

Prva četrtfinalista Ajax in Totenham.

Jutri pa novi dve tekmi.

Porto - Roma
PSG - Man United

Saul Goodman ::

kot sem poslušal kolega, pravi da v madridu ne gledajo na ligo prvakov tako kot navijači po svetu. tam jih kar boli, da so bili švoh v ligi. tam je liga najpomembnejša.

Vazelin ::

Oh lold:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Gambino ::

No no, saj vemo kako je Real osvojil naslove LP. Nekateri še pomnimo!!! Sicer jih je pa Barca v teh letih šolala tudi takrat ko so bili prvaki. Kako si lahko prvak LP v domačem prvenstvu te pa ni.

koyotee ::

Gambino je izjavil:

No no, saj vemo kako je Real osvojil naslove LP. Nekateri še pomnimo!!! Sicer jih je pa Barca v teh letih šolala tudi takrat ko so bili prvaki. Kako si lahko prvak LP v domačem prvenstvu te pa ni.


Sodniki pa to
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

r3dkv1c4 ::

Rezultat, ki sem ga napovedal, kot madridista, je bil 0:3....žal sem falil.
Pravi navijači, tisti, ki navijamo dlje, kot ste nekateri tu stari, smo vedeli, da bo Ajax povozil RealCF.
Največji problem v klubu je Perez, on vleče zadnja leta popolnoma napačne poteze in to se je v zadnjem tednu lepo pokazalo.
Mediji me dosti ne zanimajo, ker so vsak po svoje pristranski.
Dejstvo je, da je ekipa brez duše, popolnoma nemotivirana.
Glavni akterji igrajo na nivoju amaterjev, na vcerajšnji tekmi pa je bil Bale razred zase v ekipi, žal edini.
Solari nikoli ne bi smel sedeti na klopi Reala, danes bo moral prepustit mesto novemu obrazu.

Najboljše bi bilo, če bi spotoma odpeljal še Pereza.

Bi pa čestital Ajaxu za odlične partije,upam, da pridejo do finala.
Možnost je ogromna, ker bodo v prihodnje igrali popolnoma sproščeno.
Hala Madrid
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

judoka ::

Največji problem v klubu je Perez, on vleče zadnja leta popolnoma napačne poteze in to se je v zadnjem tednu lepo pokazalo.


Perez je do letos oddelal vrhunsko delo. Posebej ce primerjas to z njegovim prvim mandatom, ki je bil katastrofra. Delal je plus, kupoval pametno, prodajal drago, vse ok.
Potem se mu je zgodil CR, ki je zahteval povisico. V teoriji je prodaja 33 letnika za 100 mil+ top job. Problem je, ker trenutno za njega ni neke ocitne menjave, ki bi bila hkrati tudi na voljo na trgu.
Mbappe in Lewandovski sta edina ki bi ga (v teoriji) lahko zamenjala. Ne vem ce je vsaj poizkusil dobit katerega izmed nju. Drugi problem je odstop Zidana in tretji nasicenost/menjava generacij.

Meni se Perez ne zdi krivec za to sezono, bolj splet okoliscin, ki se jim je itak tezko izognit ce ekipa zmaguje par sezon. Barca je v neki tocki podobno zadela ob steno.
Edina ocitna napakaj je bila menjava prejsnjega trenerja, ki ni bil nic kriv, za rookija.

MostWanted ::

judoka je izjavil:

Največji problem v klubu je Perez, on vleče zadnja leta popolnoma napačne poteze in to se je v zadnjem tednu lepo pokazalo.


Perez je do letos oddelal vrhunsko delo. Posebej ce primerjas to z njegovim prvim mandatom, ki je bil katastrofra. Delal je plus, kupoval pametno, prodajal drago, vse ok.
Potem se mu je zgodil CR, ki je zahteval povisico. V teoriji je prodaja 33 letnika za 100 mil+ top job. Problem je, ker trenutno za njega ni neke ocitne menjave, ki bi bila hkrati tudi na voljo na trgu.
Mbappe in Lewandovski sta edina ki bi ga (v teoriji) lahko zamenjala. Ne vem ce je vsaj poizkusil dobit katerega izmed nju. Drugi problem je odstop Zidana in tretji nasicenost/menjava generacij.

Meni se Perez ne zdi krivec za to sezono, bolj splet okoliscin, ki se jim je itak tezko izognit ce ekipa zmaguje par sezon. Barca je v neki tocki podobno zadela ob steno.
Edina ocitna napakaj je bila menjava prejsnjega trenerja, ki ni bil nic kriv, za rookija.


tudi jaz mislim da je perez drugače dobro posloval/kadroval.

glede zidana je pa odšel ker ni imel več motivacije. 3x zapored cl? vedel je kaj se bo potem zgodilo, prav tako CR.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

PunkDude ::

Mato989 je izjavil:

Koga bos kupil da nadgradi skill ronalda... Pokazi ga... Ga ni

Mbappe.

judoka ::

Pomojem pri Zidanu ni bila vprasljiva motivacija. Prodali so mu glavnega strelca, brez da bi mu priskrbeli menjavo. Odsel je na vrhu...smart move.

MostWanted ::

judoka je izjavil:

Pomojem pri Zidanu ni bila vprasljiva motivacija. Prodali so mu glavnega strelca, brez da bi mu priskrbeli menjavo. Odsel je na vrhu...smart move.


ja saj, vedel je da ne bo več kot je bilo. ekipa ne bo zmogla nič več.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

BivšiUser2 ::

Edino kar so uspeli dobro naredit, da so našli zamenjavo za Navas-a, to pa je tudi to.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

judoka ::

Navas sploh ni bil problem...kvecejmu nasprotno. Dostikrat je bil kljucen.

Mato989 ::

PunkDude je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Koga bos kupil da nadgradi skill ronalda... Pokazi ga... Ga ni

Mbappe.


Tip je dober ampak ronaldo je bil another lvl kot messi... Je pa se najblizje ampak psg ga ne da torej naslednji primer...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mato989 ::

BivšiUser2 je izjavil:

Edino kar so uspeli dobro naredit, da so našli zamenjavo za Navas-a, to pa je tudi to.


Lol... Smo videli tega golmana vceraj z 200cm kako je za 1:4 ubranil kot pro... Ne se salit.

Ti povem kaj nima real in je vsa leta imel... Eksekutorja aka golgeter... Najbolj nervozen sem ko benz stoji in podaja zogo na 30 do 40m od gola potem pa nikogar ni pri centersutu kjer bi moral bit benz... Vazquez pa ne more not uletavat pa zabijat z glavo kot ronaldo... Bale je steklena rupa...

Real rabi klasicno 9tko ki bo zabila 30 golov ali vec na sezono v vseh tekmovanjih in ne bo steklena... In predvsem se bo gibala tam kjer se 9tka giblje.

Drugi problem pa je dejstvo da je vazquez velik delavec, ne pa fantazist, vinicius pa predvsem rabi se ene 2 sezoni, zeljo ima skill tudi samo je mlad... Kot kaze pa sta asencio in isco en samo potencial, drugi pa v nemilosti solarija... Skratka ena zalost od napada...

In ce pomislis kako strasna je bil podobna ekipa v napadu z ronaldom ko so v munchnu nasuli 4 gole ipd... Vsak protinapad je pomenil nevarnost za gol...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

judoka ::

Mhm, za Asensia sem pricakoval, da bo explodiral, pa je se vedno rezerva. Go figure. Benzema letos igra cisto solidno, tudi zabija vec, ampak ni on CR. To da igra dalj od gola ni problem----->glej Tadica vceraj.

Glede 9 ke.. Striker market je trenutno podoben kot midfield market par let nazaj. 0 available talenta na najvisji ravni. Tudi Barca rabi menjavo pa mi ni jasno koga bojo kupili.
Jovic iz bundeslige je flavor of the day, ampak mi je bolj meh. Se najbolj vsec mi je bil tisti poljak, ki je pristal pri Milanu.

DarwiN ::

Tisti, ki mislite, da je odhod Cristiana vzrok za vse te težave, enostavno nimate pojma o nogometu in timskem športu sploh... Če bi bil to res tolk velik faktor, potem bi Juve zdaj ob pomoči Cristiana osvojil LP s petardami na vsaki tekmi, glede na to, da so že brez njega v zadnjih 3 letih bili 2x v finalu in 1x polfinalu.

V resnici je ravno obratno.. CP7 je zapustil potapljajočo barko tik pred zdajci, ker se je zavedal, da je iz sebe spustila večino juica in ne bo več tap-inov. :D Vso ogrodje ekipe postarano in iztrošeno, klop je Perez prodal za mastne denarce, pripeljal pa neke Vazqueze in podobne šmrkovce.. Enostavno je prišel konec cikla.. Modrič, Ramos, Marcelo, Benz v zatonu.. Pol pa še zgodba okrog Isca, Bala in Zidana. Ostanejo neki Viniciousi in Requlioni..

Treba bo novo srce ekipe sestavit, potem bo Real znova strah in trepet. To pa lahk traja tudi 5 let, preden se jim poklopi.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Mato989 ::

Tisti, ki mislite, da je odhod Cristiana vzrok za vse te težave, enostavno nimate pojma o nogometu in timskem športu sploh... Če bi bil to res tolk velik faktor, potem bi Juve zdaj ob pomoči Cristiana osvojil LP s petardami na vsaki tekmi, glede na to, da so že brez njega v zadnjih 3 letih bili 2x v finalu in 1x polfinalu.


Seveda ne za vse, je pa dodatna težava... Igra Reala je bila v zadnjih 9 letih praktično ustvarjena okrog tega da Ronaldo zabija... prvo kot winger, nato pa kot nekdo ki ima odličen nos da uleti tam kjer mora...

Juventusova igra pa ni ustvarjena in prilagojena za Ronalda... v tem je fora. Real je bil za Ronalda pisan na kožo z eksplozivnostjo, močjo in protinapadi, Juve pa bi najraje zmagoval 1:0 do konc lajfa, ker je to njihova mentaliteta overall... Real pa so že gledalci prisilili da igra...

V resnici je ravno obratno.. CP7 je zapustil potapljajočo barko tik pred zdajci, ker se je zavedal, da je iz sebe spustila večino juica in ne bo več tap-inov. :D Vso ogrodje ekipe postarano in iztrošeno, klop je Perez prodal za mastne denarce, pripeljal pa neke Vazqueze in podobne šmrkovce.. Enostavno je prišel konec cikla.. Modrič, Ramos, Marcelo, Benz v zatonu.. Pol pa še zgodba okrog Isca, Bala in Zidana. Ostanejo neki Viniciousi in Requlioni..


Bale je steklen, sori... Bale je tip igralca, ki je vrhunski ampak ti to nič ne pomaga... večino Balove kariere pri Realu lahko strnemo takole... igral nekaj tekem dokaj povprečno, prišel v formo raztural na 1 ali 2 tekmah se poškodoval... manjkal nekaj tednov ali mesecev prišel nazaj in ponovi od začetka... stal je kolko? 120mil... za 3-7 vrhunskih tekem na sezono... od tega 4-6 proti kr enim ekipam... dejansko se spomnim samo 2 res bleščeči odmevni zadevi Bala... lani je dal v finalu tisti super gol, pa ko je prešprintal Bartro v pokalu za zmago 2:1... to je pa že skoraj to. Pa to bi bilo super, če bi igral 90% tekem kot Ronaldo in dajal v povprečju 30 golov na sezono ampak ni...

Za Isca pa res ne razumem kaj je narobe da ne igra... Solariju ni všeč ali kako? Isca mi je dejansko najbolj škoda, on mi je bil zraven Asecia in Vazqueza največji potencial.

Modrič je res star, Ramos tudi gre h koncu, Marcelo itak odhaja tudi star ja... Benz pa nikol ni bil nek presežek po moje, sicer ob CR7 je to bilo težko ampak tudi zdaj ni.

V teh zadnjih 10 letih mi je nekak najbolj žal, Kakaja, Dimarie, Morate(čeprav je sam hotel več, na koncu pa še v repki manj pride igrat zdaj) in Isca.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

glede ronalda in juventusa je tudi to, da ga bodo počasi ujela oz. ga že lovijo leta.;) Je pa še vedno top scorer.:) Ampak sezone, ko je dajal noro število golov so preteklost. Pa Juventus niti približno nima tako kvalitetno ekipo kot jo je imel Real ta leta. Če osvoji še CL z Juvetom je zame undisputed GOAT (čeprav je prime -prime Messi vs Ronaldo prvi malenkost bolj čarovniški). Ampak Ronaldo se je izkazal povsod kamor je prišel - neodvisno od okolja je on igrač AAA.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Ja, da bo Juve dobil CL, mora prvo nadoknadit 2 gola zaostanka proti bunkerašu ki mu bo stregel z italijansko medicino za take tekme... Sicer mi noben od teh dveh klubov ni všeč, ampak Atletico še malo manj kot Juve =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

koyotee ::

Mogoce bo tudi danes dobra tekma :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

oo7 ::

Unitedu se slabo piše.

koyotee ::

2:1 za utd xD
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

oo7 ::

Podaljški ne morejo biti več ?

gusto ::

oo7 je izjavil:

Podaljški ne morejo biti več ?

Ne

BivšiUser2 ::

Lukako poškodovan. RIP United.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

Enajstmetrovka

Tole je bila napačna odličitev Skomine :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Mato989 ::

Hahahhahaha

Ma kak mbappe no...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gusto ::

Navijam za United, pa je tale roka povsem za lase privlečena. Ne vem no. PSG si ni zaslužil takšnega izpada.

oo7 ::

A so podaljški med Romo in Portom ? Je kje kakšen prenos ?

Vazelin ::

Vazelin je izjavil:


Manchster United - Paris SG
Ajax - Real Madrid

boldano so označeni zmagovalci:D

>:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Vazelin je izjavil:


Manchster United - Paris SG
Ajax - Real Madrid

boldano so označeni zmagovalci:D

>:D


Kolko si stavil... Na pamet pisat je fajn s kesom gor stavit bi pa kontra
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

BivšiUser2 ::

@Vazelin:Malo si se zmotil,a? (sj jaz tudi) No kul, da je Utd zmagal...bogi Gigi...
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

jb_j ::

MU do finala. Če bo takšno sojenje.

Včasih sem tut jst žogobrcal, ampak mi smo mel taka amaterska pravila:
Namerna roka ali strelana roka. (oz. bla je tut nenamerna)

Strelana in nenamerna se ni piskala. Samo to je bilo le na naši vasi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

DarwiN ::

VAR je res en joke, in sicer iz preprostega razloga, ker v takšnih primerih dobesedno razkrinka pravila nogometne igre.. Namreč, če je vsak prekršek v kazenskem prostoru po pravilih 11-metrovka, potem bi v povprečju na tekmi videli ~15 penalov. Ampak seveda, sodniki so navajani, da ~14-krat od teh 15 primerov zamižijo, ali pa dejansko ne vidijo dogodka, saj imajo samo dve oči..

VAR pa tole nekoliko postavi na glavo, a ne..., ker sodniku nenadoma pade pod mikroskop eden od teh "14-ih sicer neobstoječih penalov".

Tole bi morali obdržat samo za offsajde oz. nekaj v tem smislu.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

jb_j ::

VAR je pomembna pridobitev.
Če se bo začelo nekoč upoštevat, tudi neko kmečko pamet. Oz. nova pravila (v skladu z varom)

kaj se piska za roko v kazenskem prostoru in kakšni prekrški v se piskajo v kazenskem prostoru.
zdj so le uvedl var, pravila so pa praktično ista.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

oo7 ::

Kaj je bila potem odločitev Skomine pravilna ali ne ?

DarwiN ::

Nek prekršek na sredini igrišča se piska, identičen prekršek v kazenskem prostoru pa se ne piska..

Torej nepisana pravila, oziroma mimo pravil... In to je VAR zdaj izpostavil oz. razkrinkal.

Skomina ga je itak biksnil in v lastni režiji porazil PSG.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

broken/link ::

na BT sports so se *vsi* gostje (3 bivši nogometaši, vsi angleži!) v studiu strinjali, da to ni penal. med gosti sta bla tudi ferdinand in owen, torej dva unitedovca.
potem so pa imeli vklop z enim sodnikom, Petrom Waltonom, ki je rekel, da po letošnjih pravilih, ki jih sodniki upoštevajo, je to roka. Da se je branilc odrinu, da ga ni brigalo, kje ima roke, da se je naredil velikega in se po vrhu vsega še obrnil.... in potem, ko je to povedal v eter, so se praktično skregali - bivši igralci in novinar vs sodnik :D

jaz se strinjam z igralci, četudi navijam za united.

Vazelin ::

No, sedaj gre lahko Neymar nazaj na karneval:)):))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jb_j ::

Lej moje mnenje je, da je bilo na svetovnem prvenstvu,

Na močnejši polovici osmini finala (urugvaj, francija, argentina, portugalska in ostalih tut veliko podobnih hudih napak)
predvsem zaradi Vara, in zaradi enakih pravil kot so bila pred varom.

Če bi šel gledat tekmo za tekmo, in gledal vse takšne roke.
Ali prekrške, bi napredovale povsem druge reprezentance.

Vazelin ::

Ne vem glede VARa. Problem je, ker se uporablja precej selektivno.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jb_j ::

Na tej tekmi se bom strinjal s Skomino (ker je glavni sodnik)

Bila pa je nenamerna roka in poleg vsega še streljana. (navijal sem za psg, zato pač govorim o teh subjektivnih (če vam je lažje, neresničnih?) dejstvih)

Mogoče pa bo nogomet postal šport, ko bodo napadalci streljali v roke obrambnim igralcem.
Namesto na gol. (ker bo var pokazal, 11-m)

Tukaj je bil sicer res strel proti golu, mogoče celo v okvir gola.
Ampak obrambni igralec je gledal stran od strelca in roko je pomikal proti sebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

oo7 ::

Porto Roma 114 minuta

Upam, da bo vsaj A kanal prenašal enajstmetrovke
««
21 / 68
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Evropska superliga v nogometu (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Šport
38955049 (5014) perci
»

FC Barcelona VS. Real Madrid (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28767487 (56516) win95<3
»

Liga prvakov v nogometu - sezona 2005/2006

Oddelek: Loža
314104 (3617) monster-x

Več podobnih tem