» »

Mladoletnik brez spremstva na letalu

Mladoletnik brez spremstva na letalu

Turar8 ::

Zdravo!

Pred kratkim sem sem želel kupiti letalsko karto iz Benetk v Lizbono, a se je pri vpisovanju podatkov pokazalo obvestilo, da naj, če sem mladoleten in potujem brez spremstva, kontaktiram letalsko firmo.

Kaj so mislili s tem? Lahko letalsko karto še vedno kupim, ali bojo potem na letališču kakšni zapleti? Star sem 17 let.

sandmat ::

jaz mislim, da bolj straight-forward navodil ne bi uspel dobit. Če ti piše, da kontaktiraj letalsko firmo, kontaktiraj letalsko firmo. S tem so mislili, da moraš kontaktirat letalsko firmo.

mogoče so tudi mislili, da je ne kontaktirat, ampak na forumu vprašaj popolne neznance, kaj so mislili s tem.

P.S.: To ni prvi zmenek z luštno punco, da moraš med vrsticami brat :)

Moj nasvet je, da slediš navodilom.

Rias Gremory ::

Naredi po navodilih.

TL;DR: kontaktiraj letalsko firmo.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Engineer_ ::

nisem dovolj pameten, tako da bom ugibal....mislim, da so ti naročili, da kontaktiraj letalsko firmo in se zmeni z njimi. Nisem prepričan, morda se motim...morda hočejo da najprej kontaktiraš marsovce, nato vprašaš na random forumu, nato kupiš karto in poizkusiš svojo srečo. nevem. ti se odloči.

noob96 ::

če si 17 lahko potuješ brez spremstva stevardese ali odgovorne osebe

sandmat ::

noob96 je izjavil:

če si 17 lahko potuješ brez spremstva stevardese ali odgovorne osebe

Jaz sem čez 18, kako lahko dobim spremstvo stevardese? lahko izbiram po slikah? :)

Invictus ::

sandmat je izjavil:

noob96 je izjavil:

če si 17 lahko potuješ brez spremstva stevardese ali odgovorne osebe

Jaz sem čez 18, kako lahko dobim spremstvo stevardese? lahko izbiram po slikah? :)

Mislim da nočeš spremstvo Adriine stevardese ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

flbroker ::

Ce si mladoleten ti mora mama podpisat da lahko gres sam na letalo. Karto lahko kupis komot, sem ze videl 13letnika ki je z Dunaja sel sam na letalo v Izrael s pisnim dovoljenjem starsev ki ga je ves cas drzal v roki. Tako da menim da lahko karto kupis BP da se ne bo cena zvisala, ti pa jih kontakriraj vseeno in vprasaj kaj komplicirajo in da so ti na Slo Tech-ur rekli da ne rabis nic.

Invictus ::

Poglej si še temo Potovanje v ZDA.

Tam je nekaj koristnih informacij.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Šimpanz ::

Keč je v tem da če si mladoleten, mora nekdo med letom odgovarjati zate. Ponavadi te če pri čekingu prijazna teta odpelje do vhoda v letalo, med letom pa tudi bolj pazijo nate. Tudi po pristanku te nekdo pelje do prtljage in poskrbi da je vse ok. Ker vse to pomeni več komplikacij zahtevajo da se o tem uskladite z letalskim prevoznikom.

Duncaneo ::

Spadaš med starejše mladoletnike, še vedno pa potrebuješ dovoljenje staršev da lahko potuješ sam.

sandmat za denar lahko izbiraš tudi po slikah. 8-)

Gandalfar ::

Dovolj bo.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ryanair in prtljaga (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12519922 (5796) kajtimara
»

Kako kupiti Adrio airways (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31848747 (40144) perci
»

Letalski nasveti

Oddelek: Loža
304555 (3879) St235
»

Letalska karta...ali se lahko proda?

Oddelek: Šola
164870 (3756) Invictus
»

Prtljaga na letalu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6018327 (16854) 2x'=2

Več podobnih tem