» »

Kaj moram vedeti za xbox

Kaj moram vedeti za xbox

Mojchy_3_ ::

Zdravo! No jaz si bom sedaj kupila xbox360 in tv za igranje le tega. Jaz vem le to, da maš xbox pac za igranje igric in igrce mam res rada ane. Zdej pa kaj bi mogla še vedet? Vem sam da morem kupit xbox.. Kakšni nasveti prosiiiim? Kaj pa za tv? Je vazno kaj kaksna je? :)
Najlepsa hvala vsem! LP
Kadar se bogati bojujejo, revni umirajo

hojnikb ::

zakaj ravno xbox ?

Konzolo zbereš na podlagi ekskluzivnih iger in dodatnih funkcionalnosti... Poleh xbox360 imaš še PS3 in Wii, nove generacije pa Wii U, Xbox One in PS4.
#brezpodpisa

Mojchy_3_ ::

Ja, poznam tut druge.. Sem gledla neke primerjave in da naj bi bil xbox boljsi, nevem kok je to res... Ima pa kar nekaj prijateljev xbox, pa sem se pol za to odlocla
Kadar se bogati bojujejo, revni umirajo

cen1 ::

Zakaj se kar pri prijateljih z xbox-i ne pozanimaš? TI bojo najlažje iz prve roke povedali. :)

Drugač pa nisem lastnik konzole ampak če se prav spomnim so neki "problemi" z xbox live v Sloveniji. Naj me kdo popravi.

Mojchy_3_ ::

Ja to sem tut ze slisala.. Itak ne mislim online spilat ker mi internet steka non stop, tak da nima smisla. :/
Kadar se bogati bojujejo, revni umirajo

hojnikb ::

poglej katere igre se ti dopadejo pri obeh konzolah in se potemn na podlagi tega odloč. Da je nekdo reku, da je xbox "boljši", je pač neumnost.
#brezpodpisa

nejcpirc ::

cen1 je izjavil:

Zakaj se kar pri prijateljih z xbox-i ne pozanimaš? TI bojo najlažje iz prve roke povedali. :)

Drugač pa nisem lastnik konzole ampak če se prav spomnim so neki "problemi" z xbox live v Sloveniji. Naj me kdo popravi.



XLive ne podpira Slovenije, kar zelo preprosto rešiš tako, da pri registraciji svojega uporabniškega računa vpišeš poljuben angleški naslov, pa dela potem vse brez problema.

Mojchy_3_ je izjavil:

Zdravo! No jaz si bom sedaj kupila xbox360 in tv za igranje le tega. Jaz vem le to, da maš xbox pac za igranje igric in igrce mam res rada ane. Zdej pa kaj bi mogla še vedet? Vem sam da morem kupit xbox.. Kakšni nasveti prosiiiim? Kaj pa za tv? Je vazno kaj kaksna je? :)
Najlepsa hvala vsem! LP



Jaz bi ta trenutek vzel rabljenega, saj je cena rabljenih padla, ker uporabniki na veliko menjajo svoje X360-ke za PS4 ali XOne.

Pri TVju pa glej, da ima FullHD resolucijo in HDMI vhod

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejcpirc ()

Mojchy_3_ ::

ok, hvala! Zdej pa da bo stvar delovala... A rabim samo xbox kupit? Ker nekateri majo se trdi disk priklopljen..?
Kadar se bogati bojujejo, revni umirajo

Arey ::

Rabiš xbox in HD TV, poleg pa kupi še HDMI (oz. preveri če ga dobiš zraven xboxa). Na tvojem mestu bi kupil še 4 AA polnilne baterije (akumulatorje) s polnilcem, drugače jih boš precej zmetala v kontroler (ki je wireless). Hkrati rabiš 2, drugi dve pa lahko med tem polniš. Maš tut nek play&charge kit, sam je dražji in manj praktičen kot običajni 4 akumulatorji.

Mojchy_3_ ::

Ce bi mela 2 kontrolerja, potem kupim 8 AA batarij pa polnilc? :)
Kadar se bogati bojujejo, revni umirajo

kratos ::

4 eneloop polnilne baterije z polnilcem kupiš pa je to-to, ne potrebuješ jih 8. Ko so baterije prazne (imajo še 1 črtico) jih enostavno daš polnit čez noč in zjutraj nazaj v kontroler.

St235 ::

odvisno kako si vesten. Vsakj kontroler rabi 2 baretije. Ne škodi pa imet dve rezervi, ker ravno takrat ko pozabiš dat polnit bi pa igral...

Arey ::

Mojchy_3_ je izjavil:

Ce bi mela 2 kontrolerja, potem kupim 8 AA batarij pa polnilc? :)

Glede na to da verjetno ne boš skos igrala z dvema, jih je imo 6 dovolj. Sej se zdej hitro nafilajo, 3-4 ure max. Maš pač ene navadne rezervne (jih dobiš celo zraven, kolikor se spomnim).

Mojchy_3_ ::

No vredi najlepsa hvala :)
Kateri trdi disk bi pasal na tale xbox ( http://www.goblin.si/xbox-360/xbox-360-... ) ? Po možnosti ravno na strani goblin?
Kadar se bogati bojujejo, revni umirajo

hojnikb ::

"JTAG" na tem forumu ne podpiramo

Beri!
#brezpodpisa

Arey ::

Mojchy_3_ je izjavil:

No vredi najlepsa hvala :)
Kateri trdi disk bi pasal na tale xbox ( http://www.goblin.si/xbox-360/xbox-360-... ) ? Po možnosti ravno na strani goblin?

Pri xboxu maš z diskom tako - ali kupiš xbox z uradnim diskom, ali pa uporabiš zunanji usb key oz prenosni disk. Samo v tem primeru lahko uporabljaš max 30GB prostora. Nekje sem sicer nekaj slišal da te piratske verzije dopuščajo več, samo me osebno to ne zanima, niti se s tem ne strinjam, tako da boš za te informacije morala vprašat koga drugega, in ne na tem forumu.

Mojchy_3_ ::

Ok, hvala za vse odgovore!
Kadar se bogati bojujejo, revni umirajo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri gamepad kontroler kupiti za PC?

Oddelek: Kaj kupiti
261787 (1346) Cveto
»

xbox za sina (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6814087 (12395) scipascapa
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988199813 (76986) radovednik
»

Nakup Xbox 360 Slim Arcade 4GB

Oddelek: Konzole
204081 (3543) Bug
»

Xbox360 slim

Oddelek: Kaj kupiti
61575 (1478) Dynko

Več podobnih tem