» »

Xbox360 slim

Xbox360 slim

Dynko ::

Lp!

že kdo ve ali je že v slo tale novi xbox? Kolikšna je cena? Se ga da naročiti tudi iz tujine za razumno ceno? za odgovore se zahvaljujem že vnaprej!

Besko666 ::

Cena za Evropo bo 250EUR, tako da bo samo nadomestil stari Elite system, ki bo dobil price-drop skupaj z prejšnjim arcade modelom :).

Dynko ::

A ti to misliš resno :D:D:D? Malo sem pobrskal in videl v trgovini goblin.si kjer tudi občasno kaj naročim ,da bomo lahko tam kupili xbox360 slim (cena ni znana) , Videl sem tudi da bo možno kupiti Xboxslim + kinect (http://www.goblin.si/xbox-360/xbox-360-.... Ampak mi ni jasno kako kinect? A ne izide šele decemra ta stvar al kakO? Drugače pa res upam da je samo 250 EUR :D

Besko666 ::

Mislim resno :).
Ko pride Kinect ven, bo izdan bundle 360 slim + kinect. Cena pa bo 250EUR, goblina pa to se za zdaj izogibaj, razen, če je res preverjen vir. Muller naj bi verjetno mel 360 na launch day, na začetku bo seveda na voljo le on, šele kasneje s kinectom. Navadni 360 Elite pa je v Italiji recimo že spuščen na 180EUR oz. na ceno prejšnjega arcade-a.

Dynko ::

No fajn ! :D Misliš da bodo kakšni paketi npr. Xbox +2 kontrolerja bla bla bla.. ? Ker bi rad kakšnega z 2 kontrolerjema in mogoče zraven kakšno igro =) Seveda bodo lahko uporabniki starejših xboxov tudi uporabili kinect ali se motim? Zakaj misliš da se naj izogibam goblina (tehten razlog .. ) ?

*ziga* ::

Jaz sem kupil xbox elite pri goblinu in dela brez problemov! Priporocam goblin.si

Dynko ::

No fajn =) Bom rajtam pri njih ali mullerju naročil :) Upam da bodo dali kakšen fajni bundle nrp Xbox360 (slim) + 2 ploščka ali kaj drugega :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konzola za 7 in 9 letnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6713027 (10524) opeter
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988199873 (77046) radovednik
»

Nakup Xbox 360 Slim Arcade 4GB

Oddelek: Konzole
204083 (3545) Bug
»

250-gigabajtni trdi disk za Xbox na voljo po svetu

Oddelek: Novice / Konzole
124596 (3950) Klemzz

Več podobnih tem