» »

Med igranjem igre preneha delovati internet

Med igranjem igre preneha delovati internet

menjalnik ::

Malo sem čudno napisal naslov :) Recimo igram Call of duty in, ko zaključim z igro in pridem na namizje je brezžična povezava prekinjena in čez ikono je narisan rdeč križec, šele ko fizično izklopim usb in priklopim nazaj je mir..Problem se pojavi včasih tudi, ko brskam po spletu, kaj bi bilo?

Brezžični usb ključek je Tp-link TL-WN722N

hojnikb ::

kjuček te heca... menjaj driverje in daj v drug usb vhod
#brezpodpisa

[D]emon ::

Kaj ko bi rajsi mel neko normalno mrezno kartico namesto tega USB sodra ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

menjalnik ::

Driverje sem dal s spleta najnovejše, potem sem probal naložit s priloženega cdja, menjal že kup usb vhodov in povsod je zgodba ista :( Danes sem mu privoščil tudi nov procesor in obenem bios spremenil na default pa me še kar heca

Vrocipes ::

Isto se je meni dogajalo s tem wifi adapterjem. Sem mislil, da je osnovna plošča kriva, ampak se nisem dolgo ukvarjal s tem, ker sem itak zamenjal pc. Sem pa sprobal na win 7 in 8.1 (ista zgodba na obeh). Uveljavljaj garancijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vrocipes ()

NORIPODKRAJ ::

Možno, da imaš nastavitve USB porta nastavljene, da ti ga zaradi varčevanja energije izklopi?!

ratek ::

Tudi sam imam TL-WN722N. In ga bom vrgel skozi okno. Pogosto se resetira ob malo večjem prometu (veliko ljudem se to dogaja). Zgleda da je nekaj narobe z driverjem za Win 8.1 64-bit (se mi zdi, da na WIN7 ni delal problemov). Zadnja uradna verzija je 10.0.0.25 (adapter drugače temelji na čipu AR9271).

Tu nekaj debatirajo o driverjih in pravijo, da imajo 10.0.0.28 (baje je bolj stabilen; bom probal):

http://xiaopan.co/forums/threads/athero...

[D]emon ::

Js ne vem kaj sploh komplicirate s temi USB kljucki, k so za en drek po defaultu.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

menjalnik ::

Zdaj mi čudežno dela v redu, rovter sem prestavil na višjo pozicijo in s spletne strani potegnil predzadnji driver, dela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z wirelessom/brezžično anteno (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
588777 (7869) Jst
»

Wifi USB adapter mi prekinja povezavo z WIFI modemom

Oddelek: Pomoč in nasveti
101037 (947) D3m
»

wi-fi oddajnik

Oddelek: Omrežja in internet
143750 (2976) lenart0
»

Sem kupil pokvarjen wifi usb adapter?

Oddelek: Pomoč in nasveti
142240 (1883) Icematxyz
»

WLAN

Oddelek: Kaj kupiti
51995 (1893) amigo_no1

Več podobnih tem