» »

vpis na faks

vpis na faks

Limona ::

nujno potrebujem pomoč
prvi rok sem zamudila pa me zdaj zanima če kdo ve kdaj se od kdaj do kdaj se lahko vpišem na drugi rok in kje se vpišem.
hvala

Matija82 ::

Lemun, sladke novice, nič ni zamujenega (če bo tvoj program razpisal mesta v drugem.)


21. avgust 2014 - na spletnih straneh prijavnih služb, fakultet in strani MIZŠ bodo objavljena prosta mesta za drugi prijavni rok
od 22. do 29. avgusta 2014 - v tem tednu bo potekal drugi prijavni rok. Prijavili se boste lahko pisno ali pa preko e-prijave, na mesta, ki so še prosta.


http://filternet.si/ss/clanki/datumi-za...

Status prvih (in pretekloletnih) prijav dobiš pa tule - http://www.vpis.uni-lj.si/

Klikni na levi "Podatki" in izberi svoje.

_commandos_ ::

Limona ::

hvala obema!

ZarodeX ::

Mene zanima, kdaj je potrebno prinesti na faks prijavo, vem da bom sprejet, vendar me zanima zaradi planov na morje, ali imajo vse fakultete enake termine ali ne? oz če kdo ve kdaj, so nam povedal, pa sem pozabil in ne najdem na netu..

vorantz ::

Je cisto odvisno od faksa tako, da je tezko rect tocno

black ice ::

Vprasaj na referatu, zato obstaja.

Phantomeye ::

ljudje ne mešat prijave na faks (tisto, kar narediš pred maturo) in vpis na faks, ko dejansko postaneš študent (po tem, ko dobiš pošto, da si sprejet).

Drugače ima pa že velik delež faksov elektronski vpis. Greš na spletno stran, vpišeš predmetnik, sprintaš... in potem pošlješ priporočeno.

Pozanimaj se, na kak način poteka vpis na željeni faks. V primeru, da je vpis elektronski, naj ti nekdo pošlje podatke za prijavo v sistem... ti izpolniš, e-mailu vrneš domačim, ki ti sprintajo, pa... khm podpišejo... (not really legal :P) in pošljejo na faks. Mislm to lahko storiš tud z morja, če ne boš v neki hudi tujini, kjer pošto še spoznavajo.

Greg91 ::

Za take primere, je na našem faksu(FERI) to urejeno enostavno z pooblastilom, verjetno je podobno tudi na drugih.

sandmat ::

Greg91 je izjavil:

Za take primere, je na našem faksu(FERI) to urejeno enostavno z pooblastilom, verjetno je podobno tudi na drugih.


za vse uradne postopke lahko to urejaš s pooblastilom(:

Greg91 ::

se strinjam, vendar tega ne rabiš notarsko overit, medtem ko za ostale uradne postopke ni nujno dovolj neoverjeno pooblastilo.

zindo23 ::

Mi lahko kdo razlozi, kako je v primeru da se letos prvic vpisem v 1. Letnik in ne naredim 3 izpitov, in ne morem it v 2. Letnik ker ne izpolnjujem pogojev, a je kak nacin da ne izgubim bonusa? Ker nevem kako to gre :)

Mesar ::

Kakega bonusa? :))
Your turn to burn!

hojnikb ::

razn če maš kak upravičljiv zdravstveni razlog, bo težka
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

GupeM ::

Pavziranje (to pomeni da si brez statusa, razen če se vpišeš na kako drugo šolo), med tem pa narediš potrebne izpite za vpis v drugi letnik.

bluefish ::

zindo23 je izjavil:

Mi lahko kdo razlozi, kako je v primeru da se letos prvic vpisem v 1. Letnik in ne naredim 3 izpitov, in ne morem it v 2. Letnik ker ne izpolnjujem pogojev, a je kak nacin da ne izgubim bonusa? Ker nevem kako to gre :)
Potem eno leto ponavljaš. Če nato fališ, ti pa preostane le še pavziranje do izpolnitve pogojev za naslednji letnik.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vpis na srednjo šolo za status (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šola
426198236 (37053) Filip8
»

Kako do statusa študenta ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13838307 (21912) BCSman
»

Prijava na visokošolski program

Oddelek: Šola
152107 (1519) Unknown_001
»

Drugi vpisni rok za faks

Oddelek: Šola
81353 (960) Gladi
»

3.Vpisni rok

Oddelek: Šola
188049 (7197) drejc

Več podobnih tem