» »

SMS spam 1188

SMS spam 1188

DuleKrtola ::

Vsake toliko dobim SMS iz 1188 ki mi ponuja poizvedbo po telefonskih številkah preko SMS, podpis tsmedia (tu se človek zamisli kako da taka storitev sploh še obstaja). Še kdo to prejema, kako se odjavit?

M@73Y ::

Tudi mene zanima. Kljub temu, da je sms brezplačen, je nadležen. BTW, kdo sploh to uporablja. Mobitel in Simobil imata oba javno dostopen imenik naročnikov, ki so potrdili objavo. Prav tako stacionarni telefoni.
..jump into psytrance tunnel..

St235 ::

V skladu z zakonom o varovanju osebnih podatkov lahko od ponudnika storitve zahtevaš, da ti pisno predloži kdaj si podal soglasje za uporabo tvojih osebnih podatkov, izpis vseh tvojih osebnih podatkov, ki jih imajo in lahko tudi zahtevaš izbris vseh teh osebnih podatkov.

AndrejS ::

http://www.1188.si/1188-cenik.html

Na njihovi strani piše da je cena SMSja 0.99€ !!!

darkolord ::

0,99 stane odgovor na tvoje sporočilo s poizvedbo.

Sami ::

Pri svojem mobilnem operaterju zahtevaj blokado info ter komercialnih sporočil in česa podobnega ne boš več dobival.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

menjalnik ::

Tudi jaz to konstantno dobivam, ravno včeraj je bilo nazadnje;(

dadooo ::

Občasno bodo lahko naročniki in uporabniki, ki se s tem strinjajo, prejeli splošno/promocijsko SMS sporočilo. Vsi tovrstni SMS-i bodo za prejemnike brezplačni. Mesečno bo uporabnik prejel največ 8 brezplačnih sporočil. Če prijavljen na SMS obveščanje ne želi prejemati promocijskih obvestil se od njih lahko odjavi. To stori tako, da pošlje SMS sporočilo z vsebino STOP na številko 1188. Na ta način se uporabnik odjavi le od prejemanja promocijskih sporočil, neprekinjeno pa bo prejemal ostala SMS obvestila (za naročnike), v okviru ponudnika storitev.

stb ::

Preden boste trdili, da se niste nikoli strinjali preberite ves drobni tisk, ki vam ga je podtaknil operater.

Meni je nazadnje ob menjavi SIM kartice Mobitel v podpis podtaknil dovoljenje za oglaševanje. Dobesedno podtaknil, ker sem se z njihovim osebjem dogovorl samo o menjavi SIM kartice, sledil je moj podpis na elektronsko tablico, kjer v bistvu ne vidiš kaj točno podpisuješ. Na papirnatem izvodi pa me je presenetilo že podpisano soglasje za oglaševanje, na kar sem se takoj pritožil in ga preklical. Spama od 1188 ne prejemam.

BivšiUser2 ::

Če pošljem SMS s mobilno številko, mi bo potem 100% sporočilo imetnika številke? V treh letih se zna marsikaj spremeniti.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Machete ::

Čez 1€ boš vedel.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

BivšiUser2 ::

Podatki o naročniku niso objavljeni. ;((
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekdo me stalno kliče s številk ... (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
577484069 (1513) Robert73
»

Bob (nova ponudba Simobila) (strani: 1 2 3 4107 108 109 110 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
54691283507 (4726) PINki
»

SMS spam +386 70 387 970

Oddelek: Loža
318504 (7025) gusto
»

Čudna številka 0222

Oddelek: Mobilne tehnologije
132254 (1790) AndrejS

Več podobnih tem