» »

Rojstno dnevno darilo...

Rojstno dnevno darilo...

Divja Svinja ::

zaj ko sn v delemi se obračam na vas kolegi namreč neka moja prijateljica ima v kratkem rojstno dnevno zabavo ker sn povabljen rabim kupiti neko darilo. problem je pa sledeči: pojma nimam ka bi kupo punci ki bo stara 14. nekaj sn premišljeval digitalni fotoaparat ampak če ti hočeš kakega dobrega moraš globoko sečti v žep. sn pripravlje plačati 500€ za tak mali denar ne bi nič pametnega dobo (od digitalnih aparatov). zato se obračam na vas kolegi da mi pomagati svetovati nekaj malega in skromnega. nekaj ka majo punce rade mogoče kaka ličila ali pa kako torbico. ce kupojem za kakega kolega je čisto preprosto saj mu kupim nekaj kar sn si jaz že kupil zase. tako prosim da me zasipate z posti ker se bojim da bom zajebo če bom sam nekaj kupo

PS: umetni klinci in ostala svinerija nea pride v poštef

lp!

mtosev ::

Kupi ji bon za kake masaze al kaj podobnega
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Divja Svinja ::

kako masažo to mi nea preveč diši

OmegaBlue ::

Osebki, ki gledate rdeče.. zresnite se.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

R33D3M33R ::

Načeloma bi bil bon za masaže primerna zadeva, ampak zmasiraš jo lahko tudi sam pa še zabavala se bosta lahko poleg :).
Odsvetoval bi ti nakup dragih gadgetov, ker bo naslednjič mogoče spet pričakovala kaj takega in boš se hitro spufal. Nasveti drugih so tak tak. Kako dobro jo poznaš oz. poslušaš? Mogoče je med pogovori že omenila, da bi to pa to rada imela. Nikar ji ne kupovati kakšnega perila. Če bo premalo bo jezna, če pa preveliko pa verjetno še bolj. Ličila ... hmnja ...
Navsezadnje darilo za rojstni dan ni nujno materialna stvar. Pelji jo nekam, pripravi piknik za oba (upaj da bo sonce), pokaži ji da se znaš potruditi in kaj pripraviti. Tudi tako se da preživeti rojstni dan. In če je vredu punca ji bo to všeč, če ji ne bo je pač keš ... in se ji izogni.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Divja Svinja ::

am ne bi se jaz dobro počuto če nea bi prineso lepega darila. sicer pa nea vem če ji denar veliko pomeni ampak spodobi se da se na rojstni dan prinese lepo darilo

John Abruzzi ::

Kupi ji dildota. Mislm resno, punce so ful vesele če jim kdo kej tazga kupi. Pol te bo prašala če ji pomagaš pri prvi uporabi...

Karaya 52 ::

8-O Sm trikrat prebral post... Mislim da so zgornji posti na mestu. Kakrokoli že, ti jo poznaš, ti veš kaj ji je všeč. Beri med vrsticami pa boš videl kaj hoče. Če pa si že pripravljen dati toliko € (še zdj ne morm verjet) pol je en predlog, da ji kupiš kako karto za bungie al pa kj takega, nepozabnega. Morda let z letalom, balonom. (OK, to si js želim)

MTm2H37rqt7B ::

Kaksen vrednosti bon za kaksno stacuno z kozmeti ali kaj podobnega. Naj potem sama kupi kar zeli:)

Divja Svinja ::

Kupi ji dildota. Mislm resno, punce so ful vesele če jim kdo kej tazga kupi. Pol te bo prašala če ji pomagaš pri prvi uporabi...


misliš resno? :\

Če pa si že pripravljen dati toliko € (še zdj ne morm verjet)


tolko imam dnara na razpolago to je max kar lahko dam hočem pa kupiti lepo darilo ker mi veliko pomeni

ps. za tvoje adrenalinske športe je pa preplaha

Divja Svinja ::

Kaksen vrednosti bon za kaksno stacuno z kozmeti ali kaj podobnega. Naj potem sama kupi kar zeli:)


nucam ka bol konkretnega to ni glih izverno darilo.

A JE KAKA PUNCA TUKAJ GORI DA MI POVE KAJ BI ONA HOTLA ZA RD.? vidim da pobje nimamo pojma o darilih za žensko

DimmniBurek ::

Za 14letnico si pripravljen dat 500€? Za ta denar ji lahko kupiš ogromno stvari, kljub temu pa mislim da je tole vse skupej brezveze. Meni več pomeni če mi nekdo nardi nekej(sploh če je to moja punca/dobra prjatlca). Samo 14let je premalo za dosti podvigov...

Sicr pa a se ti ne zdi 500€ nekam veliko? Kupi ji rdečo vrtnco in eno veliko bomboniero, če bi rad kaj z njo zmotal, lahko še kako sporočilce napišeš, pa na kak lep rdeč papir. Pa ne kupit, ampak sam naredi
There Is No Stronger Drug Than Reality

Vikking ::

500€ vredno darilo 14 let stari punci :\ .. jesus, ponavad še folk za poroko ne dobi tako dragih daril, ne pa enmu frocu.

Če pa že želiš odgvor, pa ji kupi vrednostni bon, al za teh. štacuno, ali za kak ypsilon aka. kozmetika, ali masažni lepotni salon.

Marc` ::

Joj, kako mi spet diši po zajebanciji :D.
Preveč čudno je vse skupaj, ampak ok.
Za 500€ da ne dobiš spodobnega digitalca? Dober si. :D

#000000 ::

Jest mislm da je 500€ za darilo ogromno preveč, ok. če ga dobiš od staršev je hitr lahko tud nekaj 1000€.

Jest osebno ga bi zavrnil.

Če pa nimaš nobene ideje pol pa ti povem, da bankovec zgleda odlično tudi kot samostojno darilo. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

jperc21 ::

Kupi ji bonboniero , parfumček in kakšno vrtnico zraven . Vse to nesi v cvetličarno da ti lepo zapakirajo.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

Matty ::

ne mi zamerit, ampak... trinajstletnik kupuje stirinajstletnici drago darilo... ki ga bo dal na rojstnodnevni zabavi... sicer ne vem v kaksni druzbi si, ampak, ce dajeta prijateljem pri taki starosti darila v vrednosti 500EUR potem niste dalec od "Hrvatiča"... pri 500EUR mi disi to, da se hoce nekdo predvsem postavljati pred drugimi... za postavljanje pred punco pa tole nekako ni primerno... ce ji ze das tako drago darilo, ji ga daj na 4 oci...

Zdej... kaj bi bilo primerno za toliko staro najstnico? Nimam pojma... mogoce bi lahko eno drazjo cokolado + mogoce bon za kaksno trgovino... ceprav osebno bonov ne bi dajal za darilo, je prevec neosebno in klice po "ej, nimam pojma kaj bi ti kupil"....

zato... mogoce cokolada + kaksen medvedek ali parfum + vse zelo lepo zapakirano

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matty ()

K0K0 ::

To je pa ja čist simpl:

8-12 čokolada
12-16 jagodna vodka
17-20 masaža
20+ tajske kroglice, lisice itd...

#000000 ::

Daruj 500€ v njenem imenu za novo Pediatrično kliniko

@nny ::

Plačaj ji enoletno naročnino za revjo, ko jo rada bere. To sem "podarila" že več ljudem, pa so bili vsi zelo zadovoljni. Celo leto:))

TESKAn ::

Lahko greš pogledat v Lush za kako penečo kopel ali kaj podobnega. Ni nevemkaj, je pa IMO lepo darilo. Če pa bi že rad zapravil kar nekaj denarja, ji pa kupi zraven še kopalni plašč.

Pomislek je edino to, če si ima punca kje za pripravit kopel:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

shadowfax ::

Tale naročnina za revijo je tudi meni všeč, če ne drugega se bo vsaj vsakič, ko bo po pošti prejela revijo spomnila nate...;)
Drugače pa ne vem, mogoče posteljnina v njeni najljubši barvi oz. kakšen zanimiv motiv, ki veš da ji je všeč, če je to premalo pa kupi zraven še pižamo, copate, bliža se jesen-zima...

Longinus ::

Misliš da boš prišel z 500 evri bližje uspehu ?:D >:D
Nabavi bon za botique z spodnjim perilom seveda pa se ji ti pridruži ko bo šla nakupovat.

Lp
wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

gzibret ::

Kupi ji CD z najnovejšimi top 500 summer 2007 hiti ;)
Vse je za neki dobr!

Pujcek ::

ce ji bos dal darilo za 500 ojrov bos izpadu prej kreten kot frajer. ce bi rad kaksno digitalno igracko pol ji kup kaksen kulski mp3 (pickice majo to rade), ce ga ze ma pa mogoce en lep sopek kaksnih posebnih rozic, aranziranih na mal bl nobel nacin (mas fenci cvetlicarne), al pa en parfumcek, s tem sploh ne mores zgresit....
:)

stock ::

Ej,... k men si tud povabljen! ;)

Keyser Soze ::

Khm, punca bo stara 14 let. Pomoje je primerno da tiste dolge gate še nekaj časa obdrži gor. Verjetno sploh ne ve za kaj ima ves tisti puh tam dol.:\
500€? Pa brez ideje kaj naj kupi? Sebi en teden tečaja splošne razgledanosti ali pa spoznavanja otrok (NE žensk) in načinov druženja ter zabave z njimi. Idealno darilo.

P.S.: 500€? Samo res ane. Get a grip.:\
OM, F, G!

jype ::

Za rojstni dan se kupi Gorenjko s celimi lešniki.

500 ojro pa spravi, bosta šla skupaj na potovanje, ko poje čokolado.

roli ::

Jaz bi podaril kako naročnino na njeno najljubšo revijo, lepo rožico in eno veliko čokolado.Kaj takega je čisto OK. 500 pa še zase ne zapravim za darilo kaj šele za kaj takega.
http://www.r00li.com

Ejsi_Disi ::

Torej, kot kaže je najboljše, da ji kupiš enoletno naročnino za Smrkljo, ker za Cosmopolitan je še premlada.>:D
Rock n' roll ain't noise pollution!

jperc21 ::

Ej on vas resno sprašuje vi pa take.

:\

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

mchaber ::

iPod
.

mihec87 ::

Jperc21

ne vem kok je to resno vprašanje da sprašuje kaj naj kupi 14 letnici za povprečno slo plačo, plus da ne najde dobrega digitalca za takšen denar, veliko sklepamo tudi po njegovem nicku, ogromno takih in podobnih tem se dnevno pojavlja na slo-techu..

Calligula ::

Za 130 Eurov ji kupis Panasonic digitalni foto z 6 megapiksli. Za toliko ga imajo v Comtronu in je morda kje tudi cenejsi. Po testih odlicen in ima opticni stabilizator.

Dejcc ::

Če boš izviren ji bo dariu za 30€ več pomenu kt normaln dariu za 200€ al pa clo bankovec za 500€, no razn če je kešp.. 8-)


Probej to: če maš izpit, v avto z velkmu prtlažnikam (najd ga nek, ata, mama, teta stric....:D ) dej kšno verižco, kej tazga, lepga, da bo z veselam nosila, tolk jo morš že poznt da ji boš znov neki kupt, če ne si ne zaslužš bit njen kolega, imo. pol pa napihn 50, 60, 70 balonov in jih dej v prtlažnik.
lahko kupš tud spominsko knigco, tako s klučavnco, pa ji neki notr napiš, pa zaklen, ključ pa skrij v en balon, da ga bo mogla najdt če bo hotla odpret knigco. oboje z verižco nej bo čim bolj daleč od vrat prtlažnika, pod balone>:D .

To sm js letos naredu svoji punci. Res da je stara več kot 14 :).
Rezultat? Zadetk v polno, ogromn smeha, pokanja balonov, nepozabn večer, pa žulj na desnem kazalcu od zavezovanja balonov:D

Če avto ne pride v poštev, pa najd al pa nared eno velko škatlo

Tolk z moje strani, upam da sm ti pomagu vsaj do kšne ideje.

Lp

Divja Svinja ::

iPod mi kar diši ja pa še kako bombonjero bom kupo pa rožo pa čestitko napiso.

hvala.

lp!

Zgodovina sprememb…

dzinks63 ::

:)) >neka moja prijateljica ima v kratkem rojstno dnevno zabavo

Torej niti ni tvoja punca, nekaj na easy kupi za par €, kakšno bomboniero v oblki srčka ali kaj podobnega . Če pa misliš , da jo boš z dragim darilom kar nahitro osvojil, se pa hudo motiš (to bi jo samo razvadil in bi nato hotela vedno več in več) , to se moraš potruditi z humorjem , ji pokazati da si inteligenten, jo povabiti v kino na ogled dobre komedije, na sladoled, itd...

TokioGangsta ::

Misllim da je tole hec ej ne morm verjet. Jaz nisem v vseh rojstnih dnevih dkupaj do zdaj dobil toliko(no malo pretiravam) ti pa boš "znanki" za 14. rd dal tolk keša!!!???

rofl
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

Longinus ::

dečko naklada konec zgodbe

Lp
wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

OmegaBlue ::

Izgleda vam ontopic pisanje povzroča resne probleme - dovolj je bilo.

Upam da si dobil dovolj idej za darilo.


LP
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj kupiti punci za rojstni dan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8134425 (27074) syti
»

Kaj kupiti punci za RD??

Oddelek: Loža
4010741 (8387) Limit-sky
»

Božična darila

Oddelek: Loža
445299 (4165) rdecaluc
»

Kaj kupiti punci za 18. rojstni dan

Oddelek: Loža
3818465 (17360) LordWorm
»

kaj kupiti punci za 18 let

Oddelek: Loža
398155 (7228) Soldier

Več podobnih tem