» »

Kaj kupiti punci za rojstni dan?

Kaj kupiti punci za rojstni dan?

1
2
»

Evil mind ::

Pa mrtvo, ne živo :D

Zgodovina sprememb…

kopriva ::

he he Smešna tema in une majčke so ble prav ql. :D

Če SMEM dati en RESN predlog ... :))

Pred časom sem videl v Neckermanu al kje že ene kamne ... Pač, tile kamni, ki se neke vrste "masažni", ki se segrejejo in se potem polagajo po telesu ...

Jaz bom svoji, ki ima RD točno čez 30 dni, kupil to. Zakaj? Ker bova imela oba nekaj od tega. >:D >:D

D'you kno' wha' I'm sayin'?? ;) ;)

Nejc Pintar ::

Pol rajši eno tisto stekleno kroglo-akvarij pa zlato ribco notr;)

miko 55 ::

na izlet jo pelji, pol pa spizdi>:D >:D pa čez dve uri prid nazaj z darilom:D :D . ne bo te kurcala in kam pošiljala, ampak ti bo hvaležno bitje0:) 0:)

klemen22 ::

LOL, sej ne moreš:D :D
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

miko 55 ::

kaj da ne:D :D . men so to na absolventu naredl kolegi8-O . sam da so prej k v dveh urah nazaj pršli, pa sm približn vedu kako domov pridt0:) 0:) . a sem se vsedu in čakal ko opice pod drevesom, da ji banana pade na glavo.:D :D

ZLOky ::

Jazst sem pa svoji dragi naredil en velik srček iz lesa, na stojalu, približno 25×25cm (srček, ne stojalo) in z malimi žebljički naredil najina imena. Strošek 0 SIT. Pa še nekaj sem ji kupil. Vendar je bila veliko bolj vesela mojega srčka, kot pa tiste druge stvari. In srček še vedno stoji na polici.
Darilo naj bo iz srca, saj ni pomembno koliko stane. Če pa je, pol je pa keš pička. Sicer enim to ugaja... meni ne.

Moj predlog: Vzami eno lepo prozorno steklenico. Tempera (al kako se že reče) barvice, po možnosti več barv, zobno ščetko, pa s ščetko našpricaj barvo na steklenico. Lahko tudi improviziraš, tako da v kartonu izrežeš srček, položiš na flašo in tam na flaši ostane prazno ali pa obratno, izrežeš luknjo v kartonu v obliki srčka in tam našpricaš rdečo... variant mnogo... seveda za piko na i pa daj notri še sveže rože. Takšno darilo je primerno tudi za valentinovo.
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

nekdo_02 ::

Ok iPod je že kupljen. zdaj sem rekel moji babici da mi zaštrika iz volne taki "etui" za ipoda:D
Na njem bo piallo Ljubim te in moje ime
Kaj mislite o moji ideji?

opeter ::

ZLOky ima prav, doma narejen stvari so najlepše! :))
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

5er--> ::

Ja, so najlepše. Samo ne smejo bit šlampasto narejene. (za moje pojme)

kopriva ::

he he Res je, če stvar sam narediš, je v bistvu neprecenljiva, ne samo draga. 8-)

iPoda ji boš kupil, lani pa računalnik? Tvoja bejba je pa prav neki tech-freak, ha? :D :D

Dejcc ::

zivjo

In za kolk keša mislš nabavt?
Če maš srečo je pomembna pozornost k jo izkažeš ne pa dariu za nevemkolk keša:))

No js sm moji nabavu parfumčk, dve mjhne bombonjere pa eno mejhno plišasto igračko. To sm dau zavit da je dobr zgledal pa še eno vrtnco, tud to sm dau zavit da se je barvno ujemal pa da je ful fancy zgledal.

Nism zapravu nevemkolk keša (ja na žalost morm tud na to gledat k ne dobim velik žepnine), najbol od vsega je blo pa vidt zadovoljstvo na njenem obrazu.

lp

klemen22 ::

iPoda ji boš kupil, lani pa računalnik? Tvoja bejba je pa prav neki tech-freak, ha?

Ne u bistvu bi se temu reklu nekako drugače: k*š pi*ka
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

nekdo_02 ::

Danes ima punca rojstni dan in sem ji dal v volno oblčen iPod in je bila navdušena:D Tak da zgleda da je moja idela super uspela.;)

miko 55 ::

ja pol pa je to to. če si približno vedel, kaj naj bi ji dal, nas ne bi bilo potrebno moriti ;(( ;((

;-) ::

eh baje da so punce z malim zadovoljne...bančno kartico ji daš pa milijon limita.

syti ::

nimam ideje kaj bi kupil punci za 16let. skupaj sva skoraj 2 leti. pripravljen sem dati do 120EUR (za tok je dala ona men)
kkšne ideje :8)

koyotee ::

pejta v toplice za vikend ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

YaN-cH ::

Kupi ji čokolado in to taveliko z celimi lešniki.

syti ::

čokolede ne je..
toplice ne pridejo v poštev zaradi šole :(

amigo_no1 ::

24 mesecev skupaj in sprašuješ tu, žalostno res.
Cene daril se ne gleda, včasih šopek sveže nabranih rož s travnika odtegne več kot en kup (drago plačanih) vrtnic iz cvetličarne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

syti ::

sprašujem, ker pred mesecem dni sem imel jaz rd, mi je prinesla 100e vreden bon. sedaj bi pa predvsem njena familija čudn geldala, če bi ji jaz za veliko manj kupil.. sama mi govori naj samo jaz pridem, pa bo, tako kot sem ji govoril jaz..
nekaj ji morem kupiti pa nimam nobene pametne ideje..

nevone ::

sprašujem, ker pred mesecem dni sem imel jaz rd, mi je prinesla 100e vreden bon.


Kupi ji nekaj za ta 100 everski bon.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

syti ::

Bon je za doloceno trgovino, v kateri ni nic za njo..
Rada ma kopanje v banji, masazo od mene, hokej, kitajsko hrano..

jazbec ::

kup karte za finale lige ebel;)
al pa za finale državnega prvenstva;)

priporočam za finale državnega
večni derbij bo spet letos
olimpija-acroni in obranli bomo naslov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jazbec ()

nevone ::

Rada ma kopanje v banji, masazo od mene, hokej, kitajsko hrano..


Kupi ji dišečo kopel za kopanje, po kopanju jo zmasiraj, potem pa pojdita na hokej ali pa v kitajsko restavracijo ali pa kar oboje. Naveden vrstni red ni obvezen.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

nastyboy ::

Se mi zdi da je takšnih problemov z darili bilo že kar nekaj.. in zanimivo je na to temo nastalo kar nekaj knjig. Če hočeš kaj bolj osebnega ji sam kaj naredi, ali jo kam pelji. Sicer pa se mi zdi da sem enkrat bral knjigo "101 Valentines ideas" mogoče boš notri našel kaj - pa se mi celo zdi da je pisana bolj za plitve žepe. Sicer pa meni osebno dosti več pomeni če se nekdo sam potrudi, kot da nekaj kupi v trgovini.

LP

urosh ::

ena taka malo boljša - vzameš ono veliko vrečo za smeti (črno), kupiš si oni mini stroj za kokice delat, pa 5kg kokic, pa jih v to vrečo narediš. Spodaj pa lahko dodaš kako drugo darilo notri. Še en teden bo jedla kokice (preverjeno večkrat). Sicer je to mogoče bolj primerno za nesti na kak rojstni dan, kjer je dosti ljudi, da se vsaj nekaj od tega poje :)

btree ::

v Swarovski ji kupi ene uhane

perci ::

Kupi ji dišečo kopel za kopanje, po kopanju jo zmasiraj, potem pa pojdita na hokej ali pa v kitajsko restavracijo ali pa kar oboje. Naveden vrstni red ni obvezen.
Mater bi blo fajn, da bi tut moja žena tkole po forumih pisala "drugim", kaj si želi, hehe.

Ni ga hujšga kot darila kupvat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

nevone ::

Sej ne, da bi imela kaj proti takšnemu darilu, ampak moj predlog je izhajal iz tega, kar je syti povedal, da ima njegova rada.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

syti ::

nevone je izjavil:

Rada ma kopanje v banji, masazo od mene, hokej, kitajsko hrano..


Kupi ji dišečo kopel za kopanje, po kopanju jo zmasiraj, potem pa pojdita na hokej ali pa v kitajsko restavracijo ali pa kar oboje. Naveden vrstni red ni obvezen.

o+ nevone

Ko bi bilo kaj takega izvedljivo bi bilo super:))
Sem se odlocil za prfum..
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj kupiti svoji punci za 18. roj.dan?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
586793 (2688) VladarP

Rojstno dnevno darilo...

Oddelek: Loža
399105 (7734) OmegaBlue
»

Kaj kupiti punci za 18. rojstni dan

Oddelek: Loža
3818453 (17348) LordWorm
»

kaj kupiti punci za 18 let

Oddelek: Loža
398148 (7221) Soldier
»

puncin rojstni dan

Oddelek: Loža
345965 (5344) Gh0st

Več podobnih tem