» »

Poplave na Balkanu

Poplave na Balkanu

fantasycamp ::

Zanimivo je kako je vsak problem na oddaljenem koncu sveta na slotech dan pod drobnogled, samo tukaj pa o tem niti besedice?

Je to nekaj s čem se niti se nočejo ljudje poenotiti?

Lepo bi bilo da je na začetni strani tako kot je drugod par linkov kam dat pomoč, vodo,potrebščine za otroke...

Že nekaj časa gledam in opazujem ta forum in vidim da noben noče nič o tem... vem da je izgovor sej drugod pišejo, samo isto pišejo o Ukrajini(dobra tema) in celo Čezvesoljska Zombi cerkvi pa je must comment tema.

Vem da ić folk glih ni priljubljen v Slo, samo lepo bi blo da je kakšna podpora ljudem ki so dol trenutno v poplavah ki so večje kot površina Slovenije..

rdecaluc ::

Pa ne vem. Veliko ljudi mi pravi, ko smo mi imeli kar hude poplave (sicer s tem ravno ne primerljive) par let nazaj in tudi druge naravne nesreče nam ni nihče iz ex-yu pomagal, zato sedaj nočejo. Nebi se rad glede tega prerekal.

Drugače pa pomoje da vse, ki jih poznam da so pomagali/poslali pomoč imajo tam doli tudi družine.

Če bi rad pomagal, potem pomagaj. Zdi pa se mi brez predmetno tu razpravljat o morali in o tem kako so ljudje tam "bogi".
Est modus in rebus. ,typos

miraldi ::

V Sloveniji je itak itak tok bosancev/srbov da naj sami pomagajo svojim rojakom..

Kdo je/bo nam pomagal, ko bomo v težavah?

Sej so bogi sam jih mam že tu vrh glave
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

nokkj ::

Katastrofa predre ideološki filter, ki ga imajo ljudje, to vedno pravim in je tu lepo vidno. Žal ni dovolj velika katastrofa, da bi postalo trajno. Nobenih sprememb ne bo v vzgoji, izobrazbi, itd... Morda bo učinek nekaj časa (leto?), potem pa spet po starem.

Drugače je pa to bolj tema za nit "Global Warming".

DeeJay ::

Pa ne vem. Veliko ljudi mi pravi, ko smo mi imeli kar hude poplave (sicer s tem ravno ne primerljive) par let nazaj in tudi druge naravne nesreče nam ni nihče iz ex-yu pomagal, zato sedaj nočejo. Nebi se rad glede tega prerekal.


Jest pravim, da morš bit vedno boljši od ostalih. Če bi vsak gledal samo na to kolk je dobil od nekoga, da bo potem v isti meri vrnil, bomo šli kmal v propad. Jest nisem od "dol", tut nimam tam nobenih sorodnikov, pa sem vseeno peljal cel avto oblek ter hrane v eno od zbirališč zato, ker se mi zdi to človeško. Daroval sem tudi vedno, ko so bile pizdarije pri nam. To se mi zdi najmanj kar lahko nardiš za drugega, ki potrebuje pomoč.

Vajenc ::

miraldi je izjavil:

V Sloveniji je itak itak tok bosancev/srbov da naj sami pomagajo svojim rojakom..

Kdo je/bo nam pomagal, ko bomo v težavah?

Sej so bogi sam jih mam že tu vrh glave

Nam v takih primerih vedno pomagajo bogatejši sosedje in tudi kakšna Nemčija se pogosto najde. Letos ob žledu so nam pomagale naslednje države: Avstrija, Češka, Hrvaška, Italija, Madžarska, Nemčija, Poljska, Romunija, Slovaška, Srbija, ZDA.

V Sloveniji smo prek tukaj živečih južnjakov, verske skupnosti, rdečega križa in intuziazma ljudi, ki jim je mar zbrali kar precej pomoči za pomoč aktualnim poplavljencem. In to je edino prav.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

111111111111 ::

Z dobrimi deli se pač ne hvališ. Sosedom pomagaš pa je, ne rabiš ravno po forumu pisat.

Smurf ::

Predvsem ni kaj dosti debatirati o tem. Za samo pobiranje prispevkov/zivilj cisto dosti pokrito s strani medijev, zato tudi verjetno ni tukaj nastala tema.

DeeJay ::

111111111111 je izjavil:

Z dobrimi deli se pač ne hvališ. Sosedom pomagaš pa je, ne rabiš ravno po forumu pisat.


Če je to letelo slučajno name, ti povem da je moj post daleč od samohvale, ampak samo moje mnenje kaj se mi zdi prav.

jakan123 ::

fantasycamp je izjavil:


Vem da ić folk glih ni priljubljen v Slo, samo lepo bi blo da je kakšna podpora ljudem ki so dol trenutno v poplavah ki so večje kot površina Slovenije..
]


Niso vsi nepriljubljeni :)
Sem bil že nekajkrat v Srbiji in sem bil vedno znova presenečen, kako dobri ljudje živijo tam. Vedno sem bil povsod zelo dobrodošel. V eni vasici sem navezal kar nekaj stikov in smo tudi sedaj v kontaktu in jim z veseljem pomagam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prebežniki prebili ogrado

Oddelek: Problemi človeštva
194135 (3815) Disconnected

Slovenija na prvem mestu po pogostosti googlanja izraza "Chemtrails" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7012465 (9791) dzinks63
»

Cena strojne opreme - od česa je odvisna

Oddelek: Strojna oprema
211517 (1057) klinker
»

Poplave (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
45976247 (54792) lexios
»

Mura grozi

Oddelek: Loža
412863 (1723) sid911

Več podobnih tem