» »

Civilization 3 (PTW)

Civilization 3 (PTW)

darh ::

Ne razumem logike težavnistnih stopenj v omenjeni igri... prva lahka ko pasulj, druga ravno prav, tretja svinsko težka... kaj šele naslednje (nism upal pogledat)

Uglavnem... je kdo za kak multiplayer? 1v1 al pa še kej več? Da vidim kolko sem slap v MP ;)
Excuses are useless! Results are priceless!

nurmaln ::

Pa je teb jasn, da bi MP traju tm ene tri dni???:\

darh ::

itak.. al pa tri tedne :)

wonna? :D
Excuses are useless! Results are priceless!

Vesoljc ::

kwa pa pravte na PBEM (play by email) :)
sem enkrat isku partnerje za alpha centauri, pa noben od "lokalcev" ni biu zainteresiran... ;(
sam še vedno visim na dial upu, tko da kšnga multiplayerja si ne morm prvoščt ( no ja kšna urca bi še šla :)) )
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

ABX ::

Logila težavnosti pri CIV3 je zelo enostavna.

Pri lažji stopnji imaš ti prednost pri proizvodnji in začetnih enotah v primerjavi z AI na višjih pa je obratno.

Pri višji stopnji tvoja mesta tudi prej začnejo jamrat z civil disorder.


Poglej si drugače kak civ fan link.

Zadevo so preštudirali v nulo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tito ::

Če bi kdo šel sem prec za... Lahko pa usekamo kakšno slovenci proti kakšni drugi rasi... da se že na začetku zmenmo kdo bo zaveznik in skom... Sam bl zanimiv je da se zavezništva tvorijo med igro ;):D

Če bi kdo špilu eno za probo naj se javi...

Drgač sem obrnil špil na njatežji stopnji (malo lovdanja je blo potrebno ampak je šlo) sam to je že lep čas nazaj in sem do zdej vse pozabu...:D

darh ::

Tito, wonna? :D
Excuses are useless! Results are priceless!

Tito ::

Lahko bi šla ja, sam treba še kakšnega najdt... Ker je 1v1 totalno bedno:D, če daš pa sovrage je pa totalno nepošteno:D. Lahko greva pa midva pa proti dvema neslovenca, sej je skos neki folka gor :D.

darh ::

Po ST lanu, prow? :)
Excuses are useless! Results are priceless!

Tito ::

Kako?

Tito ::

Kaj nebi prek interneta s drugimi? Na gamespayu (ne sekiraj se tudi piratske verzije delajo...:D )

Red_Mamba ::

count me in ladies :D

darh ::

Tisti ki bi šli kak match, let me know, vas bom dodal v PM.

Red_Mamba, tebe pa tudi čaka msg :)
Excuses are useless! Results are priceless!

Ziga Dolhar ::

/me je naložil PTW ...
https://dolhar.si/

Tito ::

Če bi še kdo špilal, naj se oglasi na...

arnesov server

kanal #games.si

Tito ::

Mate morda kej cajta, da bi šli dele? Men in bratu zdej vse dela... Včeri sem eno urco igral in je delal odlično brez štekanja...:D

GregiB ::

Alo, jest sem zej nabavu CivIII Conquests... Ima kdo interes, da zaigramo MP? Vem, da traja ena igra zelo dolgo, a moj predlog je, da se povežemo prek, recimo MSN-ja, pa se lahk sprot zmenmo, kdo hosta, do kdaj igramo (po etapah) itd? Sej, če je zemljevid dost mejhn, pa igra nekje 3-4 l'di, gre tud kar hitro?!
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Red_Mamba ::

jst mam PTW pa mi je do sedaj delala online obupno, lag takšen da ni možo igrati
sploh ne vem v čem je problem, pa sem igral da je PC direkt na ADSL modem povezan.
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

GregiB ::

Prvič, morn rečt, da so C3C dost boljš kot PTW... Sicer pa, kolikor vem, je lag povezan tudi s tem, kdo host-a MP špil...
Enkrat sem igral c3c s dvema avstrijcema in necem, pa je letel, kot šus, ampak ne prek Gamespy-ja ampak direct IP...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Civilization VI (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11718953 (2500) Sony-Tech
»

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
934131640 (16886) Bantani
»

Civilization V (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11015430 (9646) Morientes
»

Aliens vs Predator 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15316985 (10187) Guzzy
»

Colin McRae Rally 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
795291 (4389) mloncar

Več podobnih tem