» »

Grim Fandango

Grim Fandango

mchaber ::

Problem je sledeč(že kar na začetku:8) ):
V invertoriju je:gasil. aparat,kruh,balon,karte,kosa

v tisto cevo pošto pošto sem vrgel kruh in odšel v prvo nadstropje.Kako naprej?Rabin tudi pomoč, ker nevem kje bi dobu hakljc, ki bi ga uporabu na strehi da bi pršel do lojtre?!

aJA še nekaj: pište samo hinte ker nočem spoilat užitka pri tej igri :D
.

BigWhale ::

se mi zdi, da moras tam spodaj kjer je tisti 'mail relay' v eno rezo karto utaknit. Da prekines tok zraka in potem nekaj dobis, sem pa ze pozabil kaj :P

mchaber ::

Ne znam:8)
.

mchaber ::

Googl je vedel vseeno hvala:*:D
.

Xplicit ::

ma ti mors kolkr se spomnem une balone napolnt z enim lepilom (tist k en model nekoga 'zalije' v krsto al neki tazga - tm napolnes 2 balona, vsazga z drugo tekocino) pol gres gor in posljes 'po mailu' oba balona, pol se v pritlicju kjer se razposilja posta vse zabase, ti gres pol dol s preluknjano karto in tm k un spuca vse in gre vn das karto v cev in dobis novo nalogo

mchaber ::

Xplicit,sem že pogrunat,vseeno hvala.Lep dokaz da so na forumu dobri ljudje.:) 8-)
.

Xplicit ::

ne sej sm vidu da si ze pogruntu, sam ce bo se ko drug kdaj isku po forumu, da nau odpiru nove teme oz. isku z googlom, ce lahko kdo celo kdaj celo pomaga :\

mchaber ::

Še en problem:D

Je v gozdu en generator pa drevo.Neki je treba samokolnico premikat pa nevem kako?:\
.

Ziga Dolhar ::

Jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj.

Doseči želiš, da bo ona čudna stvar tam čimbolj zibala levo .. desno .. levo .. desno .. Usklajeno :-).

p.s.: na netu je POLNO vodičev.
https://dolhar.si/

mchaber ::

>Doseči želiš, da bo ona čudna stvar tam čimbolj zibala levo .. desno .. levo .. desno ..

Kdaj?A ko je oranež debelujar gor in se tisto vrti?:\

na netu sm kr nekaj najdi samo...:))
.

mchaber ::

Problem rešen.0:)
.

MilkyWay ::

Eno nevmesno vprašanje; Grim Fandango deluje pod XP-ji?

BaRtMaN ::

MilkyWay ::

Eden pravi, da deluje, drugi pravi, da ne deluje. Komu zdej verjet?

BaRtMaN ::

Probaj. :)

Imam jaz špil doma, samo sem trenutno preveč na tesnem s placom na diskih, tako d ane morem sam probat.

mchaber ::

Na Win2003 deluje super.;)
.

mchaber ::

Še en problem..:8)



Treba je pritisnit na gumb, skočit na viličarja in zapeljat v luknju v vratah.Težava je, da lift odpelje prehitro.:(

kak` hint?
.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

Ziga Dolhar ::

A ne gre lift v dve smeri? Gor in dol? :)
https://dolhar.si/

mchaber ::

lift deluje.:)

Ampak enostasvno prehitro prevozi pot.Pritisnem na gumb, skočim na viličarja a vse to je prepočasi:( , ker je že takrat tista luknja v steni ze mino.:O
.

Simko ::

mchaber in ravno zaradi tega problema jaz nisem obrnil igre pred leti :(
Ne vem - prehiter racnualnik al kaj je to?

ripmork ::

ja s to foro z viličarjem sem se tudi jst kar neki časa zaj....samo vadi in vadi in slej ko prej ti bo uspelo-nekako glih taprav cajt moraš zapeljat z vilicami v odprtino kjer predvidevaš da je nadstropje...pa nauči se hitro skočit not v viličarja-ko boš znal bo u iber lahko:)) tista da igra prehitro teče je pa bolj izgovor za nespretnost z viličarjem:\ >:D

P.S.-ti ne veš kolk sem ti "fouš" da še nisi obrnu Grima.Sigurno najboljši špil kar sem jih igral in mi je žal da sem ga že obrnil:'( (3x:D )...pa tudi jaz sem si "malce" z Googlom pomagal.Vso srečo pri reševanju Meche8-) !!

rfmw ::

tudi zame je bil to en najboljših špilov. žal mi je, da se več ne spomnim zgoraj omenjenih problemov in rešitev, saj mi je bil špil res kul. eno pa drži, končal sem ga v zelo kratkem času, ne vem več točno, v dveh ali treh dneh, tako da želim ti čim več užitkov>:D
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

mchaber ::

Lol sm najdo da so računalniki dandanes prehitri je treba inštalirat nek popravek. Bom probal im poročal.:)
.

mchaber ::

Yuhu, deluje!:D





8-)
.

damirez ::

Jest sm jo tud dons zacel spilat in morm rect da je ful zakon. Prej je nism sm jo sam probal in mi neki ni bla.

Lucasartsove pustolovscine so NO1.

ripmork ::

samo eno vprašanje: a maš original?:\ ....jest sem trikrat obrnu Grima(vsako leto na dan mrtvih sem ga začel igrat>:D ),ampak mi ga je vedno frend posodu,sam zdej ga je pa zgubil.....na netu pa nisem in nisem uspel najdet Grima s crackom (edina šansa je da špilaš s tistim emulatorjem kao da imaš še en pogon,samo se ni obneslo.....če se bo še kej v šparovčku nabral bom morda le kupil kar original(če mene vprašaš edina igra ki si zasluži da je kupljena:D )

TomazXX ::

imho je pa da je brezveze spilat ce mas zravn walkthrough k spil izgubi svoj "magic":\
Look on tha bright side! It couldn't get worse than this....

ripmork ::

ja če se en teden drkaš pri eni nalogi potem šele igra zgubi svoj MAGIC>:D ....sam sem uporabljal walkthrough,ampak res ko mi nekaj ni in ni uspelo naredit in sem že izgubil vse živce....je pa fenomenalen občutek ko padeš noter v igro in rešuješ težavo eno za drugo:))

TomazXX ::

hehe to je pa res, sam primankuje takih igrc:\
Look on tha bright side! It couldn't get worse than this....

ripmork ::

včeraj sem na netu našel stran(neuradno) od Grim fandanga!...imate vse gor od forumov do wallpaperjev in celotne zbirke soundtrackov iz špila:)) grimfandango.net

mchaber ::

No, v tem trenutku ne dela, ampak soundtracki8-O ..:)

Le zakaj ni nadaljevanja te igre;(( :| :\


:'(
.

ripmork ::

če bi bilo nadaljevanje bi bilo najverjetneje bedno in bi GF izgubil veliko oboževalcev,seveda pa obstaja tudi možnost za uspešnico:D ....če pa bi res drugi del prišel sem prvi v vrsti>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tresenje stavbe

Oddelek: Loža
273313 (2072) harmony
»

Viličar

Oddelek: Na cesti
265544 (4011) noraguta
»

Ko odložim slušalko na telefonu se mi zažene računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
548882 (3860) Daniel
»

Chaser - pomoč

Oddelek: Igre
451297 (975) WildTHink
»

DEUX EX HELP

Oddelek: Igre
171791 (1616) MRB0rYS

Več podobnih tem