» »

Anketa o varnosti koles

Anketa o varnosti koles

jc1654 ::

Pozdravljeni!

Smo skupina študentov fakultete za Računalništvo in informatiko. V okviru predmeta Ekonomika in Podjetništvo smo pripravili anketo o naši podjetniški ideji, ki se tiče varnosti koles.

Vljudno vas prosimo, če si vzamete 2 minuti časa in anketo izpolnite.
Vsi odgovori so anonimni!

Anketa koloSLED

Hvala in lep pozdrav!

Blinder ::

se vam vid da ste v Ljubljani. Na podeželju koles ne kradejo ter jih tudi ljudje ne uporabljajo kot prevozno sredstvo. V ljubljani večina koles je vrednih manj kot bi stala ta vaša idejna rešitev. Pa na FRI-ju so vam tudi oprali možgane s tem, koliko je računanličarjevo delo vredno. 40-150€ za tak sistem... japajade. Za 5-10€ bi se lahko pogovarjali. Tisti, ko imajo 1000€ vredno kolo pa ga ne uporabljajo kot prevozno sredstvo za po ljubljani, tako da ga ne puščajo parkiranega v temnih ulicah ljubljane...
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

matobeli ::

No, življenje z kolesom obstaja tudi izven Ljubljane. Če živiš v manjšem mestu se ti ni potrebno ZELO bati kraje zato pride v upoštev uporaba kolesa ki stane več kot 50€. Recimo do 300€, za takega bi pa mogoče bilo smiselno odšteti kakih 50€.

Obvezno pa imet sistem ki omogoča zaklep na "štango". Drugače ga odnese, tisto trobljico pa že dol vrže.

LJ4L ::

Kar naenkat je anketa iz kolesa prešla na njihov sistem. Osebno uporabljam to http://www.conrad.si/Klju%26%23269;avni...
LP from LJ

Matek ::

Kul ideja za izdelek, ampak slaba anketa. V drugem delu je kup stvari, ki bi jih morali dognati sami, ne pa da sprašujete mene. Kaj pa jaz, lolek, vem o napadih s tekočim dušikom in o temperaturnih senzorjih. Jaz vem samo, da bicikle kradejo in da me je strah za mojega. Vi morate ugotoviti na kak način, kako pogosto ter kako se boriti proti temu, potem mi pa razložite situacijo in bom kupil.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Blinder ::

no kot sm reku, za 23€ dobiš podoben sistem. V sloveniji z vsemi nabitimi maržami posrednikov. Da bi se taka stvar lahko prodajala za 40-150€ vam lahko sam na informativnem dnevu rečejo.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

shadeX ::

Ideja za izdelek res ni slaba. Če bi mel dost vredno kolo bi mogoče kupil. Za eno Fuji kolo 8 let staro pa res ni potrebe po tej zadevi :D

Da bi se taka stvar lahko prodajala za 40-150EUR


Kaj pa vem. Če bi te obvestila na telefon ob morebitni kraji, in celo sledila kolesu, pol je zih vredno do 50EUR, kolikor sem tudi v anketi povedal koliko bi za izdelek max plačal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

negotiator ::

Blinder je izjavil:

se vam vid da ste v Ljubljani. Na podeželju koles ne kradejo ter jih tudi ljudje ne uporabljajo kot prevozno sredstvo. V ljubljani večina koles je vrednih manj kot bi stala ta vaša idejna rešitev. Pa na FRI-ju so vam tudi oprali možgane s tem, koliko je računanličarjevo delo vredno. 40-150€ za tak sistem... japajade. Za 5-10€ bi se lahko pogovarjali. Tisti, ko imajo 1000€ vredno kolo pa ga ne uporabljajo kot prevozno sredstvo za po ljubljani, tako da ga ne puščajo parkiranega v temnih ulicah ljubljane...



Motiš se.
All easy problems have already been solved.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

So vam kdaj ukradli kolo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14927271 (5663) GupeM
»

Mestno kolo

Oddelek: Loža
4214051 (5254) carota
»

Prevozna sredstva v natrpanih mestih

Oddelek: Loža
485963 (4855) gendale
»

bicikl za 40 kSIT

Oddelek: Loža
462235 (1598) mzidy
»

Ena fajn naloga

Oddelek: Loža
231280 (925) jeti51

Več podobnih tem