» »

2 računalnika enake datoteke

2 računalnika enake datoteke

kanida ::

Imam 2 računalnika na 2 različnih lokacijah.
In sedaj me zanima ali je možno da ko vgasnem prvi računalnik oziroma da prej ko ugasnem da se vse datoteke prenesejo na drugi računalnik in ko bom prižga drugi računalnik bodo datoteke enake kot na prvem....

Upam da ste me razumeli....

trnvpeti ::

bittorrent sync (synca ko sta oba gor)
mogoce potrebujes se en racunalnik, ki je skoz gor

upam, da si razumel

stb ::

Namesto tretjega računalnika, ki bi bil stalno prižgan lahko uporabiš tudi kako oblačno storitev (npr Dropbox ipd). Je pa seveda za izbor pomembno tudi to koliko imaš podatkov in koliko od teh se ti jih povprečno spreminja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stb ()

trnvpeti ::

stb je izjavil:

Namesto tretjega računalnika, ki bi bil stalno prižgan lahko uporabiš tudi kako oblačno storitev (npr Dropbox ipd).

z omejeno velikostjo, in da vidi se nekdo drug

Machete ::

Mogoče Cobian backup program ?
Nastaviš katere mape, pod kakšnimi pogoji in kdaj se ti skopirajo (prepisujejo, dodajajo nove, prepisujejo n - 5n,...) in ko konča naštimaš da se PC ugasne.
Seveda pa se morata računalnika videti v neki mreži.

http://www.cobiansoft.com/index.htm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

kanida ::

Ja problem je ker bosta v različnih mrežah ampak mislim da to ni takšen veliko problem saj prvi pc bo povezan na 500/100 drugi pa na 100/10...
Jaz bi hotel da se mi vse synca celoten sistem ker vsaki drugi dan naredim veliko projektov,sprememb,zavihki in mislim da kakšen dropbox ali kaj podobnega ni primeren...

trnvpeti ::

vsaj kaksne pol ure, da sta oba racunalnika istocasno prizgana ti bo dovolj, da pri bittorrent sync ne bos rabil se tretjega racunalnika

kanida ::

Pa to bo čisto vse datoteke prekopiralo?
Tudi naložene programe?

trnvpeti ::

kanida je izjavil:

Pa to bo čisto vse datoteke prekopiralo?
Tudi naložene programe?

prekopiralo bi ze
ampak win ni linux recimo

Invictus ::

kanida je izjavil:

Ja problem je ker bosta v različnih mrežah ampak mislim da to ni takšen veliko problem saj prvi pc bo povezan na 500/100 drugi pa na 100/10...
Jaz bi hotel da se mi vse synca celoten sistem ker vsaki drugi dan naredim veliko projektov,sprememb,zavihki in mislim da kakšen dropbox ali kaj podobnega ni primeren...

Slabo misliš.

Dropbox je super, če ti je kapaciteta zadostna. Če si NSA paranoik, si pa si narediš več malih TreuCrypt particij, ki se sinhronizirajo gor.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

bobby ::

trnvpeti je izjavil:

vsaj kaksne pol ure, da sta oba racunalnika istocasno prizgana ti bo dovolj, da pri bittorrent sync ne bos rabil se tretjega racunalnika



No tole je bila pa meni koristna informacija. zdele sem se malo poigral in zaenkrat mi je všeč in opravlja vse, kar rabim, poleg tega je "CLOUD" na meni znani lokaciji.

Ali je možno nekomu poslat torrent link, ki bi bil vezan na tale moj torrent file in si lahko oseba dol skopira s totrrent programom samo določeno datoteko?
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

trnvpeti ::

tocno dolocen file
naredis dir, ga das tja notri
in mu posljes btsync share link

trnvpeti ::

bitbox menda to dela, jz se nisem to uporabljal


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri free cloud backup (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
5016017 (12795) bobby
»

Sinhronizacija med dvema računalnikoma

Oddelek: Programska oprema
111893 (1707) bobby
»

google drive ali dropbox in backup map ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61042 (878) kumer
»

Google bistveno pocenil svoj Drive

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4916822 (14177) emmentaler
»

Lokalni "Dropbox"

Oddelek: Programska oprema
141614 (845) axee

Več podobnih tem