» »

Kje v Italiji kupiti vstopnice

Kje v Italiji kupiti vstopnice

ajs1 ::

Živjo, stvar je taka. Rad bi šel na en koncert, a so pri nas prek Eventima vstopnice precej drage. V Italiji se preko Eventima prodajajo precej ceneje. Zanima me, če se kdo kaj spozna na to..kje je možno v Italiji kupiti vstopnice za koncerte? Oziroma kje imajo kakšen Eventim? Prek pošte ne bi naročal, saj moram še nekaj doplačati, me bencin čudežno pride manj :P. Hvala :))

#000000 ::

Ker koncert ?

ajs1 ::

Aerosmithi, 25.6.

polpo ::

ticketone.it
Podobno kot eventim, se lahko kupijo vstopnice "kjerkoli".
70EUR je vstopnica -> http://www.ticketone.it/biglietti-aeros...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

ajs1 ::

To sem že videl, a me na koncu pride vse skupaj 186,41EUR, z vsem vključeno..:/..namreč ne da se naročit preko prve Express Freight Italy poštnine kot je tam ena izmed možnosti (10EUR poštnina), pač pa je možna v Slo samo dražja dostava (40EUR)...:/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ajs1 ()

#000000 ::

Najdeš enga ki gre v italijo pa ti spotoma kupi.

polpo ::

ajs1 je izjavil:

To sem že videl, a me na koncu pride vse skupaj 186,41EUR, z vsem vključeno..:/..namreč ne da se naročit preko prve Express Freight Italy poštnine kot je tam ena izmed možnosti (10EUR poštnina), pač pa je možna v Slo samo dražja dostava (40EUR)...:/


Pa jih it kupit do najbližje meje, ali ti je preveč daleč?
Ne vem jaz imam 10minut do Trsta, pa sem jih vedno v Torri šel iskat...

ajs1 ::

Ja, povej mi prosim kje točno je to. Pa se lahko jutri odpravim iskat, če bo čas. Ker sam ne vem kje so te zadevščine v Italiji. Sicer pa sem iz Lj :)..kakor gledam pa počasi zmanjkuje kart..upam, da še ostaneta 2 :))..Imajo morda kakšno spletno stran, da bi se videlo, če sploh imajo tam karte, da se ne bi zastonj vozil dol? Hvala

Ja #000000....na žalost ne gre nihče v Italijo, vsaj ne da bi vedel :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ajs1 ()

#000000 ::

Kako ne pulpo je že skor tam :)

zmen se z njim, sej map paypal in podobno ??

Al pa se dobista na meji ipd. ter gresta skup, plačaš kako pijačo in to je to :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

fosil ::

S Torri je verjetno mišljen nakupovalni center Torri d'Europa v Trstu - tukaj
Ne vem sicer v kateri trgovini tam naj bi to nabavil.

Sedaj vidim da je verjetno mišljen media world.
Če greš na tale link in vpišeš ime mesta (npr. trieste), ti pokaže prodajna mesta, pa še na zemljevidu ti pokaže.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

ajs1 ::

V bistvu paypal še nimam registriran. Moram it na banko, da dobim tisto 4mestno številko, ki jo moram vnest ob registraciji kartice..Sicer to ne bi bila slaba ideja kot pravi #000000. Kaj praviš polpo? Je pa res, da bi bilo prej fino vedet, če tam res imajo karte za Aerosmithe..

Ker, če je to ta zadevščina kot si prilepil fosil, potem naj bi imeli karte.to stran sem že obrnil naokoli pa mi še ni jasno..oh, pri teh italjanih res nikoli ne veš :P

ajs1 ::

Razmišljam, da bi kar poklical jutri dol v Trst, v eno izmed teh dveh poslovalnic, ki si jih prilepil fosil. Morda pa znajo kaj angleško in bi mi uspelo rezervirati karti za 1 uro (tolko imam do Trsta recimo).

fosil ::

Hah, italijani pa angleško. Ti še nisi bil nikol v italiji a ne?
Če sistem delujejo kot pri nas, kar pozabi na rezervacijo.

Pa če v tist link, ki sem ga dal vpišem trieste dobim 4 poslovalnice.
Tako je!

ajs1 ::

Heh, že dolgo časa nazaj ja :P
Aja, če jaz vpišem Trieste mi tole ven vrže...

Media World Trieste (NO CALCIO)
in
Ticketpoint (UTAT) - Azalea

No saj hvala vsem, šibam zdaj dol pogledat, mogoče pa bo kaj sreče :)

#000000 ::

Govor Slovensko TRST je NAŠ :) anyway večina folka vsaj razume osnovno slovensko na tržaškem, vedno bilo in vedno bo tako, težko pa najdeš koga ki ti dejansko odgovori slovesko nazaj več kot dve besedi, ampak ključno da te razume kaj češ met.

auguri

ajs1 ::

Hehe, se strinjam :P...sem šel po karte, jih dobil, super :P..
sej je bila štorija danes, vprašava s kolegom dol enega italjana kako točno se pride do trgovine. Se zgovarjamo malo italjansko, malo angleško, dokler nismo ugotovili, da je slovenec in živi v Trstu. Super res heh..
Hvala še enkrat vsem za pomoč.

#000000 ::

Evo kva sem ti reku :)

MIHAc27 ::

Drugače jaz ko sem kupoval karte za koncert v Milanu... sem označil osebni prevzem na lokaciji. In res, pred dvorano je bila hišica, pokazal sem print emaila in dobil lepo karto.
Je pa res, da bi bolj mirno spal, če bi karto fizično imel prej v roki :) Nikoli ne veš kaj gre lahko narobe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izlet v Trst iz Opčin...

Oddelek: Loža
66132 (5948) matijadmin
»

Najceneje do Dortmunda

Oddelek: Loža
72085 (1837) Orchestra
»

Kako prit čim ceneje na rolanje v Pariz? :)

Oddelek: Loža
155455 (4783) sesko
»

Let z letalom na Irsko.

Oddelek: Loža
304045 (2034) MitjaM.
»

Kje kupiti radeona 8,5k

Oddelek: Kaj kupiti
291967 (1387) HeMan

Več podobnih tem