» »

Kje kupiti radeona 8,5k

Kje kupiti radeona 8,5k

HeMan ::

Kje v Italiji bi se dalo kupiti radeona 8500(tega ta novga :)) Rad bi ga cim prej kupil :) In ker sem prebral test, vidim da je tam dosti cenejsi.

Hvala za odgovore.

tedybear ::

A se ti kam mudi? Zakaj kupovati nekaj ''čisto'' novega...te vprašam koliko boš dobil sedaj čez pol leta?
KABEL RULA!!!

PeTe13 ::

Capitalism stole my virginity!

Daishi ::

Heman, kupi in spilay RTCW, pa se Tedybear-ja povabi! :D

MAAAAAAAAAA ! Kej tacga se ni rohnelo na moji masinci!
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

tedybear ::

Daishi: me ne gane nekva dobra kvaliteta in hitrost v fps-jih...:))
KABEL RULA!!!

HeMan ::

Vprasal si me zakaj hiteti ? KER imam samo voodooja 3 ze 3 leta !! Imam pa 1ghz in voodoo je prepocasen. se CS mi skor steka :)

Hvala za odgovore.

HeMan ::

Zdej pa ce mi se en pove kje je ta trgovina v italiji, ker jst ne razumem nic italjansk, se cenik sm komi najdu :) Sam pocen pa je ! :)

tedybear ::

HeMan,mislim,da greš do Trsta ob cesti,kjer vidiš dol mesto,do konca potem desno pa spet naravnost....V glavnem je trgovina pred fakulteto....Glej na en tak čuden križišče in zavij skrajno LEVO! Pa ulica je malo nagnjena dol hehe...itak je cel Trst nagnjen haha...
MIMOGRED:
ATI ALL IN WONDER RADEON 8500 !!!!
KABEL RULA!!!

BC3 ::

GORICA Via Giustiniani 97 - 34170 GORIZIA (GO)



TRST Via Cologna 47/b - 34127 - TRIESTE (TS)

-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

HeMan ::

Hvala za vse, se posebej za zemljevide :) Domnevam a si jih na netu dobu in da znas italjansko :D

BC3 ::

-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

azeed ::

Dovolite mi, da pripomnim:
V Trstu Essedi ne vrača davka IVA !

tedybear ::

Kako ne vračajo IVE? Po zakonu morajo vsem izven Italije!
KABEL RULA!!!

azeed ::

Zaradi "internih problemov". Pač je to njihova odločitev, da ne delajo faktur za izvoz - pa naj ti je prav ali pa ne!

BC3 ::

Kaj pa v Gorici?!

HeMan ::

Ja mene tud za gorico zanima, ker itak tja grem kupit. Ce ne jim bom pa mailal. Mialite da bodo na anglescino odgovoril :D

tedybear ::

Azeed: si lahko bolj konkreten glede ''internih problemov''...o seveda MORAJO napisati fakturo oziroma dokument za IVO , sej drugače se sploh ne splača iti po robo....si vzaj IVO dobil nazaj za benzin in potne stroške....drugače se sploh ne splača!
KABEL RULA!!!

Daishi ::

V Gorico IVO valjda vracamo ! :D

Kar se ppa tice tistega "morajo" vracat IVO pa ni lih tko. To LAHKO delas, ni pa mus. V Trstu so se odlocili, da lahko tudi NE vracajo IVE. ("Eni so bolj bistri od nas in mi ne moremo doumeti razloga njihovemu pocetju, ker nismo dovolj bistri!" Daishi 2001(c))8-)
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

tedybear ::

Ne mi govorit,da jim ni treba ker MORAJO>:D če ti zahtevaš! Itak IVA pripada državi ne trgovini!
Fantje ne mi govorit poznam Italijo saj sem živel kar nekaj tam ( oče je iz Italije )....
Da se nam razpizdu pa šel v Essedi kao za foro nekaj kupiti preko 300,000 LIT in če mi ne bojo po zahtevku napisali IVE,jao kličem inšpekcijo takoj....LOL
:D
KABEL RULA!!!

Daishi ::

Tedy ! Verjem mi, ka mam Essedi Shop pa sm se ja pozanimu.

Tko kot v baru lahko ne strezejo doloceni stranki, tko lahko tudi tebi ne prodajo v Essedi Trst, ce nocejo.

Rad pa bi enkrat za vselej povedal, da kar delajo v Trstu ni lepo in jaz ( torej Essedi Gorica ) ne soglasam z njihovo politiko. Poleg tega, da so res "super prijazni" in ne vracajo IVE, so tudi neolikani in v naso trgovino posiljajo stranke z reklamacijami. Kao uni v Gorici majo reklamacije cez. ;((
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

tedybear ::

Se strinjam,da so neprijazni in leni....lani,ko sem bil tam so najprej zamujali z odprtjem ene 10 minut potem pa so bili notri eni 3 bozoti,tako,da se jih tok napizdu da so me kar gledal HAHA....Sem zahteval seveda IVO papirje in dobil ker drugače bi pa pokal!
KABEL RULA!!!

HeMan ::

Ce sm pravilno prebral si ti Dashi lastnik Essedi Shopa v Gorici ? Ce si, bi se lahko po mailu kr s tabo zmenu, mislim vprasal v slovenscini, ce mate na zalogi pa to. Ker nameravam it v soboto v gorico po radeona, pa bi blo dost bl ql v slovenscini zvedt kaj pa kako :)) Pa sploh mate v soboto odprt, upam da niste tko k malcom :))

AlienRex ::

V novem ceniku MLacom imajo:
ATI RADEON 8500 64MB DDR OEM 74732 SIT
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

Tomi ::

Daishi menda dela v Essediju, kolikor jaz vem..
metrodusa.blogspot.com

azeed ::

Če pozorno preberete, je pri njih OEM verzija, kar ni enako kot retail!

LP

Daishi ::

Tomi, Daishi ne dela v Essedi Gorica. :D

Tud mi smo dobili OEM inacico ( koncno ) 11k Sit in 25 MHz manj ( 250 namesto 275 )! Retail se vedno dobivamo po kapljicah! :'(
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

azeed ::

To pomeni, da od časa do časa le dobite kakšen retail primerek?

Tic ::

A dej men enga radeona zrihti. Sm brez grafične že 2 meseca!!!!! :( pa mam eno čudno, k jo plata ne zazna in s tem tudi 16 barv:( daj zrihti, plissssssssssss
mejl, če se lahko kej zmenva
persona civitas ;>

Daishi ::

Ja, narocimo 20 Ati 8500 Retail dobimo 1 ! ( Hmm, kaj pa ce jih narocim 400 ??? Hmm ! )

"Cakalna lista" pa se daljsa za R8500 R!

Bojda ih ima Ati en tolko in nic vec. Ceprav zgleda, da bo 300 MHz inacica v januarju! ( spet bo treba sraufat )
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

HeMan ::

Kok pa je OEM slabsi od retail ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je v Gorici poleg Essedija se kdo?

Oddelek: Kaj kupiti
121515 (1202) azeed
»

Nakup v zamejstvu (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
645167 (4318) eiht
»

tržaški essedi ne vrača več I.V.E.

Oddelek: Kaj kupiti
181281 (1038) Trdi
»

IVA

Oddelek: Strojna oprema
131504 (1252) Gogo
»

Kvaliteta pri Essediju- Italija

Oddelek: Kaj kupiti
242025 (1446) Pat_MaGroin

Več podobnih tem