» »

Unreal Tournament

Unreal Tournament

Tr0n ::

The Future of Unreal Tournament!

Free. Development so zaceli danes, skupaj s communitijem.

Here’s the plan:

 We’ve created a small team of UT veterans that are beginning work on the project starting today.
 From the very first line of code, the very first art created and design decision made, development will happen in the open, as a collaboration between Epic, UT fans and UE4 developers. We’ll be using forums for discussion, and Twitch streams for regular updates.
 If you are a fan and you want to participate, create a free account and join the forum discussion.
 All code and content will be available live to UE4 developers on GitHub.
 The game will be true to its roots as a competitive FPS.
 Development will be focused on Windows, Mac and Linux.

RejZoR ::

Sej je lepo in prav, ampak zakaj iz nule, zakaj za osnovo ne vzamejo fenomenalnega UT99 in gradijo na tistem? Kdo pa si ne bi želel refresha legendarnih map iz tega špila, načinov igranja, celo boti so bili neverjetno sposobni in sem se z njimi skor 10 let zabaval, ko nisem imel neke pametne povezave. Pa tud ko sem jo že imel sem zelo rad igral z boti, ker so boli dober challenge in si imel feling, da skor igraš s pravimi ljudmi. Sicer pa je še prezgodaj za kritike, ampak upam, da bo šlo v to smer. Če bo, se definitivno zelo veselim.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Tr0n ::

Ker je cisto nov engine.

sesobebo ::

ja pejt, pa predlagi, ane. ravno zato je z nule. :D

Nagi Bator ::

...zakaj za osnovo ne vzamejo fenomenalnega UT99 in gradijo na tistem?

Mislim, da se tega vsaj delno zavedajo sami, ker ce se ne, so si itak narobe zastavili cilje.
Sicer pa, vec ljudi bo pojamralo tam okoli tega, vec originalnega UT-ja bo v koncnem izdelku.
Osebno me nobeno nadaljevanje ni niti malo pritegnilo.
Original pa... oh, ko bi lahko nazaj dobil ves vlozen cajt, ceprav je bil dobro potrosen!

Dr_M ::

UT je bil super, ampak UT2004 pa se veliko boljsi. Trojka je pa bolj tako no...ne prevec zanimiva.
Je pa imel UT nekaj res odlicnih map iz communitya, ki jih niti UT2004 ne doseze.

RejZoR ::

UT3 je hud samo v Greed načinu z Rocket Arena mutatorjem in triple skokom. Raketna karnaža kjer moraš skoz predvidevat kam bo skočil nasprotnik, da ga zadaneš z relativno počasnimi raketami. Pol pa nosiš zbrane lobanje od killov v nasprotnikovo bazo. Men je bilo to totalno noro.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Pebkac ::

RejZoR je izjavil:

Sej je lepo in prav, ampak zakaj iz nule, zakaj za osnovo ne vzamejo fenomenalnega UT99 in gradijo na tistem? Kdo pa si ne bi želel refresha legendarnih map iz tega špila, načinov igranja, celo boti so bili neverjetno sposobni in sem se z njimi skor 10 let zabaval, ko nisem imel neke pametne povezave. Pa tud ko sem jo že imel sem zelo rad igral z boti, ker so boli dober challenge in si imel feling, da skor igraš s pravimi ljudmi. Sicer pa je še prezgodaj za kritike, ampak upam, da bo šlo v to smer. Če bo, se definitivno zelo veselim.


Zakaj bi se sploh ukvarjali z igro bazirano na 15 let starem enginu, ki je že zdavnaj odslužil svoje, ko pa imajo UE4, ki je praktično v vsakem pogledu boljši, in odpira neprimerljivo boljše možnosti za nadaljnji razvoj in modifikacije? Če bi nadgrajevali staro igro, bi jih stara tehnologija omejevala na vsakem koraku, zato mislim da je veliko bolje, da začnejo čisto iz nule. Sicer pa če prav razumem, imajo v glavni ekipi razvijalcev tudi ljudi, ki so delali na UT99...
Skoraj 100% sem prepričan da bomo videli remake najbolj popularnih map, kot so deck16, ctf-face, itd. Prav tako gotovo ne bodo izumljali tople vode kar se tiče osnovnega gameplaya, ko pa lahko preprosto vzamejo kar je bilo dobro v prejšnjih UT-jih in vse skupaj še dodatno spolirajo. Se mi zdi da da bo "by the community, for the community" pristop prinesel dobre rezultate in stvari, ki jih UT fani dejansko hočejo videti. Zagotovo se bo izšlo boljše, kot pa če bi za developerji stal nek velik publisher s svojimi zahtevami in idejami o tem, kaj se prodaja. Prav tako zaenkrat še ne razmišljajo o konzolnih verzijah, in vseh omejitvah, ki jih le te prinesejo. Sicer pa glede na model financiranja dvomim, da bi Sony ali MS kaj takega sploh dovolila na svojih konzolah. V glavnem, ne bi se rad prehitro veselil da bo igra res presegla UT99 ali 2004, ampak mislim da ima ta projekt velik potencial in sem zaenkrat kar optimističen :)

BALAST ::

Verjetno so vodilni v EPIC prevideli, da se bliža nova kriza glede prodaje računalniških iger in si s tako radikalno potezo želijo ohranit vsaj nekaj dobrega glasu in posledično tudi večje zanimanje za igre na UE4 pogonu.

Konkurenti verjetno ne spijo in nas bodo kmalu zasipali z free2play verzijami njihovih megauspešnic. Predstavljajte si COD z omejeno stopnjo napredovanja, kot je že to pri WoW do lvl. 30.

Zdaj pri Battlefieldu že vidimo da ob izzidu praktično podarijo igro pri nakupu novih računalniških delov in s tem tudi pospešijo prodajo le teh. So pa v ozzadju 10miljonske pogodbe... Potem pa prodajajo DLCje po ceni 12€ in to je enako kot mesečna naročnina na popularne MMO-je.

Vem pa da ta brezplačna verzija UT v začetku ne bo tako dovršena, kot so to bile celovite igre iz EPIC loga(UT 2004 in UT3).

Dokler še obstaja vojna med konzolami in PC-jem je tu še mnogo manevra za izboljšave in ker DLC-ji predstavljajo četrtino cene igre, se bo mikrotransakcije na novem UT 2014 zdele mizerno nizke in tako bodo MAPE, SKINI in OROŽJA postala bolj popularna od samih "polovičarskih" DLC-jev konkurentov.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Jst ::

Dr_M je izjavil:

UT je bil super, ampak UT2004 pa se veliko boljsi. Trojka je pa bolj tako no...ne prevec zanimiva.
Je pa imel UT nekaj res odlicnih map iz communitya, ki jih niti UT2004 ne doseze.



Jaz sem bil na dveh tekmovanjih UT99. Na enem so izbrali moj kill za najboljši kill, ki se je potem vrtel na monitorjih vsake toliko. Sicer sem bil takrat četrti, a sem imel občutek, da bi lahko zmagal, če se ne bi sam sebe v eni mapi za***al.

Bilo je pa tako: Če si padel dol, si umrl. Jaz sem skočil in v zraku me je nekdo zadel, takrat sem se obrnil in z sniperco tega tipa ustrelil v glavo, medtem, ko sem padal v smrt. Noro. Jaz sem bil tako nadrkan UT99, ker mi je bila tako svetovna igra. Org. mape, community mape, Voodoo 3,...

UT2003 je bil švoh, a 2004 me je spet potegnil, da sem igral in igral. Community mape so bile svetovne, takrat sem že imel ADSL, tako da sem špilal po več ur na dan, leta. Dostikrat so me vrgli iz serverja, ker so mislili, da uporabljam kakšen cheat.

Tako da se neizmerno veselim novega UT in mislim sodelovati pri razvoju. Grem se registrirati...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

54j0 ::

Za tiste, ki jih bi zamikalo občasno nažiganje ut2k4, je tukaj nekaj še kar popularnih TAM serverjev:

IP="91.198.152.24",Port=7777

IP="95.156.230.70",Port=15000

IP="95.156.230.71",Port=7000

IP="95.156.230.71",Port=8000

IP="78.72.135.64",Port=7777

IP="85.17.208.105",Port=7777

IP="31.186.250.42",Port=7777

oo7 ::

Unreal Tournament 4 - Gameplay Trailer

Tr0n ::

Kaj ti bo trailer, ce si lahko download zadevo in jo sam spilas? :)

http://www.unrealtournament.com/blog/

tt2 ::

A je kdo kaj testiral. Sam pač ne morem, ker imam preslab pc. Koliko je sploh dokončanih map (do sedaj sem zasledil dve na youtube)?

Tr0n ::

Je kr fun core ja. Pac UT v novi preobleki.

tt2 ::

Koliko map pa je trenutno izdelanih v nulo?

neboben ::

bo tudi za linux sem nekje zasledil hmm. Trenutno deluje na win in mac. Fajn.

ahac ::

Tudi za Linux je, ampak launcherja še ni (se pravi, ga moraš vsakič ročno updatat).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Insan3Lik3 ::

a še kdo igra ut2k4, škatla me doma gleda tko: :(:'(
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

neboben ::

pa je res, že dol vlečem =). Hvala.

Dr_M ::

Zdele sm prvic probal tole pre-alpha verzijo novega UTja. HUD spil. Res spet pravi obcutek, tako kot je v UT2004.
Je pa dober obcutek, prvic probal, pa zmagal. Res je bil pa samo en izjemno dober igralec, boljsi od mene, tko da nevem kaj je bilo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kitl76 ::

Alpha download available

https://www.unrealtournament.com/

Boobiz ::

Dr_M je izjavil:

Zdele sm prvic probal tole pre-alpha verzijo novega UTja. HUD spil. Res spet pravi obcutek, tako kot je v UT2004.
Je pa dober obcutek, prvic probal, pa zmagal. Res je bil pa samo en izjemno dober igralec, boljsi od mene, tko da nevem kaj je bilo.


I want what ur smoking!
I'm drunk, what's your excuse?

m0LN4r ::

kitl76 je izjavil:

Alpha download available

https://www.unrealtournament.com/

A to je ta ista alpha, ki je že na voljo dobro leto ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

kitl76 ::

Ne vem, ker imam comp šele 1 mesec prej sem gonil x1.

tt2 ::

m0LN4r je izjavil:

kitl76 je izjavil:

Alpha download available

https://www.unrealtournament.com/

A to je ta ista alpha, ki je že na voljo dobro leto ?


Zdajle maš 3 mape "dokončane". Prej je bila le ena.

kitl76 ::

Super zadeva kot v starih časih.

frtusnk ::

Zastonj je. Lahko postavis svoj server. Stare mape se pocasi vracajo. Obcutek brzine in akcije je tu, kot v ut99. Sem ze reku da je free?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unreal Tournament III (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18414307 (1962) kuglvinkl
»

Amazon izdal lasten pogon za igre Lumberyard

Oddelek: Novice / Igre
157170 (5484) Red_Mamba
»

Nov popravek in razširitev za Unreal Tournament 3

Oddelek: Novice / Igre
374811 (3380) Ktj
»

Unreal Tournament 2007

Oddelek: Igre
231694 (1154) poluks
»

Unreal tournament 436 -pomoč pri serverjih

Oddelek: Igre
51033 (972) Mavrik

Več podobnih tem