» »

Unreal tournament 436 -pomoč pri serverjih

Unreal tournament 436 -pomoč pri serverjih

Učimse ::

Že nekaj ur se mučim z eno težavo, ker nisem takoj hotu gnjavit na forumu.
ampak ne morem nič sam najt.

allora:

jz bi rad igral Lan on net.

1. ko se povežem na kakšen server mi vedno piše uno da ki mora downlowdat še ne vem kolko kilobitov itd. in tega je ful in sploh ne morem igrat. Čeprav je npr. izbrana mapa in nastavitve igre čisto tipična. mora še vedno neki downlowdat.
kaj mi lahko kdo pove kako naj se tega znebim????
kje moram kaj downlowdat upgrade?

da poudarim gre za verzijo 436!!!!!

ker ne netu najdem vse samo za UT 2004

2. pa me zanima kako lahko jaz postavim server.

čeprav mislim da ga znam vse postavit, pravi kolega iz drgega PCja , da tega serverja nikakor ne mora najti
zakaj???

prosim za čimprejšnjo pomoč!!
ker res ne moram več čakat..

hvala

kinca ::

Odgovor na drugo vprašanje:

Greš pod multiplajer - start new multiplajer game in določiš pravile igre in nastavitev strežnika (ime, geslo). Odločiti se moraš ali bo to samo gostiteljski server (dedicated) ali boš na tej mašini tudi igral (start).

Soigralcem sporoči tvoj IP naslov na katerega se povežejo - multiplajer - open location (vpišejo tvoj IP) in mora delat. Če je računalnik za routerjem boš moral verjetno odpirati tudi porte, saj pri meni je bilo tako.

Potegni z neta tudi 451 path in ga naloži.

Ob vikendih večkrat postavim strežnik s kolegi malo nažigavamo, priporočam ti da strežnik zaščitiš z geslom, ker lahko dobiš naključne obiskovalce ki pa so hudičevo dobri.

Učimse ::

Ok, hvala ti čisto vse sem zaštekal- ostalo pa nekje drugje- če bi se rad kdo vedu kako dobit upgrade v436 naj vpraša.

čaw

urbnzy ::

Lahko uporabiš google, pa napišeše download ....

Drgač pa maš vse mape pa mode za vse UT na Unreal Playground. Če ti pa downloada mape, pa pomeni, da nimaš ti te mape inštalirane oz. v mapi, kjer maš igro inštalirano. Sej je pa naslploh velik map, ki jih nimamo, ker zmeraj dodajajo nove in na serverjih tudi veliko igrajo nove. Pa downloadaš ne samo map ampak tudi različne mode,... Pa zrihti so The al seeing eye pa igraj tam, kjer mapa ni rdečo obarvana.

andper ::

Kar se 1) tiče, po vsaki sveži inštalaciji UT-ja obvezno namestiti še 4 uradne 'bonus pack'-e, ki jih dobiš na uradni strani (desno spodaj) ali pa na essential files for UT.

Mavrik ::

Obvezno si inštaliraj vse 4 Bonus Packe, ker so ravno ti verjetno razlog za to vse downloadanje.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 2142 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
857921 (4551) svetetko
»

Siolov moderator - HACKER ?

Oddelek: Loža
432916 (1353) BigWhale
»

Kako postaviti strežnik za Unreal Tournament

Oddelek: Igre
271559 (1277) kinca
»

UT pure problem

Oddelek: Igre
14992 (884) RookY
»

UT bonus pack!?

Oddelek: Igre
141142 (976) VASkO

Več podobnih tem