» »

gta vice city

gta vice city

««
5 / 14
»»

jRk0 ::

Kako pa Ammu-nation oropas? al se ne da? tudi ce ubijes prodajlca seljackega, so pistole lepo v zraku, pa nic ne mores storit.
You fuck up once, you loose two teeth.

marko321 ::

Zakaj pa moras oropat trgovine, pa zakaj ravno 15.
Pa je sploh kdo naredil več kot je v tem forumu napisano (zanima me kaj še moraš naredit da se igra "nadaljuje")

tx-z ::

kok cdjev ja ta igrca dolga??
tx-z

Vesoljc ::

dva

FAQ
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Hammer ::

Marko321 igra se ne nadaljuje, ko si končal misije s črkami. lahko pa kupiš zgradbe in dobiš dodatne misije

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hammer ()

gonilnik ::

A mi lahko kdo pove katere hiše se splača kupit?Jaz sem naredil vse misije z črkami in telefoni,misije s taksijem, voodoo žensko, motoristi, kupil sem tudi neki bordel čist blizu mesta kjer si na začetku snemaš samo tam nisem dobil dobene dodatne naloge.Tudi v pristanišču nisem dobil nobene.Pri sladoledu pa se vozim okoli pa se mi nobena ne prične pa tudi označeno ni da bi moral iti na kakšno posebno mesto.
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

Hammer ::

če kdo rab

Hidden Package Map:



Rampage Map:


For Sale Map:


Hot Spots Map:


Items Map:


Unique Jumps Map:

mile ::

to mi deli

nuclear ::

a mi lahk kdo pove, če je naredu, čis vse misije kar obstajajo,in da je obrnu igrco... ka sploh veš kdaj si jo obrnu?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

MrX ::

ko boš mel v statusu napisan 100%, pol boš obrnu

nuclear ::

a tnx!!
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

the_unborn ::

konec igre je takrat ko pocis unga sonnyja, ki si mu kao dolzen dnar in stuff in to je recimo nekje pri 60% brez vseh druhih stvari...ce hoces koncat 100% si moras zadnjo misijo prsparat za konec

Xplicit ::

ene par vprasanj:

ko ubijes unga dilerja k zvi na otoku (k ga skupi z unim crncem pocta) pa je pol misija da mors razbit ene 15 trgovin
cajta je ene 5 minut, pa ze sam da tja prides traja 2 min
kak lahka tist vse razbijes ne da bi te dobil k ce zacnem strelat v izlozbe prlaufa ful policajev pol pa nemorm vn iz mall-a pobegnt

una prva misija za haiti-ce k mors ene kovcke pobirat - tm te ful policija ganja, a je bols z aavtom al z motorjem bezat? k mene dobijo/pocjo se predn k 3 kovcku pridem

2 oz. 3 misija za unga rokerja v studiu k mors z limuzino enga ganjat - model ma ful boljsi avto pa mi vedno uide - sm probu tud strelat nanga, sam mi prej avto zagoi k da njega stolcem ;((

una misija za mism da so eni mehicani al neki (en tak mal zavalen model z brki pa en spanski nagalas - juzno od little haiti) - k mors s colnom it haiti-cane pobijat pa ene 3 kovcke pobrat, pol ti pa coln unicjo, tm je pa sam ena bedna jahta k ti jo policija takoj unic (s 5 streli) kak pobegnes od tam?


kak je najboljs te misije narest?

flipflop ::

Vzameš avto pri garaži spodaj,je dovolj hiter,ali pa helikopter na strehi,sam je avto dost hiter.Ko prideš v mall,vzameš orožje in razbiješ šipe na vsaki trgovini,ki je označena z roza kvadratkom.Policaje stiš na miru.Od trgovine do trgovine letiš (držiš tipko shift).Ko razbiješ vse,pač letiš ven.Dobro je,če imaš že pred začetkom misije še "oklep"

Prvi kovček vzameš tako,da greš peš na streho,avto pustiš spodaj pri cesti.Ko vzameš kufer,skočiš s strehe in v avto.Od tu naprej ne bi smelo biti več težav.Z motorjem raje ne hodi,ker te bojo zbili po tleh.

Tuki se pa ne spomnem več,kaj je bilo.8-)

Ko pobiješ vse ljudi,vzameš vse kovčke,letiš za hišo,kjer je parkiran avtek.Z njim zbežiš stran.

MrX ::

obrnu sm špil!!!!!!!!!!
naredu sm pa vse misije in vse parcele pokupu, pol pa dobiš telefonski klic direkt od Sonnyja (un model k hoče dnar od tebe) in pravi da prihaja pote>:D . pol pa se v uni vili strelaš ko norc in na koncu vse pobiješ>:D

marko321 ::

Kaj si vse naredil da si dobil oni klic?
Trgovine si oropal in kaj še vse, daj napisi malo bolj podrobno....

Tradewind ::

Hja, sem opazil na forumu, da bi se lahko v igri letelo tudi s helikopterjem. Dol sem potegnil savegame kjer je vse odprto, sedaj pa me zanima kje najdem helikopter in kako ga naj vozim!?:D
DFI DK P45 - T2RS PLUS, INTEL Q8400, napajalnik 650W,
2X2giga ddr2 800mhz, Maxtor SATA 250GB 8MB,HITACHI 500GB 8MB,
XFX Alpha dog 8800GT 512mb rama

MrX ::

samo 2 trgovini sm oropal, za štos.
1) nardiš vse une misije k ti jih folk daje in telefone
2) kupiš vse hiše, in nardiš vse misije za tiskarno keša, taxi, filmski studio, pristanišče, sunshine autos (dirkaš in 5 wanted cars), bar malibu.
3) za joke sm še mau dirkal v stadionu (kao nascar -3nd, cross -compleated, destruction derby -zmer popušil, pa še eno s helikopterjem sm delu pa uno s crossko uzuni za cajt.

to je to8-O

jRk0 ::

Helikopter je na tvoji vili na onem srednjem otocku...to je en. za druge pa se jaz trenutnon ne vem...menda se je kaki...

vozis ga pa enako kot one malo RC.
You fuck up once, you loose two teeth.

the_unborn ::

na polcijski postaji v downtownu je se en helikopter, en je cez cesto na eni drugi stavbi, en je na tvoji stolpnici tudi v downtownu, en je na enem vrtu v vice pointu...ma teh helijev je ko listja in trave

Tradewind ::

Hja, sem še bolj začetnik pri tej igri, in se nažalost v tem mestu še ne znajdem dobro, zato bom najverjetneje še malo moral iskati, da bom najdel to kar ste sedaj vse povedali!
Če je mogoče možno, bi lahko kiri poslal kakšen screenshot, da bi ga lažje našel!

hvala lepa vseeno za odg, mi bodo tudi koristili!:\
DFI DK P45 - T2RS PLUS, INTEL Q8400, napajalnik 650W,
2X2giga ddr2 800mhz, Maxtor SATA 250GB 8MB,HITACHI 500GB 8MB,
XFX Alpha dog 8800GT 512mb rama

Grey ::

Pi*** in ta pof**an Radeon. Ej prisežem da k bom spet novo kišto kupvou ne bom kupu Radeona niti podrazno. To je tak shrot da večji ne more bit. povhn špilov me zajebava, mi trga slike, se artefakti prkazujejo. Tega mam povh kufer. Pa tut če so najblj pocen pa ne vem kva so še lohk, ne bom kupvau te svinjarije. To SUX do konca. V GTA Vice City mi ravn tko raztrga sliko kokr pr ali3nu. Pa pr NFS pa BF1942 tut. Nč ne pomaga. To je shrot in podn do konca. ;(( ;(( ;(( . NVIDIA do konca lifa:)) .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

kilergas ::

Ocitno kupujes stvari v mesnici.:D

Zheegec ::

0:) Meni dela prav lepo, razen ko je imela malo preveč MHz >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

flipflop ::

Grey, če bi se malo potrudil,bi opazil,da obstaja popravek za tvoje probleme.

P.S. Če si flashal radeona,si za probleme ki jih imaš z njim in špili kriv popolnoma sam,ne ATI.;(

Xplicit ::

se to - kak nardis un telefon (mislm da je ene 3 al 4) k mors v ene 8-9 minutah postrelit en folk
pokaze ti kam mors it po orozje pol pa se narise en trikotnicek kje naj bi bla tarca sam k ke prides je pa sploh ni - je nekje na eni ulici

sam ce je trikotnik pomen da je nekje visje ali nizje od trenutne lokacije, sam jest nikjer ne vidm kje nej bi un lahka bil

the_unborn ::

haha, to te muci taprvi mozicelj? ves kje je, gor na stebru kjer je nek plakat

ali3n ::

flipflop - men tist popravek (1.1) ne pomaga; kartica je pa nenavita in nefleshana - tovarniška torej...jaz bom počakal še naslednje gonilnike, če ne bo bolje, gre kartica nazaj v štacuno in kupim Nvidio...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

tx-z ::

kaj zaboga so nardil s to igrco?? na 1024*768 mi skor nč ne šteka, 3ka pa mi je na 640*480 štekala :) hh.mam pa 950MHz, 512MB, 32MB ..edin bedn je k se v letu 1987 al kdaj dogaja.
tx-z

Grey ::

Ej flashu kartice nism k še procesorja ne navijam. Pa tut Patch 1.1 ne pomaga pa tut Catalyst 3.4 ne. To je sranje!!!

ripmork ::

pa dej mal povej katerga radeona maš?....

Grey ::

Ja mam Sapphire Atlantis Radeon 9000Pro 64MB. Meu sm ga pr unih na servisu že k je biu čist nov k se že od takrat to pojavlja. In oni mi lepo govorijo da to ni "nč narobe" s kartico. Ej če pa res ni nč narobe s kartico je pa ATi res SUX. Prec zamenam za FX5200 pa tut če je počasnejši.


Kar se pa GTA tiče je pa tole hud špil. Vsaj tko mi frendi pravjo k so ga igral pa tut pr sošolcu sm ga mal igrou.

Nikita H ::

Zigam: He he zanimivo, men pa lih to da se dogaja v osemdesetih najbl sede; vzdušje - muska, pa cujne...Verjetno nostalgija, čeprav sem bil v osemdesetih še otrok...

Glede radeona pa: kokr jst berem po forumu so venomer problemi le z radeoni...mozno je sicer da majo vsi samo radeone, čeprav ne vrjamem:D...Moj geforce4 mx4 naprimer pa dela brez problem tud vse najvnovejše igre, pa čeprov je bla ta kartica čist skurcana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nikita H ()

gonilnik ::

Jaz pa imam problem z samo igro.Naredil sem vse naloge ki so bile,ter taxi in v pristanišču,ostalih hiš še nisem kupil.Sedaj pa mi ko igro loadam vrže ven error.Pa še nekaj se mi zdi čudno:če se dobro spominjam mi je po eni končani misiji napisalo da sem naredil vse atentantske misije,če pa grem gledat statistiko pa piše 4 od 5tih???

Če ima kdo približno tako posneto,bi ga prosil da mi pošlje fajl,saj se mi ne da iti od začetka,pa igro bi rad dokončal.


gonilnik@hotmail.com
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

flipflop ::

No,če ni flashana,je pa druga reč.Meni je pa GTA 3 na 640*480 komaj z 30 fps delal,VC mi pa na 1024*768*32 tudi v dežju nič ne štekne,pa vse je lepo,v trojki mi pa ni izrisovalo vseh stvari.

B_U_R_I ::

Ej folk igra je the best špil ever....mam pa neki vprašanj

naredu sm 40%

kupu sm Pole position klub....pa me zanima če se da tam kakšno misijo nardit da pol dobivaš keš tako kot pr uni čolnarni k moraš it v čoln pa une paketke pobirat da dobiš 2000

zanima me kater avto je IDAHO pa kje bi ga dobil....rabm ga za sunshine autos.ž

tista sladoledarna je živa bedarija....sam ko nardiš dost dealov maš pol 150 healtha....zakon


mape bodo full prov pršle...tnx Hammer

če bo pa še kej pa vprašam...ayt


tnx

Gejmer ::

Za Pole position morš it tam not eno babo gledat in pr njej zapravt 600$ in pol dobivaš 4000$..
Nanda yo?

BaRtMaN ::

Ko kupiš strip klub, moraš it k eni striptizeti, ki ti jemlje dnar in moraš pr njej zapravt okol 600$ - jst sm jih za vsak primer $1000. Locirana je v klubu, v hodniku, kjer so temne sobice. >:D Taprava soba je tista, kjer ni štange. Pol maš pred Pole Positionom ikonco z dnarjem, dobivaš pa največ $4000.

B_U_R_I ::

za idaha pa noben ne ve??

tnx ayt

MrX ::

gonilnik ::

burjevc:tudi sladoledarna ti prinaša denar 3000$ zato moraš naredit 50 prodaj naenkrat.

A bi mi hotel kdo poslat kakšno save datoteko PLEASE.
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gonilnik ()

nuclear ::

No povejte mi kok ste naredl tisto misijo pr "film studio" z prekletim letalom! 20 krat sm šou špilat, pa me sam živcira!!! povejte kok!! al pa če ma kdo save game po tej misiji, da nebom pol z igranjem računalnik razbiu...;((
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

boštjan ::

če si res tako živčen ti priporočam en hldaen pir in da greš TV gledat,pol pa spet špilat in ti bo ziher uspelo.Zakaj bi mašina mogla trpet:)

tx-z ::

hh. mogoče je to že blo, pa vseen. Vpište kodo seaways pa greš s kerimkol avtom počas v vodo (kao hovercraft), pa lahk lepo z avtom pelješ po vodi in prideš na drug otok :)
tx-z

Gejmer ::

Y00 all worship me!!

I have 100%!!!
Nanda yo?

flipflop ::

Pri trojki sem rekel,samo enkrat bom kodo uporabil,potem sem jih pa pri vsaki misiji začel.Pri vice city ne mislim uporabljat kod,mogoče potem,ko bom na 100%.:)

Binji ::

Hmm meni pa ravno ksnega GTA ni uzitek brez kod spilat. Po moje more bit spilanje tega bolj za zajebancijo ne pa zares.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

BaRtMaN ::

seaways koda je zakon! Samo ne deluje na motorje. :)
Sicer se je zdej tud men prkazal Sonny, pa kr nekak ne morem pobit vseh tistih mafijozotov.

tx-z ::

a kdo ve s kerim programom lahk spravm format .adf v .mp3?? --zanimiva glasba v GTA-VC..

Men je bla 3jka bolša, ker je mela vso musko v mp3-jih, pa ta VC mesto je tko ful zaprto, pa majhno. Zakaj ne nardijo vacation to Liberty City z letalom, pa bi mel pol še mape od 3jke (v 2 otoku-reklama :) )
tx-z

BaRtMaN ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()
««
5 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477135724 (31965) Sandi1987
»

GTA: IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
508299 (6577) roli
»

Grand Theft Auto Vice City

Oddelek: Igre
231921 (1197) KAMERMAN
»

GTA:SA trailer

Oddelek: Igre
141705 (1451) Wolfram
»

Ce bi lahko izbrali samo eno igro to poletje.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
534661 (3772) ordan

Več podobnih tem