» »

s Cinergy400 ne morem istočasno stiskat videa in zvoka

s Cinergy400 ne morem istočasno stiskat videa in zvoka

KontraCepec ::

Imam tunner terratec cinergy 400.
Vse je vredu, le da če dam pri zajemanju stiskanje videa (divx, xvid) in zvoka (mp3), pri čemer je device v obeh primerih kar tunner sam, mi vedno posname samo eno sekundo videa - čeprav v programu zgleda kot da snema, je potem videa le 1 sekunda... če kodiram samo video ali samo zvok snema normalno, ampak če dam oboje skupaj je kot pravim file vedno dolg 1 sekundo.:\

Pa še en problem mam, kakor hitro dam v divxu pod postavko resize ločljivost več kot 320x200 (zajemam 640x480) sliko tako izmaliči, da se potem samo neke čudne barve prelivajo v videu. Ne glede na ostale nastavitve.;(
  • premaknil: V-i-p ()

govno ::

imel podobne zadeve ... končal sem jih z iuvcr programom ... poskusi!

http://www.iuvcr.com/

Juda ::

ej govno, meni iuvcr ne snema zvoka, kako ti je ratalo zajemat zvok ??? aja, mislm iz kamere jst to zajemam
Bulš taku ku drgače

govno ::

najprej se prepričaj, da si zvok priklopil na Line-in na zvočni kartici... nato odpri Play Control (tist za glasnost nastavljat v windowsih) in se prepričaj, da ni Line-in kanal Mute. Potem v iuVCR-ju pod Audio nastavi na zvočno kartico (ne na Cinergy) in na desno pod Mixer Input izberi Line-in ... nastavi še Format in to je to!

KontraCepec ::

ne vem. Meni ne dela. Posnel sem program in vse nastavil, ampak ko dam snemat mi skos neko napako javlja v konzoli... a morm poleg programa še kake driverje ponet?

Predator ::

kater error ti javi?

Juda ::

Ja, vse to sm naštimal kokr more bit, sam še vedno ne snema, probal sem z sb live in zvočno katera je na plati.
Končno sem pa pogruntal, kako zajemat video z original programom (oz. zadnja ver. iz neta) od kartice v polni PAL DV ločljivosti z DV kodekom brez drop frejmov: zvok moraš naštimat na 48.000 Hz stereo brez kompresije in pol zajem dela ko šus.......svašta.
Bulš taku ku drgače


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamenjava grafične -> slabša slika pri TV kartici ???

Oddelek: Zvok in slika
101595 (1388) RC14
»

Z VIVO nikakor ne morem posneti tudi zvoka

Oddelek: Zvok in slika
111202 (966) pingo76
»

IZ TV-ja takoj v Divx format

Oddelek: Pomoč in nasveti
191669 (1091) tac
»

Kater program za zajemanje videa s TV kartico?

Oddelek: Programska oprema
161230 (950) jeggy
»

Program za gledanje tv-ja

Oddelek: Zvok in slika
262203 (1702) freserovski

Več podobnih tem