» »

Matična leadtek k7ncr18g problem

Matična leadtek k7ncr18g problem

kajak33 ::

Me zanima če ima kdo kaj izkušenj z to ploščo. Sumim, da ima nek problem z DDR. Pa ne morem ugotovidi, a je ram defekten ali ne. Ima dva modula po PQI 256/333. Računalnik se kar sam resetira, ali pa zamrzne. Predvsem pri gledanju DIVX ov. Hlajenje procesorja OK.
Prosim za vaše sugestije in pomoč!!

Firebat ::

Moj frend ima to isto plato pa nima nobenih problemov z resetiranjem. Ima 2x samsung ddr 400 in graficno radeon 9700 in proc xp2100+. Ima tudi najnovejse biose z leadtekove spletne strani. Filmi mu delajo normalno tudi po 3 ure v BSplayer-ju (smo gledali LOTR:The TwoTowers)
Nekaj bi te še vprašal: imas mogoce kaksne probleme z mrežno kartico na plošči (v mrežo se poveže(to samo pise v winsih xp),toda noče sprejemati podatkovnih paketkov čeprav jih lahko pošilja? S kabli ni problemov.) in zvočno ,ki ne more poganjati njegovih 4.1 zvočnikov, namreč zadnja dva kanala mu ne delata? LP

kajak33 ::

Mi je zelo žal da ne morem odgovoriti, saj do mrežne in zvočne kartice še nisem prišel, da bi jo lahko preiskusil, saj mi računalniksedaj blokira že v Winsih. Prečekiral sem že vse kar sem se domislil in mislim, da je kriva ali plošča ali pa Ram.Nekaj pač ne gre skupaj. Upam, da bom na forumu dobil še kakšno idejo.

lp

Dr_M ::

zamenji rame. sm vidu tuki na forumu da ma folk probleme z PQi rami.nekateri ne delajo niti by SPD, kaj sele mal naviti.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje e4300 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
24120018 (8901) ZaLoMaT
»

Racunalnik vrze blue screen - overclock???

Oddelek: Navijanje
341503 (1208) Pyr0Beast
»

DDR ram z Samsung TCCD chipi! (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Navijanje
61134377 (18795) Tilen
»

Keter RAM za Elite K7s5a - Nujno

Oddelek: Kaj kupiti
11958 (874) Cofko Cof
»

Težava z navijanjem na 8RDA3+ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1457253 (4935) pele-on

Več podobnih tem