» »

windows 8.1 wake up

windows 8.1 wake up

DosDominator ::

imam problem, namreč windows 8.1 se mi noče zbuditi iz spanja, oziroma se zbudi, diski se zaženejo, vendar ne dobim slike na zaslon. Nato sem posodobil vse gonilnike za chipset ipd. in zdaj dobim sliko le toliko, da se prijavim v račun, nato pa slika izgine.

Kaj bi lahko bilo narobe, poskušal sem že vse metode, ki sem jih našel na tujih forumih vendar ni nič pametnega?

Han ::

Napiši model/konfiguracijo računalnika... Je na plati zadnji BIOS? Si preveril gonilnik za grafiko? Poskusi z drugo grafično... Je Windows posodobljen?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

GupeM ::

Poglej v EventViewer za errorji.

RejZoR ::

DosDominator je izjavil:

imam problem, namreč windows 8.1 se mi noče zbuditi iz spanja, oziroma se zbudi, diski se zaženejo, vendar ne dobim slike na zaslon. Nato sem posodobil vse gonilnike za chipset ipd. in zdaj dobim sliko le toliko, da se prijavim v račun, nato pa slika izgine.

Kaj bi lahko bilo narobe, poskušal sem že vse metode, ki sem jih našel na tujih forumih vendar ni nič pametnega?


Imaš slučajno AMD grafično kartico?

Probaj tole:
http://rejzor.wordpress.com/2014/01/10/...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

DosDominator ::

Imam AMD grafično ja, bom poskusil pa sporočim. Spodaj pa je slika iz eventviewerja:


Je tu notri razvidno kaj sumljivega?

poga ::

Imaš nameščen Windows 8.1 update 1? Pri meni se je začelo po namestitvi tega enako dogajati.

Po odstranitvi 8.1 update 1 mi zadeva spet normalno delulje. Update 1 je KB2919355.

Tule je pa še izkušnja ostalih uporabnikov:

http://answers.microsoft.com/en-us/wind...

lp,
PoGa

toxius ::

Imaš slučajno še TV priklopljen poleg monitorja?

DosDominator ::

@poga: hvala bom poskusil na prenosniku ker na PC sem že dal nazaj staro dobro sedmico.
@toxius: ne


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ko gre monitor v "spanje" se ne "zbudi" več

Oddelek: Zvok in slika
243539 (1203) neocodexx
»

Konec Windows XP in začetek Windows 8.1 Update 1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
6723206 (19136) MrStein
»

Windows 8.1 počasen USB.

Oddelek: Pomoč in nasveti
101210 (888) Han
»

Končna verzija Windows 8.1 Update 1 ušla

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
197951 (5500) TechBeats

Več podobnih tem