» »

Just Cause 3

Just Cause 3

1
2
»

kitl76 ::

Verjetno je ja. Ta je moj prvi pa moram priznat, da mi je zelo všeč predvsem eksplozije so noro narejene.

m0f0x ::

Je vožnja z avtomobili in motorji še vedno tako lesena kot v predhodniku?

kitl76 ::

Je ja nislim ne vem kako je bilo prej samo tukaj je bolj kot ne leseno. To ima GTA bolje narejeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

m0f0x ::

Potem je bolj ali ne enako kot v JC2. Koliko ur že imaš preigranih?

kitl76 ::

Ene 7 sem ga včeraj kupil.

kitl76 ::

Bolj ga igram bolj mi je všeč teh 50 EUR mi ni žal pa redko kupim špil :)

oo7 ::

Jaz bom tudi počas začel igrati :) Je kaj hroščev?

kitl76 ::

Za enkrat sem samo opazil ene 2x da so na kakem objektu teksture malo utripale pa so se pol tudi umirile.

oo7 ::

Tale video je dober :)

Just Cause 3 - Time to Just Cause! (without pressing a button)

kitl76 ::

Še nekaj sem opazil glede vožnje z vozili, da se z mojim gamepadom od X1 dosti lažje in boljše vozi kot pa na tipkovnico.

oo7 ::

Sem danes začel igrati in moram rečt, da je res lepa pisana mapa:D
Igram z kontrolerjem malo se bo treba še navaditi potem pa bo.

Edino zanima me če igra sama shranjuje, ker nisem nikjer našel quick save ali save. Najbrž shrani, ko narediš kakšno misijo ali odkriješ kakšno zanimivost lai opraviš kakšen iziv?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

kitl76 ::

Jaz igram takole vsa vozila, letala itd. upravljam z gamepadom, kar se pa tiče streljanja pa to pa uporabljam keybord+mouse. To mi je nekak najboljša kombinacija.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Jaz igram takole vsa vozila, letala itd. upravljam z gamepadom, kar se pa tiče streljanja pa to pa uporabljam keybord+mouse. To mi je nekak najboljša kombinacija.


Saj če bo preveč nasprotnikov bom tudi jaz ubral to tehniko :)

kitl76 ::

Nič bat jih je kot toče k sreči so bolj zabite narave.

oo7 ::

Grappling hook je pa zakon kaj lahko vse skupaj spneš in zvlečeš:))

Ali je za grappling hook poseben iziv, da nadgradiš kljuko?

oo7 ::

No pa sem preigral igro rabil sem 36 ur.
Osvobodil sem vsa ozemlja končal zgodbo nisem pa naredil vseh izivov kar se tiče avtov, letal, avtomobilov...

Mapa je neverjetno lepa in definitivno ena najboljših. Se je res užitek voziti in opazovati.
Osvobajanje ozemelj je zanimivo prvih 10 ur potem se pa začne zelo ponavljati enako kot pri drugem delu.
Zgodba nič posebnega in kratka.
Grapling hook je pa čista zabava :)

Jaz bi ji dal oceno 7/10

kitl76 ::

Točno tako je kot si povedal.

oo7 ::

Sky Fortress Trailer :)


Dobro zgleda ta DLc malo sci-fi :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

MacGyver141 ::

Tole mamljivo zgleda, samo še cena pade pa se kupi :).
Ne mislem pa 25€ dat za DLC, ker sem tok za igrco dal :D

fireX88 ::

Kaj mogoce kdo ve, kdaj ptidejo vsi dlc-ji ven?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

oo7 ::

fireX88 je izjavil:

Kaj mogoce kdo ve, kdaj ptidejo vsi dlc-ji ven?


DLc Sky fortress je že zunaj.



Just Cause 3 gets jet-propelled DLC
https://netguide.co.nz/story/just-cause...

fireX88 ::

Pride se kaj al je ze vse zunaj?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

oo7 ::

JUST CAUSE 3: MECH LAND ASSAULT, the second content pack from the Air, Land and Sea Expansion Pass is out on the 3rd of June for Expansion Pass Holders, and will go on sale as a separate add-on for everyone else on June 10th.

Just Cause 3 Mech Land Assault ESRB

kitl76 ::

Sem začel še enkrat igrat GTA V ko sem JC3 preigral pa lahko rečem, da je GTA svetlobna leta pred JC3.

mihi81 ::

Dober večer

Kje se najbolj splača kupit? Da bi vzel vse naenkrat?

lpmiha

oo7 ::

mihi81 je izjavil:

Dober večer

Kje se najbolj splača kupit? Da bi vzel vse naenkrat?

lpmiha



Najceneje najbrž na G2A ali pa če počakaš na Steam razpordajo.

fireX88 ::

kitl76 je izjavil:

Sem začel še enkrat igrat GTA V ko sem JC3 preigral pa lahko rečem, da je GTA svetlobna leta pred JC3.


jaz ju nebi v isti koš metal. GTA sem že preigral (1A igra), ampak glede na to, da imam rajši open world igre z polno vsega (to kar vsebuje JC), mi bo igra (ko je bom seveda enkrat igral) enako dobra kot gta, čeprav vem, da je JC veliko bolj lesena igra (glede na JC2)

recimo, če se spomnimo igro mercenaries 2, je igra over all shit od shita, ampak sem jo z užitkom obrnil ker mi je tak način igre odgovarja.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

kitl76 ::

Nisem mislil, da ni dobra prav nasprotn moti me, ker se ves čas ponavlja in skoraj da ni zgodbe medtem ko te pri GTA skozi vso igro vodi zgodba. Grafično mi je pa GTA lepša.

fireX88 ::

Sej, to velja za jc, da nima zgodbe..igras zato da igras in to je to.. Je pa gta in deep igra, vsekakor!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Netrunner ::

Takoj ko nabavim močnejši pc se jo lotim igrat. jc2 je bila zakon in verjamem da je tudi ta. res da ni vse popolno vendar je igra zelo zabavna kar je bistvo.

človek zver ::

In kako je z zadnjim patchom 1.04? še kar FPS dropi pa slowdowns na PS4?

oo7 ::

9 Minutes of Just Cause 3's Crazy Bavarium Sea Heist DLC

oo7 ::

Nanos Just Cause 3 Multiplayer - Beta Release Announcement Trailer



.

oo7 ::

Just Cause 3 Multiplayer Mod Available Now on Steam for Free




Still in its early form, the JC3 Multiplayer Mod provides players access to different servers, each with unique characteristics.

KEY FEATURES:

Battle, race, chase and play tag with fighter jets with up to hundreds of players per server.
Enjoy community created gamemodes, ensuring a constantly evolving play set.
Countless hours of fun including racing, deathmatch, skydiving, freeroam, etc.
Don't see the game mode you want? Make one!
State-of-the-art synchronisation helps reduce lag to a minimum.

wasd ::

kitl76 je izjavil:

Sem začel še enkrat igrat GTA V ko sem JC3 preigral pa lahko rečem, da je GTA svetlobna leta pred JC3.


Kar se kontrol tiče, vsekakor.
V primerjavi z GTA V je fizika vozil katastrofalna. Streljanje je pač po kopitu enke - streljaš in vse zadaneš. Ta "štrik iz rokava" je zanimiv in malo pospeši vse skupaj, ampak prav obupno nerealističen.
Sej je fajn, mogoče zna biti vse to skakanje in razstreljevanje zabavno in je narava lepih barv, skale se ob vožnji razbijejo, ko priletiš s štikom v železno ograjo, jo razbiješ,... ampak dejte no, kako lahko naredijo vse ostalo tako za en drek?

[D]emon ::

Ker vse ostalo nikol ni bil main point Just Cause spilov.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Netrunner ::

Zdaj ko je steam sale sem rekel da si privoščim še DLC-je pa me zanima ali Just Cause 3: Air, Land & Sea Expansion Pass vsebuje že:
-Bavarium Sea Heist Pack
-Sky Fortress Pack
-Mech Land Assault Pack

? je tako nejasno napisano. Pač navedeo je da tisti ki je kupil dobi pass da dobi DLC 7 dni prej vendar ni navedeno ali je vključen v ceno ali ne ?

Cena ločenih DLCjev je dražja kot oni pass, vendar tudi Explosive Weapon Pack vsebuje skušek orožji katera so dražja če jih kupiš ločeno. Ravo tako Weaponized Vehicle Pack.

Hvala za info

oo7 ::

Netrunner je izjavil:

Zdaj ko je steam sale sem rekel da si privoščim še DLC-je pa me zanima ali Just Cause 3: Air, Land & Sea Expansion Pass vsebuje že:
-Bavarium Sea Heist Pack
-Sky Fortress Pack
-Mech Land Assault Pack

? je tako nejasno napisano. Pač navedeo je da tisti ki je kupil dobi pass da dobi DLC 7 dni prej vendar ni navedeno ali je vključen v ceno ali ne ?

Cena ločenih DLCjev je dražja kot oni pass, vendar tudi Explosive Weapon Pack vsebuje skušek orožji katera so dražja če jih kupiš ločeno. Ravo tako Weaponized Vehicle Pack.

Hvala za info


Če pogledaš tukaj https://www.microsoft.com/en-us/store/p... - In this bundle so tiste tri stvari, ki si jih ti naštel.

Netrunner ::

uf hvala .. sem že skoraj kupil vse 4 :)

cresh ::

A bi mi mogoče kdo lahko pomagal.
Špilam JC3 na PS4 in mi je sred igre error ven vrgl. Ko zdaj igro zaženem mi ne loada zadnji save file ampak začne igro od začetka. Tam na ps4 meniju kaže 20% progress, samo ne morem pa zaluafat save file.
Kakšna ideja?

oo7 ::

cresh je izjavil:

A bi mi mogoče kdo lahko pomagal.
Špilam JC3 na PS4 in mi je sred igre error ven vrgl. Ko zdaj igro zaženem mi ne loada zadnji save file ampak začne igro od začetka. Tam na ps4 meniju kaže 20% progress, samo ne morem pa zaluafat save file.
Kakšna ideja?



Če kaj pomaga

https://gamefaqs.gamespot.com/boards/88...
https://gamefaqs.gamespot.com/boards/88...

cresh ::

Na žalost nic od tega pomaga. Edini online save file, ki ga pokaže vrže igro na začetek.

oo7 ::

cresh je izjavil:

Na žalost nic od tega pomaga. Edini online save file, ki ga pokaže vrže igro na začetek.



Probaj vprašati v temi PS4 . Tam je več ljudi z PS4 pa bodo mogoče znali kako pomagati.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ghost Recon: Wildlands (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21233466 (1007) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337495 (5673) oo7
»

Just Cause 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
665146 (2220) kitl76
»

Underworld Ascendant

Oddelek: Igre
101529 (639) oo7
»

Dishonored 2: Darkness of Tyvia (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14819809 (9713) ahac

Več podobnih tem