» »

Just Cause 4

Just Cause 4

1
2
»

Tr0n ::

Ja, ne zgleda kaj extra tale 4-ka. Isti šmorn kot prejsni deli. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

kitl76 ::

No to sem hotel povedati. Tudi grafično ni nič posebnega. RDR2 je bil prehud špil, da bi zdaj lahko JC4 ocenil, da je dober.

fireX88 ::

eeeeeeej ustavi konje. Se ne čudim, da ti ni všeč, če primerjaš z RDR2.. RDR2 je tiple A game (po videih bi rekel, da še kakšen A poleg, čeprav ga nisem igral) in JC mu ne seže niti do gležnjev. Skratka, tako kot je #000 napisal
JC serija ni resna igra ampak zabavna.
in pri temu naj ostane.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

m0f0x ::

Se strinjam s fireX88. Od kolega sin se je odločil npr. za JC4 in ne za RDR2, ker je imel pač na izbiro eno igro. Eni pa npr. nimajo časa na pretek, da bi jahali 5 minut in poslušali vmesne pogovore, ampak pač zalaufa JC & Co. in se prepusti domišljiji.

Kam pa pridemo brez domišljija? :))

kitl76 ::

No ja sej niti ni tolk slabo ko malo notri padeš pač JC stil.

Netrunner ::

Kako je kaj performance napram JC3? Moja zastarela konfiguracija je načeloma solidno poganjala JC3 s tem da je občasno se je amlo zataknilo vendar ni bilo panike. So se kaj potrudili opztimizirat ali je narejeno samo za novejše mlinčke?

Ta JC4 ima večinoma negativne ocene na steamu :(
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Just Cause 4 vs Just Cause 3 | Direct Comparison

kitl76 ::

m0f0x je izjavil:

Se strinjam s fireX88. Od kolega sin se je odločil npr. za JC4 in ne za RDR2, ker je imel pač na izbiro eno igro. Eni pa npr. nimajo časa na pretek, da bi jahali 5 minut in poslušali vmesne pogovore, ampak pač zalaufa JC & Co. in se prepusti domišljiji.

Kam pa pridemo brez domišljija? :))


Se je pa kolega dobro zaj.... Če bi izbral drugo bi vsaj enkrat v lifu igral dober špil ne pa šlamparijo in polomijo od JC4. Čudno, da po vseh forumih igro pljuvajo, se pravi ni z mojim okusom nič narobe. Eiona narobna stvar je to, da sem 40 EUR vrgel stran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

kitl76 ::

Se posipam s pepelom sem prilezel na 20% pa moram reči, da je špil dober in dosti boljši od tretjega dela.

oo7 ::

Sem probal JC4

Grapling hook je zabava kot vedno.
Vožnja avtov je OK
Grafika je podn od podna sploh voda. 8-O
Cutsceni so pa tudi kot bi gledal 15 let staro igro.
Grafično je veliko slabše kot trojka.

Mapa mi pa tudi ni čisto jasna kaj so kakšne ikone za glavne misije strankse misije tvoja vojska?... tako, da sem trenutno igral samo 2-3 ure in se vozil okoli in delal probleme.

kitl76 ::

Ko se navadiš je grafika OK ni pa za dolj past. Je gaming zelo dober. Meni je predstavljal edino problem preskok iz RDR2 na JC4 za to se v začetku nikakor nisem mogel ujeti s to igro. V glavnem tole dokončam potem pa na RDR 1 spet malo na divji zahod čez praznike :))

oo7 ::

Danes so izdali prvi patch. Da vidim če je kaj bolje.

d3m1g0d ::

Sesul se mi je disk za igre, tako da sem izgubil nekje na 25% save file...
Grafika je hud skok nazaj, mi je pa neizmerno všeč, kako so razbili monotonost in dodali detajle, kot so bojne fronte, vremenski pojavi itd. Tudi soundtrack je galaksije boljši od trojke, kjer sem na polovici izklopil vso glasbo, ker je bila preveč ponavljajoča, tu pa je več radiev, ki imajo različno, igri primerno glasbo. Je pa škoda, da so pogovori z NPCji zapostavljeni. Spomnim se, da so vojaki, ki si jih pobral z vozilom, v JC3 malo bolj razgibano klepetali, tudi povedali kakšno zgodbo... v 4ki sem poslušal eno in isto punco, ki govori, da si je poškodovala ramo. Pa še ena lepa stvar je, da je fizika malo manj na tvoji strani, tako da se moraš dejansko potruditi za določene misije. V JC3 sem čez celo igro umrl samo okoli 20-krat, pa še to večino v tistem "stingray area" DLCju, ki je bil na enem mestu pain in the a**. Zdaj je tudi navaden combat malo bolj zahteven, in tudi navadni vojaki te lahko relativno hitro pospravijo, če si preneumen. Lepo je tudi to, da so dodali melee attack.
Skratka, ubijalsko zabavna, kot vsak Just Cause, je pa strašno podhranjena na enih področjih.
Gott ist tot! Gott bleibt tot! Und wir haben ihn getötet!

kitl76 ::

Monotona res ni več saj misije so vključene v zgodbo, kar pri trojki mi bilo. Jaz sem trenutno pri 40%. Pa mi je še vedno zabavna.

50% top shit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

Izi ::

Naslednji teden bo Just Cause 4 zastonj na EPIC Store :D

oo7 ::

Men je bila JC4 igra zanič in je sploh nisem končal. JC3 mi je bila dobra JC2 pa zelo dobra.

kitl76 ::

No men pa JC3 ni bila všeč mi je bila pa JC4 in sem jo tudi dokončal samo je bila zelo kratka.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ghost Recon: Wildlands (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21233501 (1042) oo7
»

Rage 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10812610 (5781) yoco
»

Generation Zero

Oddelek: Igre
181648 (714) Horas
»

Just Cause 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9215601 (7287) oo7
»

Far Cry Primal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15326963 (13835) Izi

Več podobnih tem