» »

Amis in nadležne reklame

Amis in nadležne reklame

Ale3š ::

Zanima me kaj storiti ker jih imam počasi že polen kufer tako zelo so nadležni s temi reklamami, ker od njih oni služijo, da mi že najedajo. Samo primer grem na you tube in dobivam reklame od raznih nepremičninskih zadev od hiše, stanovanj, dragih avtomobilov, uglavnem vse je vezano na ip in ne na piškotke, ker sem poskusil s sestrinim računalnikom in je isto. Izgleda ima jo ustvarjen o meni nek napačen profil. Trenutno sem na zavodu za zaposlovanje in ne nisem bogataš prej kaj drugega. Ali naj pokličem tja in jim povem, d qanaj prenehajo služit z reklamami na moj račun. Sedaj gledam you tube in mi piše počakajte xx sekund skratka za crknit
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||
  • polepsal: Mavrik ()

St235 ::

Piši na youtube, da zahtevaš, da postanejo dobrodelna organizacija in začnejo nudit svoje storitve popolnoma brezplačno brez nadležnega oglaševanja. Ko boš pri temu jih prosi, da ti še pošljenjo par 10 tisoč EUR.

s6c-gEL ::

Kaj ima amis pri YT ? Nič.

Če imaš chrome based browser, namesti https://spoi.com/options/ in označi Hide in-video ads.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

shadeX ::

Amis? Te reklame se prikazujejo vsem, ne samo tistim ki so na amisu. Amis sploh tukaj nima nič veze.

Da ne bo pomote. Govoriš o reklamah ki se prikazujejo pred predvajanjem željenega videa (video reklame) , ali (in) tudi banner reklame ob strani? Ker vse to je vezano na Google (Adsense).

Ale3š ::

Ni samo na you tube reklame so povsod
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

s6c-gEL ::

Adblock plus.

Ale3š ::

grem stavit, da če grem na telemach teh reklam ne bo več v tolikšni meri
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

shadeX ::

Potem boš stavo izgubil :)

EDIT:

Zakaj misliš da so reklame vezane na Amis ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

MoRp ::

Ale3š je izjavil:

grem stavit, da če grem na telemach teh reklam ne bo več v tolikšni meri


This, pa se za isti paket plačujem 32 prej pa 53...

BorutK-73 ::

Ale3š je izjavil:

grem stavit, da če grem na telemach teh reklam ne bo več v tolikšni meri

Sem na TM in reklame so vsepovsod. ISP nima z reklamami ki so na spletnih straneh nič!
Namesti si AdBlock (onemogoči ga na Slo-Techu:)). Za tablice in telefone pa mislim da še ni kakšnega appa ki bi blokiral oglase, je pa nadležno na YT ampak meni ni neki problem počakat tistih 5 sekund.

Zgodovina sprememb…

Ribič ::

AdBlock Plus. Kaj še čakaš?

DOOM_er ::

Haha :)) , svašta. AdBlock
Robots will steal your job. But that's OK

eric_cartman ::

Amis s tem res nima nič! Imam Amis tut jst in ja..Je polno reklam vsepovsod..Ampak ima sestra Siol in je isto.

Samo je pa zanimivo, kako so se zdaj povsod razpasle tele pop-up reklame ali pa video oglasi na YT. Tega je čedalje več se mi zdi.

shadeX ::

Jah, od nekoga morajo ljudje živeti.

BorutK-73 ::

shadeX je izjavil:

Jah, od nekoga morajo ljudje živeti.

To je res, ampak so kar naekrat začeli z temi reklamami v YT.

čuhalev ::

Jaz imam vse to blokirano preko hosts. :D

BorutK-73 ::

čuhalev je izjavil:

Jaz imam vse to blokirano preko hosts. :D

Tudi na tablici ali telefonu?

aleksuu ::

BorutK-73 je izjavil:

čuhalev je izjavil:

Jaz imam vse to blokirano preko hosts. :D

Tudi na tablici ali telefonu?

Jaz imam tudi na tablici in telefonu. Ni hosts, ampak lasten DNS server.

čuhalev ::

BorutK-73 je izjavil:

čuhalev je izjavil:

Jaz imam vse to blokirano preko hosts. :D

Tudi na tablici ali telefonu?

Tudi, če sta povezana na hišno brezžično omrežje.

V bistvu gre za DNS cacher, ki najprej pogleda svoj hosts.

Ale3š ::

Saj to je naip vezano in to je najslabše , ko ugotovi program ip ti pošlje reklamo . Sedaj dobivam neke čudne reklame od silux avtodeli haha pa tudi simobil se je lepo vsedel gor z jonasom sicer me ne moti ampak te nadležne avtodeli , carglass to mi pa zares preseda.Še eno vprašanje če bo siemens gigaset c 300 deloval na telemachovi telefoniji telemachovi namreč
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

mihec87 ::

Z reklamami nima ponudnik internetne povezave nič..Reklame se rolajo vsem po celem svetu-nam naši regiji ustrezne drugim njihovi...

Ale3š ::

mihec87 je izjavil:

Z reklamami nima ponudnik internetne povezave nič..Reklame se rolajo vsem po celem svetu-nam naši regiji ustrezne drugim njihovi...



Ja vem ampak tudi hitrost amis interneta ni več kar je bila nekoč, danes na speed testu 2 mb downlovda moralo pa bi biti vsaj 9-10 mb to pa je že težje tolerirati . Za telefon me še zanima če bi deloval na telemachu hvala
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

eric_cartman ::

Ja vem ampak tudi hitrost amis interneta ni več kar je bila nekoč, danes na speed testu 2 mb downlovda moralo pa bi biti vsaj 9-10 mb to pa je že težje tolerirati . Za telefon me še zanima če bi deloval na telemachu hvala


To pa si sam kriv, da to dopustiš. Pri meni je hitrost točno takšna kot jo plačujem pri Amisu. In tako je že 4 leta. Pred tem sem bil na Siolu, ki je argumentirano slabši. Skratka Amis je vsaj za mene zakon. Tudi njihova podpora je hitra in korektna, brez kakšnih kompliciranj.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slab teden za Google ali ko YouTube krvavi milijone

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4116480 (13440) zmaugy
»

Tudi Wired bo zahteval izklop blokiranja oglasov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
7420680 (17909) videc
»

Bild ne dovoli dostopa ob uporabi AdBlocka (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
9435362 (27179) zee
»

Čedalje več uporabnikov interneta blokira oglase (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
13345705 (39891) thramos
»

Zaščita pred sesuvanjem vtičnikov tudi v Firefoxu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5619742 (16756) kmetek

Več podobnih tem