» »

Izgine zvok pri TV-ju

Izgine zvok pri TV-ju

razorblade ::

Nekaj cudnega se mi dogaja: pri TV tunerju po dolocenem casu (minutka ali dve) enostavne izgine zvok! Vse dela ok, mp3-ji, CD, DVD, divx, vse dela brez problemov, le pri tunerju se to zgodi. Ko prestavim na kak drugi program se zvok vrne in scasoma spet izgine. Ce dam na "mute on" in spet nazaj "mute off" se zvok vrne za par minut in potem zopet izgine. V cem hudica je lahko problem???!! Probal sem tudi z DScaler-jem, pa isto...
To se je zacelo pojavljati po instalaciji WIN XPSP1 (ca ima to kaj veze) pred tem je bilo vse OK.
PLEASE HEEELP!!

Kartica: AverTV + novi driverji z neta za XP (ki so prej normalno delovali)

boštjan ::

kero zvočno maš,mogoče se tuner in zvočna ne marata in boš moral kaki popravek namestit

razorblade ::

Imam integrirano na Abitovi plati Realtek AC'97, nalozil sem nove driverje z uradne strani...cudno mi je to da je prej vse delalo na XP-jih zdej pa kot bi mi nekdo scasoma vklapljal "mute"... opazil sem tudi to da se zvok ne izklopi ce kaj delam v ozadju temvec samo takrat ko je comp. idle!

boštjan ::

pol pa je mogoče kaj s tunerom narobe.Poglej še če maš vse kable dobro vštekane,pa driver za tuner tudi poosodobi.

razorblade ::

Driverji so novi... vceraj sem jih vseeno se enkrat nalozil pa instaliral pa isto...kabli pa morjo biti ok ker bi blo malo cudn da bi se kak kabl sam izstekal pa vstekal ko zamenjam program !!?? :-) sem pa preveril...
Nekaj mora biti z nastavitvami ker sm vcasih lahko zbiral med vrsto zvoka (mono, stereo, sap...) zdej mi pa ne pusti te moznosti. Vem samo to da ni nikjer okencka kjer ze nisem precekiral kaj bi bilo lahko narobe... ;(

boštjan ::

probaj ti ta tvoj tuner še na enem drugem compu

razorblade ::

ja....ce ga ne bom prej stran zabrisu...ne bos verjel dons dela brez problema...ce resetiram comp bo pa spet vprasanje...pomoje je resitev le novi tuner...ta stara jajca so ze z win98 tezko shajal...hvala vseen!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Winfast TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
918477 (5449) Pyr0Beast
»

Pinnacle PCTV revealed (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
537102 (5038) maxy
»

Problemi z čisto novim računalnikom prosim pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
211820 (1448) nokia6310
»

Tv TUNER-ji

Oddelek: Zvok in slika
292608 (1836) Predator
»

ATI TV Wonder + SoundBLaster PCI128

Oddelek: Strojna oprema
101279 (1164) PIII850

Več podobnih tem