» »

Abanka

Abanka

hmm23 ::

Imam namen pri njih odpreti račun. Me zanima, če ima kdo pri njih odprt račun in kakšne izkušnje. Rabim Viso electron oz. nekaj takega za odprtje paypala, baje se ti dobi brezplačno, sem pa študent, tako da predvidevam, da imajo brezplačni študentski račun, vsaj do 27. leta. Hvala za info

avani ::

Sam sem ze nekaj let njihov komitent, vse v zvezi s paypali im amazoni dela bp in brez stroskov.

cortez ::

Brez stroškov je sam, če si študent. Drugače je 19,2EUR na leto .

shadeX ::

cortez je izjavil:

Brez stroškov je sam, če si študent. Drugače je 19,2EUR na leto .



What? Kakšni stroški?

Sem njihov komintent in nimam stroškov oz. 1EUR na mesec za vodenje Vise tekočega računa. To je pa to.

cortez je izjavil:

Brez stroškov je sam, če si študent. Drugače je 19,2EUR na leto .


Se popravljam drugič. Preveril stroške in imaš prav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

alexa-lol ::

Ne ker je v državni lasti.
Maš tudi komercialne alternative.

mihec87 ::

visa debetna elektron je brezplačna, plačuješ samo vodenje trr računa(če si študent je še to brezplačno)

alexa-lol je izjavil:

Ne ker je v državni lasti.
Maš tudi komercialne alternative.

Kot so?
Če rabiš viso za PP cenovno ugodnih variant ni prav dosti..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Master_Yoda ::

Visa za PP pa res ni taki strosek. Lahko dobis za cca. 10 EUR predplacnisko pri NKBM, Banki koper. Ne rabis biti komitent, ampak ce si pa imas pol pregled vsega iz spletne banke. Edino za kodo ko dodas kartico v paypal ne vem tocno kako dobis ce nisi komitent - mogoce zagnjavis za izpisek oz. na bankomatu pogledas transakcije. Ce si pa student pa je Abanka OK ni stroskov.

mihec87 ::

Če rabiš debetno viso elektron je abanka bolj kot ne najbol ugodna(vsaj leto nazaj pa ne vem če se je kaj spremenilo) saj plačuješ samo vodenje računa(kot študent pa še to ne), prepaid so zgoraj omenjene samo ne pozabit če si komitent na drugi banki ko nakazuješ na prepaid kartico plačuješ provizijo(ne sliši se veliko samo se nabere skozi leto) razen če letaš na banko za vsak polog

bluefish ::

Master_Yoda je izjavil:

Edino za kodo ko dodas kartico v paypal ne vem tocno kako dobis ce nisi komitent - mogoce zagnjavis za izpisek oz. na bankomatu pogledas transakcije.
Banka Koper vsak mesec, če so bile opravljene kake transakcije, pošlje izpisek na mail.

Aljaz1980 ::

Imam račun(študentski)+ debetno viso. S tem da itak sam za viso uporabljam, aja pa začuda mi dohodnino na abanko nakazujejo.

Študent pa nisem že 3 leta, pa se nič kaj ne sekiram, ker itak ne preverjajo :))

Ribič ::

Jaz imam račun na Sparkasse, pa sem si na Banki Koper zrihtal debetno Viso Electron. Sploh ni potrebno imeti odprtega uporabniškega računa pri njih. Potem pa samo nakažem sredstva na kartico preko UPN (zastonj - sparkasse) in veselo kupujem prek spleta.

hmm23 ::

Aljaz1980 je izjavil:

Imam račun(študentski)+ debetno viso. S tem da itak sam za viso uporabljam, aja pa začuda mi dohodnino na abanko nakazujejo.

Študent pa nisem že 3 leta, pa se nič kaj ne sekiram, ker itak ne preverjajo :))


Je račun(študentski) kako starostno omejen, npr. tako kot pri SKB do 27.leta ne glede na status?

Master_Yoda ::

Ja, jaz sem dobil posto domov da si moram prit spremeniti racun v enega izmed njihovih racunov za fizicne, oz. da mi ga bodo oni spremenili v racun x ce nebom prisel. Prislo pa je par dni po 27 rojstnem dnevu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330113253 (32103) Vetrpiha
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333108835 (35882) PINki
»

plačilo z maestro kartico- cvc? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6327435 (25965) Halfdead987
»

menjava banke zaradi kartice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6121959 (20468) Bye
»

Plačine kartice za plačevanje preko spleta

Oddelek: Loža
248678 (7880) genesiss

Več podobnih tem